Ana Başlık HyperOS Ota Alacak Cihazlar Hakkında

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Keşke sandığınız kadar kolay olsaydı, Sosyal Anksiyete diye birşey var hiç duydunuz mu veya araştırdınızmı?
Ben bir eğitimci olarak öğrencinin karakter yapısının gelişimine katkı sağlamak, doğru bilgiye nasıl erişebileceğini öğretmek ve kendilerine bir vizyon kazandirmakla mükellefim. Sizin söylediğiniz ise daha çok psikolojinin alanına giriyor gibime geliyor. Yani ben o konuda bir fikir beyan edemem. Kaldı ki çevremde de bu tip bir vakaya şahit olmadım.
Tabii bizler gençliğimizde teknolojinin bugünkü imkanlarından istifade edemediğimiz için sosyalleşme imkanımız daha fazlaydı. Keşke şimdiki gençlerin zamanında bizim yaptığımız gibi uzun eşek, birdir bir veya çelik çomak oynamak yada mahalle arasında top koşturmak imkânı olsa. Okulu kırıp bir sinemaya gitmek yada şehre gelmiş gezici bir tiyatro grubunun gösterilerini izlemek gibi meselâ... Oysa onların yaptığı tek şey insana faydadan çok zararı dokunan internet dünyası ve sosyal medyada takılmak.
O zaman sosyal anksiyete dediğiniz diğer insanlar tarafından olumsuz değerlendirilme ve küçümsenme rahatsızlığından muzdarip olmazdınız. Buna Skorpi ve Koçara gibi gibi iki yaşlı dinazorlarla sohbet etmek gibi lüzumsuz işler de dahil. giggle~~
Üstadımın da söylediği gibi dışarı çıkıp temiz havayı içimize çekmek ve uzun kır yürüyüşleri yaparak tabiatın verdiği güzellikleri yaşamak gibisi var mı?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Ben bir eğitimci olarak öğrencinin karakter yapısının gelişimine katkı sağlamak, doğru bilgiye nasıl erişebileceğini öğretmek ve kendilerine bir vizyon kazandirmakla mükellefim. Sizin söylediğiniz ise daha çok psikolojinin alanına giriyor gibime geliyor. Yani ben o konuda bir fikir beyan edemem. Kaldı ki çevremde de bu tip bir vakaya şahit olmadım.
Tabii bizler gençliğimizde teknolojinin bugünkü imkanlarından istifade edemediğimiz için sosyalleşme imkanımız daha fazlaydı. Keşke şimdiki gençlerin zamanında bizim yaptığımız gibi uzun eşek, birdir bir veya çelik çomak oynamak yada mahalle arasında top koşturmak imkânı olsa. Okulu kırıp bir sinemaya gitmek yada şehre gelmiş gezici bir tiyatro grubunun gösterilerini izlemek gibi meselâ... Oysa onların yaptığı tek şey insana faydadan çok zararı dokunan internet dünyası ve sosyal medyada takılmak.
O zaman sosyal anksiyete dediğiniz diğer insanlar tarafından olumsuz değerlendirilme ve küçümsenme rahatsızlığından muzdarip olmazdınız. Buna Skorpi ve Koçara gibi gibi iki yaşlı dinazorlarla sohbet etmek gibi lüzumsuz işler de dahil. giggle~~
Üstadımın da söylediği gibi dışarı çıkıp temiz havayı içimize çekmek ve uzun kır yürüyüşleri yaparak tabiatın verdiği güzellikleri yaşamak gibisi var mı?
Hocam sizin sohbetiniz gerçekten zevk veriyor ama:)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Skorpi rki Koçara Hocam siz dinazorsaniz boyle dinazora can kurban🥰

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Kendisiyle barışık insanların hangi yaşta olursa olsun sohbeti güzel olur.

Kendisi ile sürekli cebelleşen, kendisi ile her daim kavgalı olan insanlarda hangi yaşta olursa olsun sohbeti yagmurumsu havalar gibidir, kimi zaman eser, kimi zaman gürler. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O yüzden de Skorpi hocamız gibiler birinci parafrafta ki kategoridedirler.

Üst Alt