İlk Xiaomi telefonu (Mi6) kullanım deneyim hakkında sorularım

GokselArda

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Göksel Arda
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Merhabalar. İlk defa Xiaomi telefon aldım. Mi6 modelini. Telefondan çok memnunum harika. Fakat bazı sorularım var.
-İlk defa kullandığım için önerebileceğiniz kamera uygulama önerilerinizi bekliyorum.
-Şuan cihaz MIUI 8.2.2.0 Kararlı sürümde gözüküyor. Bir sonraki güncelleme ne zaman gelir ?

Ve belki de tek gözüme çarpan durum var. Cihaz kilitli durumdayken parmak izi ile açıyorum fakat sanki biraz ekran geç geliyor gibi. Çok takıntılı olduğum için buda kafama takıldı :D

Bunlar dışında önerilerinizi de bekliyorum. Teşekkürler.

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Merhabalar, güzel tercih yapmışsınız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle cihazınız hayırlı olsun..
- Xiaomi kullananlar genelde Kendi Miui arayüzü ve Stock proğramları kullanmayı sever, nadir de olsa 3. parti yazılım kullananlar vardır. Şahsen ben kendi kamera proğramından çok memnunum. Farklı proğram kullanan arkadaşlar sana yardımcı olacaktır
- Çok yakın zaman MIUI9'a geçiş olacaktır, fakat beta olarak yayınlanan MIUI9'da 11 Ağustos itibari ile dağıtıma çıkarıldı. Ben kullanıyorum ve parmak izi ile gecikme süresi önceki sürümden 1 tık daha fazla.

Üst Alt