Rom [I9300] Hiui6 Final [18.08.2015]

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Dostum Romunu üç kez kurdum üçünde de arama yaptıgımda ya da arama geldiginde konuşma esnasında ses geliyor ama sesim gitmiyor. zaten o süre içinde telefon kapanıyor tamamen...
Hangi recovery'i kullanıyorsun

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Twrpde boyle hatalar verıyor. Phılıpz ın en son surumunu yukle. S3 mıuı7 konusunda paylastım onu ındır kur ve ful wıpe yaparak kurup dene. Ozel dosyaların sılınmemesı ıcın ordakı notlarımıda dıkkate al

meyrock

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
meyrock
Konular
0
Twrpde boyle hatalar verıyor. Phılıpz ın en son surumunu yukle. S3 mıuı7 konusunda paylastım onu ındır kur ve ful wıpe yaparak kurup dene. Ozel dosyaların sılınmemesı ıcın ordakı notlarımıda dıkkate al
dostum rom konusunda yeni değilim. Dosyalarımı muhafaza ediyorum zaten... Bu aralar iyice sıkıldım romlardan. birazda miui görünümü kullanmak istedim. senin romu denemek istedim... Bu arada tecrübe edinmedigim bir konuda soru soracağım..

Twrp ile aldıgım rom backup ı Philzden yüklenir mi? İkisinin backup ve restore yöntemi aynı mıdır?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
dostum rom konusunda yeni değilim. Dosyalarımı muhafaza ediyorum zaten... Bu aralar iyice sıkıldım romlardan. birazda miui görünümü kullanmak istedim. senin romu denemek istedim... Bu arada tecrübe edinmedigim bir konuda soru soracağım..

Twrp ile aldıgım rom backup ı Philzden yüklenir mi? İkisinin backup ve restore yöntemi aynı mıdır?
Ben rom konusunda yenisin veya eskisin durumunda söylemedim. O konudaki konuşmaları okursan rom'u yüklerken hata alan var fakat philpz ile sorunsuz yükledi ona deyinmek istedim.
Bugüne kadar hiç yedek alıp kullanmadım. O yüzden yedekleme işlemleri nasıl olduğundan bir bilgim yok

meyrock

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
meyrock
Konular
0
Ben rom konusunda yenisin veya eskisin durumunda söylemedim. O konudaki konuşmaları okursan rom'u yüklerken hata alan var fakat philpz ile sorunsuz yükledi ona deyinmek istedim.
Bugüne kadar hiç yedek alıp kullanmadım. O yüzden yedekleme işlemleri nasıl olduğundan bir bilgim yok
Pardon dost yeniyim diye söylediğini sanarak önbilgi vermek ve bu doğrultuda yardımlaşmak istedim... Birazdan Philz ile deneyeceğim. sonucu bildireceğim...

Üst Alt