Yardım İşletim sistemi silindi.

goday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olgaç
Cihazım
İphone 6s
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Mi6 telefona güncel rom atmak için TWRP'den system dosyaları dahil tüm verileri sildi. Şimdi TWRP üzerinden rom yüklemeye veya yedeği geri yüklemeye çalışıyorum ama YÜKLE sekmesinde hem .zip hem de .zipten şıkardığım şekilde rom dosyaları gözükmüyor. Nasıl bir yöntemle rom yükleyebilirim? OS işleitm sistemi yok diye uyarı veriyor.

goday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olgaç
Cihazım
İphone 6s
Konular
4
Hocam bildiğim üzere bilgisayarda yüklediğiniz romu telefonunuzu gördüğünde sürükle bırak yöntemi ile telefonunuzun içine atıp, sonrasında bakmanız gerekiyor. (Zıp dosyasını çıkarmadan.) Bilgisayarınız telefonunuzu twrp modunda iken görüyor mu?
.zip halini görüyor ama "Zip imzası doğrulanmadı. Zip dosyası yükleme hatası" diyor.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Bazen no os installed hatası veriyor twrp, ama işletim sistemi yüklenmiş oluyor. No installed uyarısı twrp de mi çıkıyor yoksa telefon mu uyarı veriyor?

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
27
Mi6 telefona güncel rom atmak için TWRP'den system dosyaları dahil tüm verileri sildi. Şimdi TWRP üzerinden rom yüklemeye veya yedeği geri yüklemeye çalışıyorum ama YÜKLE sekmesinde hem .zip hem de .zipten şıkardığım şekilde rom dosyaları gözükmüyor. Nasıl bir yöntemle rom yükleyebilirim? OS işleitm sistemi yok diye uyarı veriyor.

Hocam aynısını bende yaşamıştım..Telefonu kapatıp tekrar açılma yani logo görünmeden öncesinde ses kısma tuşuna basılı tutun sizi fastboot moduna alacak.. twrp yükleme işlemlerini takip ederek cihazınıza twrp eklenmiş oluyor sonrasında dilediğiniz romu kurabilirsiniz. Değerli hocalarım gerekli bilgiyi vermiş ama korkulacak bir durum yok hata yaparak doğruları öğreniyoruz..

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Forumdaki arama butonunu kullanalım lutfen. Ben konu sahibi için gerekli twrp yükleme aracını arama butonu kullanarak buldum.

Oyla:
Üst Alt