Yardım IMEI sonrası volte ve vowifi

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
10
Denedim olmadı hocam başka cihaza takınca direk volte geliyor sadece bu cihaza gelmiyor. Birde attığınız uygulamayı da denedim modem config diye birşey çıkmıyor hocam ☺️
*#*#663368378#*#*
Bu kod çalışıyor mu?
Çalışıyorsa resimdekini deneyip telefonu kapatıp açın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-02-19-20-58-534_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-02-19-20-58-534_com.android.chrome.jpg
    700,4 KB · Görüntüleme: 69

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
*#*#663368378#*#*
Bu kod çalışıyor mu?
Çalışıyorsa resimdekini deneyip telefonu kapatıp açın.
Açılıyor hocam fakat hata veriyor " parts of operations are prohibited. please apply to modem staff for control rights " resmi romlarda bu hatayı zaten veriyormuş farklı romlarda oluyormuş

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
hocam o zaman şöyle sizin şuanki kullandığınız cihaza attırdığınız imei numarası volte desteklemeyen bir cihaza ait o yüzden sorun yaşıyorsunuz dilerseniz imei numarasını btk'dan kontrol edin hangi cihaza ait olduğunu öğrenin

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
hocam o zaman şöyle sizin şuanki kullandığınız cihaza attırdığınız imei numarası volte desteklemeyen bir cihaza ait o yüzden sorun yaşıyorsunuz dilerseniz imei numarasını btk'dan kontrol edin hangi cihaza ait olduğunu öğrenin
2 kere değiştirdim biri tuşlu cihaz diye bende öyle düşündüm ama şuanki kayıtlı olan cihaz tüm herşeyi destekliyor hocam

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
o zaman modem test tools aracılığı ile deneyin hocam

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Dostum telekomu ara durumla ilgili şikayette bulun benimde başıma gelmişti sorun hem imei den kaynaklanıyor hemde mbn loader ile bölgeyi vodafone almanya yap telekom özel güncelleme atmıştı cihaz o şekilde aktif oldu ben daha sonra k50 imeisi bulup kullandım şuan her operatör için vowifi destekleyen yedek imei tutuyorum hangisine geçersem onun desteklediği cihazın imeisini repair ediyorum sorun olmuyor artık...

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Dostum telekomu ara durumla ilgili şikayette bulun benimde başıma gelmişti sorun hem imei den kaynaklanıyor hemde mbn loader ile bölgeyi vodafone almanya yap telekom özel güncelleme atmıştı cihaz o şekilde aktif oldu ben daha sonra k50 imeisi bulup kullandım şuan her operatör için vowifi destekleyen yedek imei tutuyorum hangisine geçersem onun desteklediği cihazın imeisini repair ediyorum sorun olmuyor artık...
Şuan volte destekleyen bir cihazın imeisi mevcut hocam hatta Vodafone sitesinden bile baktım özellikle operatörde destekliyor yalnız bunlarla alakalı değil modem dosyasını yapan arkadaşlada görüştüm ondada aynı durum varmış araştırma yapıyor oda...

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Telefona eu rom yükleyemiyorum aktif olarak kullandığım için. Eğer ben denerim diyen olursa ve doğru mbn dosyasını bulursa ben onu modeme entegre ederim ama sorun mbn dosyasında değil gibi çünkü orijinal modemdeki mbn kısımlarını bulup aldım yine de bana mısın demedi

Üst Alt