Yardım Işık sızması

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
4 gün önce mi6 tı aldğmm 128gb versiyonu ama üstte buraz ışık sızması varya canımı sıkıyorr telefonn mükemmel ama işte hep gözüme çarpıyorr ne yapabilirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

#delta servis 1

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Lütfen yazdıklarınıza biraz daha dikkat edin. Aynı harfe iki üç kere basmamaya özen gösterin.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yarınn anlamadığımm alışkanlık dedimm sizi neden rahatsızz etti anlamadımm kötü bişey yokk beğenmiyorsan okumazsın olur biterr

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yarınn anlamadığımm alışkanlık dedimm sizi neden rahatsızz etti anlamadımm kötü bişey yokk beğenmiyorsan okumazsın olur biterr

Bizler forum kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol etmekle mükellefiz, sizler ise forum kurallarına uymakla mükellefsiniz. Yani bizler yazılan tüm mesajları okumak zorundayız. "okumazsın olur biter" deme lüksüne ne biz sahibiz ne de siz...

Forum kurallarımız ise son derece açık
  • 2.1. Kullanılan Dil: miuiturkiye.net Türkçe bir sitedir ve sitemiz üzerinde kullanılan dilin Türkçe olması esastır ancak uluslar arası bir dil olarak kabul gören İngilizce kelimeler Türkçe karşılığı bulunamadığı durumlarda kullanılabilir. Yazılarınızın dil bilgisi ve yazım kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz.
Yani yazmaya devam edebilmeniz için alışkanlıklarınızı değiştirmeniz, dil bilgisi ve yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekli. Ya da yazmazsınız olur biter...

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Bizler forum kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol etmekle mükellefiz, sizler ise forum kurallarına uymakla mükellefsiniz. Yani bizler yazılan tüm mesajları okumak zorundayız. "okumazsın olur biter" deme lüksüne ne bz sahibiz ne de siz...

• 2.1. Kullanılan Dil: miuiturkiye.net Türkçe bir sitedir ve sitemiz üzerinde kullanılan dilin Türkçe olması esastır ancak uluslar arası bir dil olarak kabul gören İngilizce kelimeler Türkçe karşılığı bulunamadığı durumlarda kullanılabilir. Yazılarınızın dil bilgisi ve yazım kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz.
Yani yazmaya devam edebilmeniz için alışkanlıklarınızı değiştirmeniz, dil bilgisi ve yazım kurallarına dikkat etmeniz gerekli. Ya da yazmazsınız olur biter...
Cantara bey bu kurallar nerde yazıyor okumak isterim...

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Bizler forum kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol etmekle mükellefiz, sizler ise forum kurallarına uymakla mükellefsiniz. Yani bizler yazılan tüm mesajları okumak zorundayız. "okumazsın olur biter" deme lüksüne ne bz sahibiz ne de siz...

Hatamız varsa tabiki telafi etmek isterim çünkü benim sorunum bu forum yardımı ile çözüldü saolun...

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Evettt uzun bi süre sonunda değişim varildi değişim formunu göndereceklerr bende kağazaya göndericemm değişim olacakk inşALLAH bu alacağımdada aynı sorun olmazz

Hayırlısı olsun ama yerinizde olsam pek umutlanmazdım. Benzer şeyleri ben de yaşadım (üçüncü Mi 6 telefonum) ama en son değişimden yeni açılmamış kutuda verdikleri cihazda da üst tarafta hafif bir ışık çizgisi vardı. Benim değişim sebebim farklı yerlerdeki ışık sızmasıydı ama elime geçen 3 cihazda da üst kısımdaki o çizgiyi farkettim ve bu yüzden genetik olduğunu düşünüyorum. Ben de normalde ekran konusunda çok titizim ama orası beni hiç rahatsız etmiyor, zaten çok belirgin de değil. Yani aynı sorun yeni telefonda da olabilir hazırlıklı ol diye söylüyorum. Belki sendeki gibi belirgin çıkmaz bu seferki ama olacak eminim.

Pek bir bağlantı kuramadım ama yukarıda Captainalp arkadaşın bahsettiğine göre de ithalatçı garantili cihazların arka kapağına lazerle yazılan silik yazılardan dolayı tümünde olduğunu söylüyor.

Ayrıca burada, bende o sorun yok diyenlerin cihazları genelde ya seramik ya da garantisiz imei atılmış cihazlar. Seramiklerde böyle bir sorunun çıkmaması, o cihazların normalden farklı (daha özenli ve değişik malzemeden üretildiğinden) kaynaklanabilir. Mesela metal çerçevesi normallere göre daha farklı renkteymiş.

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hayırlısı olsun ama yerinizde olsam pek umutlanmazdım. Benzer şeyleri ben de yaşadım (üçüncü Mi 6 telefonum) ama en son değişimden yeni açılmamış kutuda verdikleri cihazda da üst tarafta hafif bir ışık çizgisi vardı. Benim değişim sebebim farklı yerlerdeki ışık sızmasıydı ama elime geçen 3 cihazda da üst kısımdaki o çizgiyi farkettim ve bu yüzden genetik olduğunu düşünüyorum. Ben de normalde ekran konusunda çok titizim ama orası beni hiç rahatsız etmiyor, zaten çok belirgin de değil. Yani aynı sorun yeni telefonda da olabilir hazırlıklı ol diye söylüyorum. Belki sendeki gibi belirgin çıkmaz bu seferki ama olacak eminim.

Pek bir bağlantı kuramadım ama yukarıda Captainalp arkadaşın bahsettiğine göre de ithalatçı garantili cihazların arka kapağına lazerle yazılan silik yazılardan dolayı tümünde olduğunu söylüyor.

Ayrıca burada, bende o sorun yok diyenlerin cihazları genelde ya seramik ya da garantisiz imei atılmış cihazlar. Seramiklerde böyle bir sorunun çıkmaması, o cihazların normalden farklı (daha özenli ve değişik malzemeden üretildiğinden) kaynaklanabilir. Mesela metal çerçevesi normallere göre daha farklı renkteymiş.
Acaba beyefendi değişime gönderdiğimde desem para üstünü veripp seramik modelini mi alsammm

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Acaba beyefendi değişime gönderdiğimde desem para üstünü veripp seramik modelini mi alsammm

İnadiniza hayranim sizi herkes uyardi ona ragmen hala degisik yazmaya devam ediyorsunuz uzgunum raporluyorum artik.

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
İnadiniza hayranim sizi herkes uyardi ona ragmen hala degisik yazmaya devam ediyorsunuz uzgunum raporluyorum artik.
Bardon valla alışkanlık kusura bakmayın elimden geldiğince dikkat ediyorum

Oyla:
Üst Alt