Yardım Mi 6 ( Hata Raporu Nasıl Gönderiliyor?)

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Ayarlar> Telefon hakkında>işlemci üzerine 3 defa tıklıyorum hata raporu oluşturuyor (Zip olarak) bu raporu kendi oluşturduktan sonra mı gönderiyor? otomatik yoksa nasıl gönderiliyor? Arkadaşlar. Birde Kulaklık dönüştürücü kısa kablonun geçmeli yüzeyini değil düz olan yüzeyini takıp müzik dinlemek istediğimde açıyorum müziği ve ses aşırı parazitli geliyor yankı yapıyor hemde fena şekilde aynı zamanda Google açılıyor kendiliğinden şimdi konuşun diyen kısmı geliyor virüs falan yok telefonda iki gündür böyle sorunla karşılaşıyorum güncellemeyi tekrar indirip tekrar güncelledim 9.5.8.0 olanı ama düzelmedi kabloda kulaklıkta sorun yok yıpranma yok yazılımsal olduğunu düşünüyorum ama nasıl düzelte bilirim geri bildirimde bunu nasıl anlata bilirim hata raporun da bu gönderilir mi? yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oluşturduğunuz hata raporu onay vermeniz halinde otomatik olarak gönderilir ek bir ayar veya işlem yapmanıza gerek bulunmuyor.

Google açılma sorununuzun çözümü için ayarlar/Ek Ayarlar/Kulaklıklar ve Ses Efektleri altında bulunan ayarları bir kontrol etmeyi deneyebilirsiniz ancak sesin parazitli gelmesi ve yankı yapıyor olması dönüştürücü ile ilgili bir problem olmasına da işaret ediyor olabilir. Farklı bir dönüştürücü ile deneme imkanınız varsa emin olabiliriz.

Oyla:
Üst Alt