128 gb

1. aktan1453

Satıldı (Satıldı)!Mi Note 10 Lite 128 GB

Merhabalar elimde kardeşimin kullandığı mi note 10 lite 6/128 gb Hepsiburada üzerinden alınma garantili (21 ay garantisi vardır) telefon vardır kardeşim iPhone 11 almak için satmak istiyor bende siz değerli forum üyelerimize satmak isteyeceğimi söyledim üründe hiçbir problem yoktur kutusu her...
  2. A

Satış Redmi Note 9S 6/128 TR Garantili

Xiaomi Türkiye garantilidir. 128gb hafıza, 6gb ram, HDR10 ekran Huaxing olan panel var ghost sorunu yok Beyaz renk Jelatinleri üzerinde sıfır gibi. Aksesuarları tam ve fabrika jelatinleri üzerinde. Kutulu faturalı belgeli cihaz.
  3. W

Alış Mi9T 128

Oldukça temiz mi9t almak istiyorum . Sadece İstanbul içi elden alabilirim . Uygun fiyat teklifi verebilirsiniz .
  4. Hasan29

Çözüldü Redmi note 8 pro (BOZUK)

Mağazanızdan Redmi note 8 pro 128gb cihaz aldım ama garantiden çıkmaz oldu 3 ay geçti sesi karşıya iletmemeye başladı genpa teknik servise gönderdim onarılmadı Evofone teknik servise gönderdim mikrofon onarıldı ama şimdi de durduk yere sürekli telefon ısınıyor şarj hızlı bitiyor Telefon aldım...
  5. __E_S_E_R__

Soru Mi9t Dahili Hafıza Kullanımı

Merhaba arkadaşlar, telefonu uzun süreden beridir takip ediyorum, siz telefon kullanıcılarından isteğim olacak. 1) Telefonunuzun Dahili Depolaması ne kadar? 2) Telefonunuzun hafızasının ne kadarını kullanıyorsunuz? 3) Telefonda ne kadar alan boşta ne kadar alan kullanımda? 4) Hafızayı ne...
  6. S

Satış mi 5s 4/128gb

Telefon temiz sorunsuzdur. 128gb dahili depolama 4 gb ram 3d touch olan modeldir. fiyat : 860
  7. V

Satış Xiaomi mi 8 128gb

1 yıl ritzy garantili migrostan aldığım cihaz.tertemiz hiçbi sıkıntısı yok.global full kutu veriyorum İzmir içi elden.
  8. Asilombard

Yardım Mi 6 ( Hata Raporu Nasıl Gönderiliyor?)

Ayarlar> Telefon hakkında>işlemci üzerine 3 defa tıklıyorum hata raporu oluşturuyor (Zip olarak) bu raporu kendi oluşturduktan sonra mı gönderiyor? otomatik yoksa nasıl gönderiliyor? Arkadaşlar. Birde Kulaklık dönüştürücü kısa kablonun geçmeli yüzeyini değil düz olan yüzeyini takıp müzik...
  9. U

Satıldı Xiaomi Mi6 Seramik 128 GB Sıfır Çizik

ÇİHAZ SATILMIŞTIR Telefonu paraya ihtiyacım olduğundan satıyorum 6 aylık çihaz hiç çiziği yok aldığımdan beri kılıfıyla kullanıyorum Takas yapmıyorum Fiyat 1.800
  10. F

Satış Xioami Mi 6- 6 Gb ram-128 Gb hafıza

Cihaz Şubat 2018 de alınmış olup 21 ay garantisi vardır. 6 Gb ram 128 Gb dahili hafızalı olan modeldir. Kutusu, kutu içeriği, faturası eksiksizdir. Tertemiz sıfırdan farksızdır. İhtiyaçtan satıyorum. Fiyat 1850 TL
  11. dalileon

Satıldı Xiaomi Mi 5 Pro 128 GB Seramik Siyah

Xiaomi Mi 6 aldığım için satıyorum. Ghost Screen olmayan Sharp marka jdi panele sahiptir. SIM kartların ikisi de kayıtlıdır. Ayrı olarak orjinal QuickCharge 3.0 normal uçlu şarj aleti de vardır. İstanbul içi elden teslim edebilirim. FİYAT: 1250 TL
  12. dalileon

Satıldı Xiaomi Mi 5 Pro 128 GB Seramik Siyah

Xiaomi Mi 6 aldığım için satıyorum. Ghost Screen olmayan Sharp marka jdi panele sahiptir. SIM kartların ikisi de kayıtlıdır. Ayrı olarak orjinal QuickCharge 3.0 normal uçlu şarj aleti de vardır. İstanbul içi elden teslim edebilirim. FİYAT: 1250 TL
  13. F

Satış xiaomi mi 5s plus 6\128 gb 1450 tl

xiaomi mi 5s plus 6\128 gb modelidir. Telefon sıfır gibidir ve çok az kullanılmıştır İstediğim fiyat 1450 tl dir.
  14. GokselArda

Soru Xiaomi mi6 hakkında sorular

Merhabalar. İlk defa Xiaomi telefon aldım. Mi6 modelini. Telefondan çok memnunum harika. Fakat bazı sorularım var. -İlk defa kullandığım için önerebileceğiniz kamera uygulama önerilerinizi bekliyorum. -Şuan cihaz MIUI 8.2.2.0 Kararlı sürümde gözüküyor. Bir sonraki güncelleme ne zaman gelir ? Ve...
  15. GokselArda

İlk Xiaomi telefonu (Mi6) kullanım deneyim hakkında sorularım

Merhabalar. İlk defa Xiaomi telefon aldım. Mi6 modelini. Telefondan çok memnunum harika. Fakat bazı sorularım var. -İlk defa kullandığım için önerebileceğiniz kamera uygulama önerilerinizi bekliyorum. -Şuan cihaz MIUI 8.2.2.0 Kararlı sürümde gözüküyor. Bir sonraki güncelleme ne zaman gelir ? Ve...
  16. emrealtun

Satış Satış - Mi 5s 4 GB / 128 GB Silver

SATILDI Xiaomi Mi5s 4/128 GB / Fiyat: 1100 TL. Modeli bilmeyen yoktur herhalde Nano koruyucu ve kılıf vardır İki sorun vardır fiyat ondan düşük 1) Nadiren kendiliğinden ekran kapanıyor reset atınca düzeliyor başka sorunu yok (bazen günde 2 kere, bazen 2 3 haftada bir) 2) Temiz cihaz sadece...
  17. f.oksuz

Satış LeECO Le Max 2 "Snapdragon 820" + "6Gb RAM" + "128Gb ROM"

fiyat 1200tl kısa süreliğine Arkadaşlar merhaba. Kampanyada olan bir cihaz için satış açıyorum. Fiyatı oldukça uygun. - Satışlarım ön sipariş iledir. Ödemeyi yaptıktan sonra telefonunuzu çin den sipariş ediyorum. - Telefon sıfır ve ful kutudur. Aksesuarları kutusu vs. hepsi orjinaldir. - İlk...
Üst Alt