Sohbet İlk İzlenimlerim - Kullanıcı Yorumu

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Haktanerk hocam sende uzmansin bayagi maasallah.... Bana da kilit tusu daha rahat geliyor :)
Estağfurullah hocam :D . Işık vurduğu zaman orası parlama yapıyordu da sol taraf yapmıyordu garip gelince deneyerek fark etmiştim

abdullahkypnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
6
Hocam bir düzeltme geçeyim kızılötesinin yanında olan şey ikinci gürültü engelleyici mikrofon. Proximity sensör ise kameranın üstünde ahize var ya ahizenin en sağına baktığınız zaman toplu iğne başı kadar cam bir kısım var orası proximity sensör. Çalışması ile ilgili sıkıntı da ortada değil de biraz sağda olmasından kaynaklanıyor. Telefonla konuşurken telefonu biraz önde tutarsanız sorun yaşamazsınız. Ben de öyle yapıyorum :)

Hocam yanılıyor olabilirsiniz kendi içerisinden sensör testi yaptığımda ve 3.parti uygulamarla test yaptığımda hep dediğim kısmı algılıyorlar. Şuan sizin dediğiniz yer için test yaptım sensörler tepki vermiyor ama o dediğim yere elimi götürdüğümde fark ediyor.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam yanılıyor olabilirsiniz kendi içerisinden sensör testi yaptığımda ve 3.parti uygulamarla test yaptığımda hep dediğim kısmı algılıyorlar. Şuan sizin dediğiniz yer için test yaptım sensörler tepki vermiyor ama o dediğim yere elimi götürdüğümde fark ediyor.
Hocam parmağınızı vs götürüyor iseniz algılamayabiliyor. Avuç içi ile vs test ederseniz dediğim yerden de algılıyor

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mi note 10 lite ön kamerasının mi 10 prodan daha iyi olması xiaomi kadar ilginç bir marka görmedim haha--

abdullahkypnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
6
Hocam parmağınızı vs götürüyor iseniz algılamayabiliyor. Avuç içi ile vs test ederseniz dediğim yerden de algılıyor

Yok hocam bu konuda ısrar edeceğim şimdi tekrar tekrar denedim orayı algılıyor. Parmak, avuç içi,obje hepsini denedim orasını algılıyor. Rica etsem bir daha kontrol eder misiniz bir program veya kendi donanım testi ile ?

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Yok hocam bu konuda ısrar edeceğim şimdi tekrar tekrar denedim orayı algılıyor. Parmak, avuç içi,obje hepsini denedim orasını algılıyor. Rica etsem bir daha kontrol eder misiniz bir program veya kendi donanım testi ile ?
Donanım testi ile yapıyorum hocam benim dediğim yeri algılıyor benim telefon :D . Ayrıca sizin dediğiniz yerde olması biraz mantıksız değil mi sonuçta telefonun ön yüzünü kulağımıza koyuyoruz

abdullahkypnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
6
Donanım testi ile yapıyorum hocam benim dediğim yeri algılıyor benim telefon :D . Ayrıca sizin dediğiniz yerde olması biraz mantıksız değil mi sonuçta telefonun ön yüzünü kulağımıza koyuyoruz

Evet bana da mantıksız geldi ama öyle. Telefonun ekranında avucumu gezdirirsem yüzeysel algılıyor ara ara ama dediğiniz yere dokunduğumda tepki alamıyorum veya ekranda herhangi bir yerde özel olarak tepki alamıyorum. Dediğim yerde ise çok ince bir şekilde parmağımı koysam bile algılıyor veya toplu iğne koysam bile algılıyor. Ne garip iştir çözemedim ben. Mi Note 10'da da ilk zamanlarda bu sorun varmış güncellemeyle çözülmüş, umarım çözülür.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Evet bana da mantıksız geldi ama öyle. Telefonun ekranında avucumu gezdirirsem yüzeysel algılıyor ara ara ama dediğiniz yere dokunduğumda tepki alamıyorum veya ekranda herhangi bir yerde özel olarak tepki alamıyorum. Dediğim yerde ise çok ince bir şekilde parmağımı koysam bile algılıyor veya toplu iğne koysam bile algılıyor. Ne garip iştir çözemedim ben. Mi Note 10'da da ilk zamanlarda bu sorun varmış güncellemeyle çözülmüş, umarım çözülür.
Donanımsal bir sorun olmadıkça halledilir hocam sıkıntı etmeyin :)

ömi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
A2 Lite 64GB
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.

İlk mesajdaki inceleme için teşekkür ederim.

A2 lite pişmanlığı yaşıyorum, 9t ye karar vermiştim fakat arkadaşımın önerisi ile note 10 lite aklımı çeldi, inceleme ve kıyaslamalara baktım. Pop UP selfie kamerası olmaması, ekrana gömülü parmak okuyucu, 5000 Mah batarya gibi belirgin artıları ile gözüm üzerinde.
Beyaz rengini çok beğendim.

Yurt içi fiyatları epey yüksek, diğer kanallardan çözmeyi düşünüyorum :)

oktay07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Hepsiburada da Xiaomi seçili telefonlarda gecerli 300 tl indirim gelmiş bana. Bende 128 gb olanı 3699 tl ye aldım bakalım ınsallah sorunsuz gelır sıkıntı çıkarmaz.

Üst Alt