Redmi Note 6 Pro - Telefonu Nasıl Buldunuz ?

• Mükemmel, Herşeyi ile Çok Memnun Kaldım.

• Fiyatına Göre Alınabilecek İyi Bir Telefon

• Orta Seviyede, İyi Bir Telefon

• Alternatif Rakibi Çok, Kararsızım !

• Pişman Olunmayacak Marka ve Model

• Pek İyi Değil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ibrahim694

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ibrahim
Cihazım
RN 6 Pro
Konular
3
Geçen gün Redmi Note 6 Pro alarak Xiaomi ailesine katıldım. Cihazın bootloader kilidini açıp GCam kurmak istiyorum. Sorularım şunlar:
-Bootloader açılınca garanti bozulur mu ? (Lite teknik servis)
-Bootloader kilidini tekrar kapatabiliyor muyuz ?
-Güncelleme almaya devam ediyor muyum ?
-Cihazı kutudan çıkarınca güncellemeli miyim ? Son sürümde hatalar var diyorlar.
Teşekkürler.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Geçen gün Redmi Note 6 Pro alarak Xiaomi ailesine katıldım. Cihazın bootloader kilidini açıp GCam kurmak istiyorum. Sorularım şunlar:
-Bootloader açılınca garanti bozulur mu ? (Lite teknik servis)
-Bootloader kilidini tekrar kapatabiliyor muyuz ?
-Güncelleme almaya devam ediyor muyum ?
-Cihazı kutudan çıkarınca güncellemeli miyim ? Son sürümde hatalar var diyorlar.
Teşekkürler.
- bootloader kilidi tekrar kapanabilir.
- bootloader güncellemelere engel olmaz.
- her zaman için en günceli kullanmak tabiki iyidir, ama dediğiniz gibi son stabil sürümden birçok kişi memnun değil, bazi hatalardan bahsettiler bende o sorunların bazılarını kanaat getirdim.

arif347

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
arif
Cihazım
GM Discovery
Konular
2
Bende cihazın 64 luk modeli var , daha 1 aylık cihaz kamera uygulaması çok yavaş , ilk aldığımda da öyleydi hiçbir uygulama da sıkıntı yok hızlı çalışıyor kamerası çok yavaş geçişler olsun çekim olsun çekim tuşuna basıyorum bazen 4 5 saniye sürüyor çekmesi herkes demi böyle değilse çözümü nedir

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Bende cihazın 64 luk modeli var , daha 1 aylık cihaz kamera uygulaması çok yavaş , ilk aldığımda da öyleydi hiçbir uygulama da sıkıntı yok hızlı çalışıyor kamerası çok yavaş geçişler olsun çekim olsun çekim tuşuna basıyorum bazen 4 5 saniye sürüyor çekmesi herkes demi böyle değilse çözümü nedir

hangi room şuan? 10.2.2.0 mi? eğer öyle ise 10.2.1.0 e geçmen gerekiyor. bende de aynı sorun ve daha fazlası vardı sürüm düşürünce normale döndü.

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Emek kokuyor sonuna kadar helal olsun hocam. Bu forumda redmi note 6 pro kullanıcıları için çok şey kattınız tebrik ediyorum. Mi Max 2 olsa bile 2.telefon olsrak redmi note 6 pro alası geliyo insanın.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Emek kokuyor sonuna kadar helal olsun hocam. Bu forumda redmi note 6 pro kullanıcıları için çok şey kattınız tebrik ediyorum. Mi Max 2 olsa bile 2.telefon olsrak redmi note 6 pro alası geliyo insanın.
Çok teşekkür ediyorum sağolun düşünceleriniz için.:)

surikata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
irfan
Cihazım
redmi6pro
Konular
1
Note 6 pro ile aranızdayım ve forumda gezerken burayı buldum.Gerçekten güzel bilgier var.Satan kişiye özellikle Global sürümmü diye sormuştum evet yanıtını verince sipariş verdim ama gelen cihaz MODEL M1806E7TI ve hindistan için üretilen.Global olmaması ne gibi sorunlar çıkartır?

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Note 6 pro ile aranızdayım ve forumda gezerken burayı buldum.Gerçekten güzel bilgier var.Satan kişiye özellikle Global sürümmü diye sormuştum evet yanıtını verince sipariş verdim ama gelen cihaz MODEL M1806E7TI ve hindistan için üretilen.Global olmaması ne gibi sorunlar çıkartır?
Hayırlı olsun, size satılan cihaz Hindistan model Note 6 Pro..Band 20 eksikliği yaşarsınız sadece

tekkral34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdi
Cihazım
Redmi Note 6
Konular
0
Bendeki TR cihazı global sürüm olmasına rağmen Vodafone ve Telekom 4.5G vermiyor. Bunlarda 4.5G şebekesi 4G+ olarak gözüküyor.
Sadece 4G verebiliyor. Max 5 - 6 mbit. verebiliyor İstanbul'da. Turkcell 4.5G sorunsuz.

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar
bugün internet üzerinden sipariş ettiğim redmi note 6 pro 4/64 telefon elime ulaştı. Telefonun hindistan versiyonu gönderilmiş. Şarj aleti bir enteresan. Yanında dönüştürücü gönderilmiş, ama bunu dönüştüremiyor (Çin versiyonuna uygun olanından).
Sormak istediğim;
1- Yukarıda Hint versiyonu ile ilgili 4G bağlantı farklılıklarından bahsedilmiş. TR'de 4G ve diğer bağlantı türlerinde sorun yaşar mıyım?
2- Hint tipi şarj için bilinen dönüştürücü var mı?
3- Telefonu iade mi etmeliyim?(garantisiz, malum yöntemle kayıtlı)

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

@serhat.yldz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Arkadaşlar
bugün internet üzerinden sipariş ettiğim redmi note 6 pro 4/64 telefon elime ulaştı. Telefonun hindistan versiyonu gönderilmiş. Şarj aleti bir enteresan. Yanında dönüştürücü gönderilmiş, ama bunu dönüştüremiyor (Çin versiyonuna uygun olanından).
Sormak istediğim;
1- Yukarıda Hint versiyonu ile ilgili 4G bağlantı farklılıklarından bahsedilmiş. TR'de 4G ve diğer bağlantı türlerinde sorun yaşar mıyım?
2- Hint tipi şarj için bilinen dönüştürücü var mı?
3- Telefonu iade mi etmeliyim?(garantisiz, malum yöntemle kayıtlı)

ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

@serhat.yldz

Soruyu sorduktan sonra karşıma çıkan aşağıdaki sayfada cevabı buldum.
3G ve 4G bağlantıların çoğu hint versiyonunda yok.
Dolayısıyla tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt