Soru IPTV Uygulama Tavsiye & Öneri

afc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Afc
Cihazım
Mi 9 Se
Konular
1

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
Bizde mevcut, yayınlarımız güzel. Ayrımda yok internetiniz hızlı olsun yeter. İstediğiniz zaman mesaj atın test yayını verelim..

Bende uzun süredir başka bir firmadan alıyorum ıptv üyeliğimi nispeten sizdeki fiyatlar ona yakınsa hatta daha iyiyse içerikler yayınlar kalitesiyle niye oradan alayım hocam sizden alırım sizide tanırım, severim. Bende bir deneme felan alabilirim veya bununla ilgili bir adresiniz yani üyelerin bilgi paylaştığı felan bir yer felan varsa özelden linkte alırsam sevinirim, yazdım size.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Bende uzun süredir başka bir firmadan alıyorum ıptv üyeliğimi nispeten sizdeki fiyatlar ona yakınsa hatta daha iyiyse içerikler yayınlar kalitesiyle niye oradan alayım hocam sizden alırım sizide tanırım, severim. Bende bir deneme felan alabilirim veya bununla ilgili bir adresiniz yani üyelerin bilgi paylaştığı felan bir yer felan varsa özelden linkte alırsam sevinirim, yazdım size.
test yayını veririz hocam denersiniz..

A_Nar

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anar
Cihazım
Galaxy S6
Konular
0
Bana da gönderir misiniz lütfen.
Hocam, şahsen arkadaşı tanımam ama forumlarda, Telegram'da vs. böyle takılan, adresi ve markası belli olmayan satıcıları önermem. Sorun yaşadığında ya da kötü bir durumda seni engellediklerinde, artık iş bitiyor ve sonra uğraş dur. Mesela, iptvboxpro'ya müşteri olamamışsın, keşke olabilseydin. Ama en azından kötü de olsa, adresi ve ismi bilinen bir satıcıdan al ve en az 5-7 yıllık geçmişi olsun. Şahsen tavsiyemdir, yaşadığım olumsuz tecrübelerden edindiğim birikimlere dayanarak söylüyorum.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
xciptv mağazada mevcut.
Daha iyisi olsun dersen 9xtreme var. Crack li.
Altyazıları falan otomatik indiriyor. Apk kurulumunuda flash a atık mibox dosya yöneticisi ile yükleyeceksin. İlk başta bilinmeyen kaynaklara izin ver diye uyarı çıkacak. İzin vereceksin o kadar.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
İp tv paralı olduğu için 9xtreme kullanabilir miyiz ? Pc için. Ücretsiz şekilde ?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
157
H.kadioglu

Hocam dün test yayını gönderdi ikinci yarı Galatasaray-Ç.Rizespor maçını sorunsuz en ufak donma ve kasma olmadan izledim 12 aylığıda acaip cazip fiyatta düşünenlere öneririm. Bende en kısa zamanda almayı düşünüyorum. Deneyin öyle karar verin tabiki.. 1000Mbps Turk.net fiber tv de yaklaşık 400 Mbps lik hızla sıkıntı çıkarmadı. Özellikle size maç yayınları sırasında test veren insanlardan alın üyeliğinizi benim yıllarca ıptv alımlarımda dikkat ettiğim şey bu çünkü maç yayınları sırasında kalite belli olmakta.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
192
H.kadioglu

Hocam dün test yayını gönderdi ikinci yarı Galatasaray-Ç.Rizespor maçını sorunsuz en ufak donma ve kasma olmadan izledim 12 aylığıda acaip cazip fiyatta düşünenlere öneririm. Bende en kısa zamanda almayı düşünüyorum. Deneyin öyle karar verin tabiki.. 1000Mbps Turk.net fiber tv de yaklaşık 400 Mbps lik hızla sıkıntı çıkarmadı. Özellikle size maç yayınları sırasında test veren insanlardan alın üyeliğinizi benim yıllarca ıptv alımlarımda dikkat ettiğim şey bu çünkü maç yayınları sırasında kalite belli olmakta.
IPTV olayında internet ve kullandığınız modem çok önemli bunları göz önüne almadan (kimseyi kast etmiyorum) direkt şikayetçi olmak yanlış olur zaten özellikle modemin veriyi nasl aktardığı çok önemli veriyi sorunsuz iletmesi gerekiyor akış testi yapmakta fayda var bunlarda hiçbir sorun yoksa gerisi sunucunun ne kadar sağlıklı olduğuna satıcı firmaya kalıyor, H.kadioglu hocam yanlış olan bir şeyi önermez onu mutlaka testten geçirmiştir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
IPTV olayında internet ve kullandığınız modem çok önemli bunları göz önüne almadan (kimseyi kast etmiyorum) direkt şikayetçi olmak yanlış olur özellikle modemin veriyi sorunsuz iletmesi gerekiyor akış testi yapmakta fayda var bunlarda hiçbir sorun yoksa gerisi sunucunun ne kadar sağlıklı olduğuna satıcı firmaya kalıyor, H.kadioglu hocam yanlış olan bir şeyi önermez onu mutlaka testten geçirmiştir.
verdiğiniz bilgilerin hepsi çok doğru hocam. Neti ve modemi kötü olan almasın bende vermek istemem zaten. Alıcı sıkıntı yaşarsa satıcıda yaşar.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
192
verdiğiniz bilgilerin hepsi çok doğru hocam. Neti ve modemi kötü olan almasın bende vermek istemem zaten. Alıcı sıkıntı yaşarsa satıcıda yaşar.
Aynen alıcı internet paketim 1 gigabit diyor ama modemi veriyi ne şekilde iletiyor bilmiyor yanlış anlaşılmasın operatörlerin çoğunun verdiği modemler çöp, yayının en kralını da versen sağlıklı yayın alamaz.

Üst Alt