Çözüldü İmei Atılan Note 10s Güncelleme Yapılır Mı?

akkos_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi a1
Konular
2
Merhabalar , imei atılmış redmi note 10s cihazıma güncelleme geldi. Bu güncellemeyi yaparsam imei problemi yaşar mıyım ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
MTK cihazlarda her zaman kullanılan yöntem önemlidir. bilmek gerek. güncellemede null olan box lar var olmayan boxlar var. yöntem hakkında bilgi sahibi iseniz bilgi verebiliriz..

akkos_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi a1
Konular
2
MTK cihazlarda her zaman kullanılan yöntem önemlidir. bilmek gerek. güncellemede null olan box lar var olmayan boxlar var. yöntem hakkında bilgi sahibi iseniz bilgi verebiliriz..
Maalesef bilgi sahibi değilim. Fakat atılan imei nokia 6210 gibi bir telefona ait. Tavsiyeniz nedir sizce ne yapmalıyım güncelleme konusunda ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Maalesef bilgi sahibi değilim. Fakat atılan imei nokia 6210 gibi bir telefona ait. Tavsiyeniz nedir sizce ne yapmalıyım güncelleme konusunda ?
imeinin ne marka olduğunun hiçbir aşamada bir önemi yok. Dediğim gibi. güncellersiniz null olursa sorumluluk sizin tabi. Ama tamiri yok değil mümkün sadece masrafa girersiniz..

akkos_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi a1
Konular
2
imeinin ne marka olduğunun hiçbir aşamada bir önemi yok. Dediğim gibi. güncellersiniz null olursa sorumluluk sizin tabi. Ama tamiri yok değil mümkün sadece masrafa girersiniz..
Efs yedeği almam null olduktan sonra düzelmesini sağlar mı ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
siz o cihazdan efs yedeği zor alırsınız. bootlaoder bile açık değildir. açık olsada twrpsi yoktur. brick edersiniz masraf geçer bile bu sefer :)

akkos_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi a1
Konular
2
siz o cihazdan efs yedeği zor alırsınız. bootlaoder bile açık değildir. açık olsada twrpsi yoktur. brick edersiniz masraf geçer bile bu sefer :)
Anladım teşekkür ederim hiç bulaşmayayım. Teşekkürler

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Merhabalar , imei atılmış redmi note 10s cihazıma güncelleme geldi. Bu güncellemeyi yaparsam imei problemi yaşar mıyım ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Valla kardeş teyzeme aldık teli güncelleme geldi hemde arka arkaya kaç tane saymadım kurduk hepsini hiç sorun olmadı global sürümdü tel çalışıyor şu an için

Tebeskubas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 10 S
Konular
1
Bugün doğu banka gittim tam 2450 ye 128gb lık alıyordum adam uyardı imei leri güncelleme yapınca düşüyor diye

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Bugün doğu banka gittim tam 2450 ye 128gb lık alıyordum adam uyardı imei leri güncelleme yapınca düşüyor diye
Valla düşerse bir daha atarız IMEI artık aldığımız yer güncelleme yapma demedi bize sonuçta zaten yabancı birinden almadım teli

Üst Alt