Yardım IMEI sonrası volte ve vowifi

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
mobil operatörden kaynaklı, bende de aynı sorun vardı, g2 imei attım volte vs. gelmedi, redmi note 10 imei vardı onu attım telefona volte vowifi geldi, operatör imei numarasına göre işlem yapıyor ve sistemlerinde telefon g2 olarak göründüğü için volte desteklemiyor bu nedenle aktif olmuyor (acele ile yazdım kusura bakmayın

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
mobil operatörden kaynaklı, bende de aynı sorun vardı, g2 imei attım volte vs. gelmedi, redmi note 10 imei vardı onu attım telefona volte vowifi geldi, operatör imei numarasına göre işlem yapıyor ve sistemlerinde telefon g2 olarak göründüğü için volte desteklemiyor bu nedenle aktif olmuyor (acele ile yazdım kusura bakmayın
Hmmm anladım hocam olabilir daha önceden bi poco x3 nfc almıştım onun IMEI tuşlu bir çin malı cihazındı fakat onda herşey çalışıyordu acaba o nasıl çalışıyordu ki öyleyse hocam ?

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Hmmm anladım hocam olabilir daha önceden bi poco x3 nfc almıştım onun IMEI tuşlu bir çin malı cihazındı fakat onda herşey çalışıyordu acaba o nasıl çalışıyordu ki öyleyse hocam ?
Operatör den kaynaklı bir sorun Turkcell ve Vodafone sorun çıkarmıyor ama Türk Telekom ve alt kuruluşları bu tür bir sorun çıkarıyor

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Operatör den kaynaklı bir sorun Turkcell ve Vodafone sorun çıkarmıyor ama Türk Telekom ve alt kuruluşları bu tür bir sorun çıkarıyor
Hmm anladım hocam şimdi IMEI değiştirdim ama hala aynı hani birçok kişi IMEI den dolayı diyorlardı da alakası yok maalesef hocam

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
TT ise VoLTE desteklediği bir cihaza sim takıp aktivasyon yapmak gerekebilir.

trsalgado

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
s4
Konular
19
türk telekomda mi 11t de volte destekleyen cihazlar listesinde idi ama telekomun uygulamasında aktif edilemiyordu, sonradan düzeltti ttelekom , diğer operatörleri bilmiyorum

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Önceki IMEI denemiştim olmamıştı bide bunun için deniyim bakiyim hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

türk telekomda mi 11t de volte destekleyen cihazlar listesinde idi ama telekomun uygulamasında aktif edilemiyordu, sonradan düzeltti ttelekom , diğer operatörleri bilmiyorum
Hmmm anladım hocam

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Denedim sonuç olumsuz maalesef hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Olmadı maalesef hocam hatta bir çözüm buldumda ondada sadece 4g çalışıyor #*#*4636#*#* yapıldığında orda lte only seçtiğimizde volte simgesi çıkıyor ekranda ama 3g ile 2gyide seçince maalesef yine gidiyor.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
özellikle vodafone için volte çok önemli bir özellik hocam hattınızı volte destekleyen başka bir cihaza takıp aktif olup olmadığını öğrenin sonra tekrar kendi telefonunuza takın eğer hala çalışmıyorsa bu konuya göz atabilirsiniz.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
özellikle vodafone için volte çok önemli bir özellik hocam hattınızı volte destekleyen başka bir cihaza takıp aktif olup olmadığını öğrenin sonra tekrar kendi telefonunuza takın eğer hala çalışmıyorsa bu konuya göz atabilirsiniz.
Denedim olmadı hocam başka cihaza takınca direk volte geliyor sadece bu cihaza gelmiyor. Birde attığınız uygulamayı da denedim modem config diye birşey çıkmıyor hocam ☺️

Üst Alt