Redmi Note 6 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz ?

• Mükemmel, Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım.

• Fiyatına Göre Alınabilecek İyi Bir Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok, Kararsızım !

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Hocam dediğim gibi pek fazla kullanmıyorum kamerayı değişse de olur değişmese de tabi ki daha iyi çekmesini ister insan. Yalnız internetteki örneklere baktığımda büyük farklar vardı özellikle gece çekiminde. Sizce neden hiçbir fark olmadı ki?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gündüz çekimlerinde micam daha iyi çekiyor. Gece çekimlerinde gcam gece modu farkediyor elbette ama o resimlerde iş görecek kalitede değil. Eski miui sürümlerinde ve eski cihazlarda gcam güzel işler çıkarıyordu. Şimdilerde micam i düzeltmişler o yüzden fark pek yok gibi. İşin aslı xiaomi nin telefonlarda kullandığı sensörlerde pek iş yok. Bu eskiden beri böyle süre geldi ama son çıkan cihazlarda bana göre sensör kalitesi iyice düştü.

Col. Hans Landa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hans Landa
Cihazım
Note 6 PRO
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Gündüz çekimlerinde micam daha iyi çekiyor. Gece çekimlerinde gcam gece modu farkediyor elbette ama o resimlerde iş görecek kalitede değil. Eski miui sürümlerinde ve eski cihazlarda gcam güzel işler çıkarıyordu. Şimdilerde micam i düzeltmişler o yüzden fark pek yok gibi. İşin aslı xiaomi nin telefonlarda kullandığı sensörlerde pek iş yok. Bu eskiden beri böyle süre geldi ama son çıkan cihazlarda bana göre sensör kalitesi iyice düştü.
iphone 5/6/7 serisinden daha iyi fotoğraf çektiği kesin. 7 plus'ı hariç tutabiliriz :)

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ElaGoksu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ela
Cihazım
Note 6 pro
Meslek
Hemşire
Konular
2
İyi günler ben de redmi note 6 pro almak istiyorum.Siz nereden aldınız.Bildiğiniz güvenilir bir yer var mı?Şuanda gittigidiyorda idealsecim isimli satici satiyor.Son çare oradan alacağım.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
İyi günler ben de redmi note 6 pro almak istiyorum.Siz nereden aldınız.Bildiğiniz güvenilir bir yer var mı?Şuanda gittigidiyorda idealsecim isimli satici satiyor.Son çare oradan alacağım.
Almak istediğiniz yer size kalmış sahibinden.com da ilanlar var uygun fiyatlara, güvenilir bulmuyorsaniz kapıda ödemeli satanlar, hangi şehirde yaşıyorsanız letgo gibi yakınınızda satan satıcılar da bulabilirsiniz, Hepsiburada GittiGidiyor gibi yerler alışveriş konusunda kanıtlanmış yerlerdir, baktığınız satıcının yorumları ni okuyun puanlarına bakın.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
teşekkurler note 5 e butcem yettigi icin onu alicam sitenizden.İmei de bir sorun yaşamam değil mi?
Elbette ki yaşamazsınız. :) Sitemizde satılan tüm telefonlar resmi olarak ithal edilmekte ve orijinal imei'leri resmi kurumlarca ülkemiz sistemlerine kayıt edilmektedir.

Üst Alt