Mod iOS telefon kilitleme sesi

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Yok hocam bazı romlar tam r/w olmuyor bu özel bir durum. Normalde stok kapalı bir romda hiçbir şeye izin vermez. Bazı romlarda ise silmeye izin verip yazmayı kabul etmiyor. Mesela benim şu an kullandığım Android 14 rom full r/w durumda. Ona rağmen hala erişim kısıtlı.

Maalesef artık bunun bir genellemesi kalmadı güvenlik önlemleri arttığı için riskli durumlar var. Klasördeki dosyayı silip yenisini yazamama ihtimali var.
En güvenli deneme kopyala yapıştır bence. Olmuyorsa zaten mecbur modül ile denenebilir.

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Cık olmamış.
Bu şekilde yapılırsa ui klasöründe sadece 2 adet ses dosyası olur kontrol edin fark edersiniz zaten diğer orijinal sistem sesleri uçar. Sadece 2 dosyayı değiştirmek için komut yazmanız veya ui klasörüne orijinaldeki diğer dosyaları eklemeniz gerekiyor. ui klasörünün orijinalini zipe atın sadece lock seslerini değiştirin. Ben sürüme göre sesler değişiyor diye konu sahibinden klasörü istemiştim ama hepsi yakın zaten.
Hocam zaten modülün içinde, system/media/audio/ui klasöründe bütün ses dosyaları mevcut diye görüyorum. Yapan arkadaş komple klasörü almış, içindeki 2 dosyayı değiştirmiş. İşe yaramaz mı?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hocam zaten modülün içinde, system/media/audio/ui klasöründe bütün ses dosyaları mevcut diye görüyorum. Yapan arkadaş komple klasörü almış, içindeki 2 dosyayı değiştirmiş. İşe yaramaz mı?
İlk versiyonda sadece iki dosya vardı ama sonradan hepsini ekledim hocam.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
İlk versiyon tüm dosyaları siler sadece 2 dosya ekler haldeydi.
Arkadaş son versiyonda gerekli değişikliği yapmış. Çalışsa da diğer sistem seslerini sistemden gizlerdi ilk hali.

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
8
Çalışıyor mu deneyen oldu mu

Üst Alt