Redmi Note 6 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz ?

• Mükemmel, Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım.

• Fiyatına Göre Alınabilecek İyi Bir Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok, Kararsızım !

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ElaGoksu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ela
Cihazım
Note 6 pro
Meslek
Hemşire
Konular
2
Elbette ki yaşamazsınız. :) Sitemizde satılan tüm telefonlar resmi olarak ithal edilmekte ve orijinal imei'leri resmi kurumlarca ülkemiz sistemlerine kayıt edilmektedir.
Teşekkürler

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Arkadaşlar bu cihazda Instagram'da hikaye ekledikten sonra oluşan fps sorunu var mı? Redmi Note 5 AI'da Instagram'da bir hikâye paylaştığınızda hikâye inanılmaz derecede kalitesiz paylaşılıyor. Örnek olması adına biri hikaye kaydedip burada paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Muhammed aslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammedasla
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
2
Olayınızı tam olarak anlayamadım ama, çözüm yöntemlerini deneyin, hattı çıkarıp başka hat takmayı dene, ağ ayarlarinda oynama yap, vs. Eğer bir şekilde olmadıysa, tekrar fabrika yazılım atmayı deneyin yani bootladeriniz açıksa Fastboot Romu yüklemeyi deneyin
Dostum. Mi note 3 kulllanıyordum delta garantili o bile burada H çekiyordu rahat internete giriyordum.ama bunda band 20 desteği var ve hat Vodafone. E çekiyor. Ama ilçe ye gidince ful 4g . Yardımcı olabilecek Yok mu

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Dostum. Mi note 3 kulllanıyordum delta garantili o bile burada H çekiyordu rahat internete giriyordum.ama bunda band 20 desteği var ve hat Vodafone. E çekiyor. Ama ilçe ye gidince ful 4g . Yardımcı olabilecek Yok mu
Eger çözümleri denediyseniz ve olmadıysa,, Tekrardan Mi Flash'la yazılım atın bir de öyle deneyin

W00X

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 2 haftadır bu cihazı kullanıyorum benim dikkatimi çeken konu ekran süresi ve bekleme hakkında, 9-11 saat arasında ekran süresi 25-35 saat arasında bekleme süresi alıyorum. Bu değerler gerçekten güzel ve iyi fakat daha da iyi olabileceğini düşünüyorum. Aklımı kurcalayan kısım pil kullanımı kısmında uyku durumu sürekli aktif gözükmekte bu durum hakkında bir çözüm yolu var mı? Sizlerde de durum bu şekilde mi? Bu durum neden kaynaklanır? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20181130_203209.jpg
    IMG_20181130_203209.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 62

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 2 haftadır bu cihazı kullanıyorum benim dikkatimi çeken konu ekran süresi ve bekleme hakkında, 9-11 saat arasında ekran süresi 25-35 saat arasında bekleme süresi alıyorum. Bu değerler gerçekten güzel ve iyi fakat daha da iyi olabileceğini düşünüyorum. Aklımı kurcalayan kısım pil kullanımı kısmında uyku durumu sürekli aktif gözükmekte bu durum hakkında bir çözüm yolu var mı? Sizlerde de durum bu şekilde mi? Bu durum neden kaynaklanır? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Şu ayarları bizede öğretin hocam 6 saat zor alıyorum ben

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

W00X

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
Hocam etmeyin 2 günden daha fazla bekleme de aldım ama bu uyku durumu haricinde can sıkıcı bişey yok. Benim kullandığım sadece internet, WhatsApp, YouTube bi de mesaj başka bişey yok.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315