Çözüldü İmei Atılan Note 10s Güncelleme Yapılır Mı?

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
bir arkadaşım aldı imei temirinden sonra ota üzerinden güncelleme yaptık sıkıntı olmadı sonra bl kilidini açtım Endonezya romunu yükledim yine bir sıkıntı olmadı gayet stabil çalışıyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
MTK larda yapılan yönteme, kullanılan box'a göre durum değişir. Her hangi birinin cihazının güncellemede null olmaması diğer cihazında olmayacağı anlamına gelmez. Bu şekilde bilgi alışverişi yaparak güncelleme yapıp mağdur olmayın.

Tebeskubas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 10 S
Konular
1
Valla düşerse bir daha atarız IMEI artık aldığımız yer güncelleme yapma demedi bize sonuçta zaten yabancı birinden almadım teli
ben de hazır imei atılmış aldım az önce adam düşerse getir dedi sürüm 12.5 kararlıdaydı. inşallah düşmezde note 6pro yu kullandığım kadar kullanırım. hepimize hayırlı olsun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir arkadaşım aldı imei temirinden sonra ota üzerinden güncelleme yaptık sıkıntı olmadı sonra bl kilidini açtım Endonezya romunu yükledim yine bir sıkıntı olmadı gayet stabil çalışıyor
afedersiniz endonezya sürümünü neden yüklediniz? aklımızda bulunsun

MTK larda yapılan yönteme, kullanılan box'a göre durum değişir. Her hangi birinin cihazının güncellemede null olmaması diğer cihazında olmayacağı anlamına gelmez. Bu şekilde bilgi alışverişi yaparak güncelleme yapıp mağdur olmayın.
Bu konudan devam etsin aradaşlar bilgimizi paylaşalım ben ist dayım. güvenilir işini iyi yapan sizin dediğiniz gibi box olayının iyisini yapanı bildirelim birbirimize.

Bir de Xiaomi lerin otomatik çağrı özelliği vzgeçilmezim ama bu yei telefonlarda google araması var telefoncuda baktım ayarlarda bulamadım sanırım gogole ın arama programında otomtik çarğı kayıdı yok. Aranız da bunu nasıl yapabilabileceğini bilen varsa yardımcı olur mu lütfen.

edit: "otomatik çağrıyı kaydetme" özelliği

Son düzenleme:

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
An itibariyle bende yurtdışı 10s aldım. IMEI işlemi yapılmıştı. Miui 12.5.11 güncellemesi geldi şarjı tamamlayıp güncelledim. Hiçbir sorun yok. Ama şu amoled ekran benim işim değil. LCD ekrandaki derinlik hissi yok görüntü bir garip geliyor. Note 10s günümüz telefon boyutları düşünüldüğünde ince kibar bir telefon hani bayan telefonu biraz . :) Ancak hız ve akıcılık müthiş.

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0

Ben burdan aldım, kayitli geldi. Tlfnu acinca direk guncelleme geldi guncelledim. Uçma kaćma yok.

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
ben de hazır imei atılmış aldım az önce adam düşerse getir dedi sürüm 12.5 kararlıdaydı. inşallah düşmezde note 6pro yu kullandığım kadar kullanırım. hepimize hayırlı olsun.

afedersiniz endonezya sürümünü neden yüklediniz? aklımızda bulunsun

Bu konudan devam etsin aradaşlar bilgimizi paylaşalım ben ist dayım. güvenilir işini iyi yapan sizin dediğiniz gibi box olayının iyisini yapanı bildirelim birbirimize.

Bir de Xiaomi lerin otomatik çağrı özelliği vzgeçilmezim ama bu yei telefonlarda google araması var telefoncuda baktım ayarlarda bulamadım sanırım gogole ın arama programında otomtik çarğı kayıdı yok. Aranız da bunu nasıl yapabilabileceğini bilen varsa yardımcı olur mu lütfen.

edit: "otomatik çağrıyı kaydetme" özelliği
Endonezya romu tamamen miui arayüzüne sahiptir rehber arama mesaj ses kaydı gibi şarj konusunda daha iyidir çok kullanışlı bir romdur

abdurrahimturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Endonezya romu tamamen miui arayüzüne sahiptir rehber arama mesaj ses kaydı gibi şarj konusunda daha iyidir çok kullanışlı bir romdur
Endonezya romunu kurduktan sonra bootloaderi tekrar lock edebiliyormuyuz ?
Yoksa Unlock haliyle kullanmak zorundamıyız ?

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Endonezya romunu kurduktan sonra bootloaderi tekrar lock edebiliyormuyuz ?
Yoksa Unlock haliyle kullanmak zorundamıyız ?
istediğin vakit lock edersiniz de tavsiye etmem. cihazla alakalı bir problem olunca kilidin açık olması sizin lehinize olur.

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Bende de redmi note 10s var. İmei tamirini ücretli onarımlar kısmından yaptırdım. Cihaza bir kaç tane uygulama güncellemesi geldi. Yaptım sorun olmadı. BL kilidi kapalı. Onu açmam gerekir mi? Eğer gerekiyorsa nereden açabilirim? Yönlendirebilirseniz sevinirim. Keyifli Forumlar...

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Redmi note 10s cihazlar bl kilidi açmadan imei tamiri oluyor ben bl kilidini imeiden sonra açtım sonra Endonezya romunu yükledim süper oldu en ufak bir sıkıntı olmadı Endonezya romunu tek geçerim

Üst Alt