Mod iOS telefon kilitleme sesi

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Konuda verilen iPhone kilit açma kapama sesi için modülü ekledim
Hyperos da denedim çalışıyor
Not : Sesler product/Media/audio/ui klasorunden çalışıyor
Bu dosya diğer sistem seslerini siler zararlı. Daha önce paylaşıldı zaten sağlam bir modül üstte var.

Orochi™

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
Bu dosya diğer sistem seslerini siler zararlı. Daha önce paylaşıldı zaten sağlam bir modül üstte var.
Bende neden silinmedi ? Senin mantığa göre system/app klasoru eklersem cihazın system/app yerine geçmesi lazım ?
Magisk mantığını bilmiyorsun , modül olarak eklenen dosya systemdekinin üzerine yazılmış olarak gösterilir
İçinde ui klasörü var diye tüm sesleri devre dışı bırakmaz , eklenen dosyada değişim olur .

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Grafiker
Konular
98
Diğer sesleri silme gibi bir durum olmaz.Zaten dosya isminden dolayı otomatik kilit ekranı sesi yerine geçiyor.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bende neden silinmedi ? Senin mantığa göre system/app klasoru eklersem cihazın system/app yerine geçmesi lazım ?
Magisk mantığını bilmiyorsun , modül olarak eklenen dosya systemdekinin üzerine yazılmış olarak gösterilir
İçinde ui klasörü var diye tüm sesleri devre dışı bırakmaz , eklenen dosyada değişim olur .

Diğer sesleri silme gibi bir durum olmaz.Zaten dosya isminden dolayı otomatik kilit ekranı sesi yerine geçiyor.
Modül içerisinde sadece lock ve unlock dosyaları olunca ui klasöründeki diğer dosyalar kullanılamaz oluyor. System/app için ilave eklenen kod vardır belki :)

İsterseniz modül içerisindeki diğer ses dosyalarını silip deneyin.

Orochi™

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
Modül içerisinde sadece lock ve unlock dosyaları olunca ui klasöründeki diğer dosyalar kullanılamaz oluyor. System/app için ilave eklenen kod vardır belki :)

İsterseniz modül içerisindeki diğer ses dosyalarını silip deneyin.
Modül içinde 2 tane ses var zaten lock.ogg , unlock.ogg
Dediğiniz gibi bir şey olmadı şuan kullanıyorum system sesleri sorunsuz çalışıyor
Kamera , ekran görüntü alma , şarj alma vs dediğiniz bir şey olmaz olamaz magisk mantığına aykırı .

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Anlamsız bir ısrar oldu ama neyse.
Modül sonrası ui klasörü içerisindeki tüm dosyalar kaybolur ve sadece klasördeki dosyalar gelir. Sistem sesleri gider. Modül dosyayı değil klasörü değiştirecek şekilde ayarlı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Orochi™

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
3
Modül sonrası ui klasörü içerisindeki tüm dosyalar kaybolur ve sadece klasördeki dosyalar gelir. Sistem sesleri gider. Modül dosyayı değil klasörü değiştirecek şekilde ayarlı.

Bende neden kaybolmuyor bu sesler ? Modül yüklü cihazda

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-23-15-51-42-634_com.lonelycatgames.Xplore.jpg
    Screenshot_2024-08-23-15-51-42-634_com.lonelycatgames.Xplore.jpg
    751,8 KB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_2024-08-23-15-53-08-200_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2024-08-23-15-53-08-200_com.topjohnwu.magisk.jpg
    363,9 KB · Görüntüleme: 3

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

Bence de ısrar biraz anlamsız oldu hocam :)

Orochi™ hocam mütevazı kişiliğini burada da belli etmiş... Kendisi ülkemizin ilk ve gelmiş geçmiş en başarılı geliştiricilerindendir. Mod kavramı bile yokken android 4 dönemlerinde modlar yapardı. Dünyada da ismi kirlenmeden kalan nadir bağımsız geliştiricilerden. Ciddi ortamlarda adı geçince tüm yetenekli yeniyetmeler ayağa kalkıp önünü ilikler halen. O dönemde onun kadar başarılı işler yapan geliştiriciler -ve hatta çok daha başarısızları bile- bugün dünyanın en büyük firmalarında yönetici pozisyonundalar artık. Ne diyelim... "coğrafya kaderdir" sözünün canlı kanıtı ile konuşuyorsunuz. Başka bir ülkede doğmuş olsaydı bugün sözlerini forumda okumak yerine CNN'de, Bloomberg'de ana haberlerde duyuyorduk...

O yüzden kusura bakmayın, size de saygım çok ama android dünyasında eğer orochi elinde tuttuğun telefon değil salatalık bile derse o telefonun üzerine ayran döküp cacık yapmak lazım gelir :D

Üst Alt