Rom HyperOS 1.0.9.0 UNOINXM (zircon) güncellemesi geldi

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu hatayla karşılaşıyorum cihaz güncelleme alırmı global yurtdışı imei atılmadı
Merhaba sizinki fake room.

Hocam benim telefon Çin versiyon ve telefona güncelleme gelmiyor hâlâ 1.0.1.0 versiyonunda bunu nasıl güncelleme yapabilirim?
Bendeki hint rom olduğundan bölgeyi hindistan yaptım ve anında geliyor güncelleme cıktımı sizin çin içinde bölgeyi çin yapmak gerekebilir.
Tabi fake rom değilse alttaki arkadasınki gibi.

isa_cheff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Resmi pro
Konular
3
Selamlar hocam. Benim cihaz xiaomi 14 Ultra ve dirençli. Yazılım UNAMİXM 1.0.2.0. CONVERT room yüklenirse sonradan atılan imei gider doğru mu? Cihazım güncelleme almıyor.

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Selamlar hocam. Benim cihaz xiaomi 14 Ultra ve dirençli. Yazılım UNAMİXM 1.0.2.0. CONVERT room yüklenirse sonradan atılan imei gider doğru mu? Cihazım güncelleme almıyor.
Merhabalar eğer romlar arası geçişten bahsediyorsan direnç atıldıktan sonra geçilebiliyor diye duydum imei gidermi sorusuna kimi evet diyor kimi hayır diyor ama deneyimlemiş birinin cevap vermesi daha doğru olur.

isa_cheff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Resmi pro
Konular
3
Merhabalar eğer romlar arası geçişten bahsediyorsan direnç atıldıktan sonra geçilebiliyor diye duydum imei gidermi sorusuna kimi evet diyor kimi hayır diyor ama deneyimlemiş birinin cevap vermesi daha doğru olur.
Hocam cihazda fake room var. Direnç atmak için fake room atıyorlar galiba. Cihazı aldığım firma yazılım bekliyoruz diyor. Yeni yazılımla rahat kullanacaksınız dedi. Doğru mu benimi oyalama yapıyorlar bilmiyorum.

İbrahim474

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Hocam cihazda fake room var. Direnç atmak için fake room atıyorlar galiba. Cihazı aldığım firma yazılım bekliyoruz diyor. Yeni yazılımla rahat kullanacaksınız dedi. Doğru mu benimi oyalama yapıyorlar bilmiyorum.
Hocam isterlerse OTA destekli Convert rom atabilirler.

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Üzgünüm ama seni oyalıyorlar. Bana kullan istediğin zaman gel dediler bende 1 ayı doldurmadan gittim dedim direnc ile imei atın ve global rom atın ( 12 pro 5g de global kullanıyordum diye onu dedim ) Bunlar meğerse hint rom atmışlar sonradan farkettim ama fake değil. Ve sürekli güncelleme aldı üstelik globalden daha iyi stabil ve optimizasyonu iyi. Bir tek e-sim yok ama istersem romu değiştirebilaceklerini söylediler ücret almadan hemde.

Kısacası direnç yöntemi ile imei atmışlarsa seni oyalıyorlar belki atmamışlardır bile. Dikkat etmeni öneririm heryerden de almayın bence.

isa_cheff

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
Resmi pro
Konular
3
Peki bilginiz varmı? Şuan ki fake room üzerinden bootloader kilidini açıp root yapsam cihazımı ve room kursam imei gidiyormu?

Üzgünüm ama seni oyalıyorlar. Bana kullan istediğin zaman gel dediler bende 1 ayı doldurmadan gittim dedim direnc ile imei atın ve global rom atın ( 12 pro 5g de global kullanıyordum diye onu dedim ) Bunlar meğerse hint rom atmışlar sonradan farkettim ama fake değil. Ve sürekli güncelleme aldı üstelik globalden daha iyi stabil ve optimizasyonu iyi. Bir tek e-sim yok ama istersem romu değiştirebilaceklerini söylediler ücret almadan hemde.

