Rom HyperOS EU 1.0.3 Stabil (Kararlı) Mi 9T Pro / K20 Pro

Porsuk5050

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Futkan
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
Cihazımı mi9t pro olarak isimlendiremiyorum nasıl yapıldığını bilen varmı forumdaki twrp dosyası ile yaptım yine aynı. Ayriyeten yeni sürümde Kernek değişmiş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-10-16-13-05-34-375_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-10-16-13-05-34-375_com.android.settings.jpg
    166,3 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_2024-10-16-13-05-50-389_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-10-16-13-05-50-389_com.android.settings.jpg
    283,7 KB · Görüntüleme: 5

Rıdvan423

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
40
Cihazımı mi9t pro olarak isimlendiremiyorum nasıl yapıldığını bilen varmı forumdaki twrp dosyası ile yaptım yine aynı. Ayriyeten yeni sürümde Kernek değişmiş.
Volte nasıl açtınız. Cihaza sonradan IMEI atıldı mı

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafermtl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Konular
4
Bahse konu telegram kanalını takip ediyorum 1.0.4 sürümlü rom ilk olarak bu ayın 9 unda çıktı. ve ayın 15 ine kadar üç kere silinip tekrar düzenlenip yüklendi, bazı kullanıcılara göre hatalı olduğu söylendiği için kakatic romu 3 kere yeniden yüklemek zorunda kaldı. Romun son haline iyi hatasız diyolar. Ben hala yüklemedim. Daha önceki 1.0.1 ve 1.0.3 sürümlerindeki sıkıntılarından dolayı mi cloud hesabıma ulaşamadım. Ve bütün kayıtlı bilgiler ve notlarım hepsi uçtu. Birçok kullanıcı mi cloud hesabına ulaşamadığını yazmıştı. Bende tekrardan mi hesabı açmak zorunda kalmıştım.
Romun son güncel hali

zafermtl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Konular
4
Aslında bununla ilgili bende konuyu açan arkadaştan bi rehber istemiştim aylar önce, rehber hazırlayacağını söylemişti. O yapmayınca bende kendi araştırmalarımla telefon içindeki bütün redmi k20 pro yazan yerleri değiştirdim. Bunun için root yapman lazım ve root Explorer yüklemen gerekiyor. Bu programın full versiyonun googleda arayarak bulabilirsin. Programı buldaktan sonra yükleyip root yetkisi vereceksin ve tüm dosya sistemine ulaşabilirsin. Erişimi yaptıktan sonra root explorer üzerinden klasörleri taratarak build.prop dosyalarını bulup bunları düzenlemek kalıyor. build.prop dosyaları açtığında zaten metin belgesi şeklinde açılıyor bu redmi k20 pro yazan bütün satırları Mi 9T Pro şeklinde değiştirip kaydediyosun. Bildiğim kadarıyla build.prop dosyaları
System klasörünün içinde
System/product içinde
System/system_ext içinde
System/vendor/odm/etc nin içinde var
Burdaki build.prop dosyalarını düzenleyip kaydedip, kapatıp açarsan telefon özellikleri mi 9t Pro şeklinde görünür. Yalnız bi ayrıntı var build.prop dosya sistemi rw---- şeklinde olması lazım.
Biraz riskli iş bilgin olsun. Telefon açılmassa tekrar rom kurmak zorunda kalırsın.

Üst Alt