Rom [I9300] Hiui6 Final [18.08.2015]

apo42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Abi iyi günler s3 icin s5 ve note 4 .apk kameraları var bende fakat onları calistiramadim acaba bu rom a uyarlanirmi bi bakabilirmisiniz şimdiden teşekkürler
Link 1:

Link 2:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Abi iyi günler s3 icin s5 ve note 4 .apk kameraları var bende fakat onları calistiramadim acaba bu rom a uyarlanirmi bi bakabilirmisiniz şimdiden teşekkürler
Link 1:

Link 2:
Samsung alt yapısına uyarlandığı için çalışmazlar. Çalışması için miui alt yapısına göre uyarlanmaları lazım. Çalışan kameraları ben burada paylaştım: http://forum.miuiturkiye.net/konu/kamera-uygulamalari-kitkat-mod.2904/

apo42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
abi rom da bi ufak hatayla karşılaştım
1: çift tıklama uyuandirma ekranı kapattikktan sonra çift tiklayinca açılıyor çok hoş ama ekranı kapattin 5 dk bekleyip tikladiktan sonra acilmiyor sorun çözülürse tadından yenmez

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
abi rom da bi ufak hatayla karşılaştım
1: çift tıklama uyuandirma ekranı kapattikktan sonra çift tiklayinca açılıyor çok hoş ama ekranı kapattin 5 dk bekleyip tikladiktan sonra acilmiyor sorun çözülürse tadından yenmez
O bir hata değildir. Telefon uyku modundan kilitleme moduna geçiyor. Aslında siz çift tıklama ile kiliti açmıyorsunuz. Telefonu uyandırıyorsunuz.

Hellme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Hocam benim bir sorum olacak. Tema marketinden tema indirip kurduğumda kilit ekranında otomatik şifre oluyor. Ama bu kilidin ayarı yok ve olmayan şifreyi de bilemeyeceğim için kilit açılmıyor bende mecburen kaldırmak zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam benim bir sorum olacak. Tema marketinden tema indirip kurduğumda kilit ekranında otomatik şifre oluyor. Ama bu kilidin ayarı yok ve olmayan şifreyi de bilemeyeceğim için kilit açılmıyor bende mecburen kaldırmak zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mı?
Tema açıklamalarını oku mutlaka şıfreyi veriyorlar. Yada 1234 veya 0000 dene. Genelde bunları kullanıyorlar

Hellme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
Tema açıklamalarını oku mutlaka şıfreyi veriyorlar. Yada 1234 veya 0000 dene. Genelde bunları kullanıyorlar
Dikkat edince farkettim daha önce cince yazilardan gorememistim arada dedigin gibi 0000 falan yazıyorlarmış. Teşekkürler.

Üst Alt