Yardım Işık sızması

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
4 gün önce mi6 tı aldğmm 128gb versiyonu ama üstte buraz ışık sızması varya canımı sıkıyorr telefonn mükemmel ama işte hep gözüme çarpıyorr ne yapabilirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

#delta servis 1

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Sonunda beni de ikna ettiniz, ben de göndermeye karar verdim.

Hatayı anlatan bir yazı ile değişim ve iade için gereken raporun verilmesini talep ediyorum demeniz yeterli.
[doublepost=1519485318,1519485278][/doublepost]Arzu ederseniz üst kısmın çeşitli ekranlarda fotoğraflarını çekip ilave edebilirsiniz.
[doublepost=1519486838][/doublepost]Ama ben raporu alıp artık bu telefonu iade etmeyi düşünüyorum. Yazılımı ayrı dert, tema yüklemeye izin vermemesi ayrı dert. Bir de ekran sorunlu mu çıkacak sorunsuz mu belli değil. Artık bu 3. telefonum ve 4. sü olmayacak. Bu kadar dertli telefon görmedim.
Tarif ederken ışık sızması mı demek gerekiyor yoksa parlaklık mı? Ben olursa eğer para iadesi isteyeceğim

Oyla:

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Tarif ederken ışık sızması mı demek gerekiyor yoksa parlaklık mı? Ben olursa eğer para iadesi isteyeceğim

"Ekranın üst kenarında, siyah ekranda daha çok belli olan, tüm üst kenarda çizgi halinde görünen bir ışık sızması mevcuttur. Başka Mi 6 telefonlarla karşılaştırdığımda yalnızca benim telefonumda böyle bir şey olduğundan dolayı bunun bir ayıp/kusur olduğunu düşünüyorum. Gerekli incelemelerin yapılmasını ve tarafıma değişim veya iade için gereken raporun çıkarılmasını talep ediyorum.

Not: Kesinlikle ekran tamiri/değisimi istemiyorum."

Bu şekilde yazmanız yeterli hocam.

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
"Ekranın üst kenarında, siyah ekranda daha çok belli olan, tüm üst kenarda çizgi halinde görünen bir ışık sızması mevcuttur. Başka Mi 6 telefonlarla karşılaştırdığımda yalnızca benim telefonumda böyle bir şey olduğundan dolayı bunun bir ayıp/kusur olduğunu düşünüyorum. Gerekli incelemelerin yapılmasını ve tarafıma değişim veya iade için gereken raporun çıkarılmasını talep ediyorum.

Not: Kesinlikle ekran tamiri/değisimi istemiyorum."

Bu şekilde yazmanız yeterli hocam.
Teşekkürler hocam, ancak siyah ekranda hiç yok diğer her türlü renkte belli oluyor. Ona göre düzenler yazarım

Oyla:

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Teşekkürler hocam, ancak siyah ekranda hiç yok diğer her türlü renkte belli oluyor. Ona göre düzenler yazarım

Tam parlaklıkta olarak eklemeyi de unutmayın. Bende siyahta da belli oluyor. Hatta hafif çapraz bakınca daha belirgin.

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Telefonun kutusunu bulamıyorum iyi mi
Bulunur bulunurr ya şimdi benim aklıma bişey geldi delta bana değişim raporunu yolladı ben bunu göstererek iade isteyebilirmiyimm

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Bulunur bulunurr ya şimdi benim aklıma bişey geldi delta bana değişim raporunu yolladı ben bunu göstererek iade isteyebilirmiyimm

Evet zaten bunun için o raporu veriyor. Bendeki raporda "Yapılan incelemeler sonucunda üründe belirtilen arızaya rastlanmıştır. Ürün yeni ürün olduğundan ve kullanıcı tarafından onarım istenmediğinden onarımsız iade edilmiştir. İşbu rapor kullanıcı talebi üzerine verilmiştir." yazıyordu. Standart olarak bunu verdiklerini söylediler. Önceki telefonumu bu belgeyle satıcıdan değiştirdim. Ama iade hakkın da var!

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
Evet zaten bunun için o raporu veriyor. Bendeki raporda "Yapılan incelemeler sonucunda üründe belirtilen arızaya rastlanmıştır. Ürün yeni ürün olduğundan ve kullanıcı tarafından onarım istenmediğinden onarımsız iade edilmiştir. İşbu rapor kullanıcı talebi üzerine verilmiştir." yazıyordu. Standart olarak bunu verdiklerini söylediler. Önceki telefonumu bu belgeyle satıcıdan değiştirdim. Ama iade hakkın da var!
Teşekkür ederim kardeşim

Oyla:

reiskaraca25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Reis
Cihazım
Mi5
Konular
2
İade edeyim ben ozaman

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Ben anlamadım şimdi olayı adamlar bize bir arıza bulunamamıştır diye rapor yazarlarsa para iadesini nasıl ve nereden alıyoruz? Benim telefon 3.5 aylık

Oyla:
Üst Alt