Kısacası direnç yöntemi ile imei atmışlarsa seni oyalıyorlar belki atmamışlardır bile. Dikkat etmeni öneririm heryerden de almayın bence.
İmei atıldı hocam. Hatta kendim verdim. Onda sorun yok. Üzerindeki room global fakat güncelleme almıyor. 1.0.2.0. Bugün yeni 1.0.10.0. global room tgz dosyası verdiler. Onu aticam. Imei gidermi onu merak ediyorum. Bu işlemleri yapan arkadaşlar vardır illa ki

Son düzenleme:

İbrahim474

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
1.0.10 India sürümü yayımlandı değişiklik şu şekilde;

➤ Cihaz = Redmi Note 13 Pro+ 5G ➤ HyperOS Sürümü = 1.0.10.0.UNOINXM ➤ Android Sürümü = 14 ➤ Güncelleme Sayısı = 5 ➤ Bölge = Hindistan 📆30/8/2024 📱#zirkon 📥Kurtarma ROM'u ✅ Daha iyi hıza sahip tüm HyperOS Dosyaları 📝Değişiklik günlüğü: (Sistem) Optimizasyon: Uygulama başlatma hızını artırmak için iyileştirilmiş uygulama önyüklemesi Optimizasyon: Yeni başlangıç animasyonu stratejisi, uygulamaların daha hızlı başlatılmasını sağlar Güvenlik yaması Ağustos 2024'e güncellendi. Artan sistem güvenliği. (Yüzen pencereler) Düzeltme: Ekran yönünü değiştirirken video uygulamaları doğru şekilde görüntülenmiyordu Düzeltme: Bazı oyunlar için sabitlenmiş kayan pencerelerin boyutu hatalıydı (Kontrol merkezi) Düzeltme: Bazı geçişler zaman zaman çalışmıyor (Her zaman açık ekran) Düzeltme: Bazı durumlarda çökmeler meydana geldi (Kilit ekranı) Yeni: Ana ekranı düzenlemek için uzun süre basılmasına olanak tanıyan bir özelliğe yönelik anahtar (Saat) Düzeltme: Alarm tekrarını ayarlarken, Karanlık moda geçildiğinde onay kutusunun anormal şekilde görüntülenmesi (Durum çubuğu, Bildirim gölgesi) Düzeltme: Tek satırlı bildirim simgeleri tam olarak görüntülenmiyordu Düzeltme: Yalnızca simge görüntülenirken boş bildirimler görüntüleniyor Düzeltme: Yazı tipi boyutu değiştirildikten veya üçüncü taraf yazı tipine geçildikten sonra durum çubuğundaki 5G simgesinin tam olarak görüntülenmemesi

Fakat sanırım bu sürüm mi pilot olanlara bu sürüm geldi. Yine de OTA'dan deneyin olmazsa zip dosyasını seçip yüklenebilir diye düşünüyorum şuan dosyayı indiriyorum.

az önce zip dosyasını indirdim ve ayarlardan zip dosyasını yüklemeyi denedim fakat sadece kararlı sürümlere yükseltebilirsiniz hatası aldım. mi pilot kullanıcılarına bu sürüm geldiyse yakında stabil sürüm olarakta yayınlanır.

Peki bilginiz varmı? Şuan ki fake room üzerinden bootloader kilidini açıp root yapsam cihazımı ve room kursam imei gidiyormu?

İmei atıldı hocam. Hatta kendim verdim. Onda sorun yok. Üzerindeki room global fakat güncelleme almıyor. 1.0.2.0. Bugün yeni 1.0.10.0. global room tgz dosyası verdiler. Onu aticam. Imei gidermi onu merak ediyorum. Bu işlemleri yapan arkadaşlar vardır illa ki
hocam cihazınızın bootloader kilidi açık mı? kilidi açık değilse yetkili hesap ile sadece yazılımı kurabilirsiniz

Son düzenleme:

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Aaaa bana daha gelmedi 1.0.9 dayım sanırım yarın yada 2 güne banada gelir.
Not : Bölge hindistan zaten.

Üst Alt