Rom HyperOS 1.0.9.0 UNOINXM (zircon) güncellemesi geldi

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Şu an kullandığım sürüm zaten 1.0.8.0 haziran başında gelmişti bu özellikle, ama telefon harici bir cihaz olmadığı için hiç işime yaramadı.
Bende 1.0.8.0 güncellemesinde de gelmemişti ama 1.0.9.1 güncellemesinde geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özmen hocam hangi şehirde kime yaptirdin direnci
izmir konakta telefonu aldığım yer yaptı hatta extra parada ödemedim bunun için. Doğan GSM direk elektronikçiler çarşısı içinde otelin altında.

İbrahim474

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Hocam 1.0.9.0 sürümünde E-sim desteği gelmiş mi? Ve NFC çalışıyor mu?

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Hocam 1.0.9.0 sürümünde E-sim desteği gelmiş mi? Ve NFC çalışıyor mu?
Nfc ilk günde çalışıyordu zaten plus cihazlarda. O plus olmayan prolarda çalışmıyor falandır. Lakin e-sim daha gelmedi belki 2.0 ile gelir.

Ama gördüğüm şarj süreleri 28-34 saat falan yani e-sim istiyordum ama bu stabillik ile giderse sanırım hint romda kalacağım çünkü güncelleme çıkar çıkmaz aldığı gibi ayrıca kendi arama mesajlaşması var stabil çalışan birde interconnectivity özelliği geldi bu özellik hyper os işletim sistemine sahip cihazlar arasında apple ekosistemine yakın birşey sunuyor. ( copy/paste dahil ). Diğerleride gelir büyük ihtimal ile.

İllaki e-sim olayınıda çözerler bence çünkü e-sim hindistanda komple yasak değil gördüğüm kadarı ile onların operatör sitelerinden baktığımda sadece bu cihaz için görünmüyor daha.

Yani tavsiye eder misin diye soracak olursan bir sonraki mesajda evet derim.

İbrahim474

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Nfc ilk günde çalışıyordu zaten plus cihazlarda. O plus olmayan prolarda çalışmıyor falandır. Lakin e-sim daha gelmedi belki 2.0 ile gelir.

Ama gördüğüm şarj süreleri 28-34 saat falan yani e-sim istiyordum ama bu stabillik ile giderse sanırım hint romda kalacağım çünkü güncelleme çıkar çıkmaz aldığı gibi ayrıca kendi arama mesajlaşması var stabil çalışan birde interconnectivity özelliği geldi bu özellik hyper os işletim sistemine sahip cihazlar arasında apple ekosistemine yakın birşey sunuyor. ( copy/paste dahil ). Diğerleride gelir büyük ihtimal ile.

İllaki e-sim olayınıda çözerler bence çünkü e-sim hindistanda komple yasak değil gördüğüm kadarı ile onların operatör sitelerinden baktığımda sadece bu cihaz için görünmüyor daha.

Mesajınız için teşekkür ederim hocam ben Global rom kullanıyordum öyleyse Hindistan Roma geçeyim

yakhubx123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
a
Cihazım
Note 13 Pro+
Konular
16

Hocam Hindistan romu Xiaominin arama ve mesajlaşma uygulamasını kullanıyordu galiba doğru mu? Ben en son India rom denediğimde hem Xiaominin hem de Googlenin uygulaması vardı. Galiba Xiaomiye ait arama ve mesajlaşma, Googleye ait ise bir tane arama uygulaması gömülü olarak geliyordu. Silinmiyordu. Sizde de öyle mi?

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Hocam Hindistan romu Xiaominin arama ve mesajlaşma uygulamasını kullanıyordu galiba doğru mu? Ben en son India rom denediğimde hem Xiaominin hem de Googlenin uygulaması vardı. Galiba Xiaomiye ait arama ve mesajlaşma, Googleye ait ise bir tane arama uygulaması gömülü olarak geliyordu. Silinmiyordu. Sizde de öyle mi?
Hint romunda kendi arama mesajlaşma uygulaması var birde arama uygulamasına entegre edilmiş konuşma kaydetme var.
Google ait mesajlaşma var arama ya bakmadım ama mesajlaşma silinmiyor lakin pasif hale getirdinizmi artık dert etmenize gerek kalmıyor.

Ugur94uA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
Hint romunda kendi arama mesajlaşma uygulaması var birde arama uygulamasına entegre edilmiş konuşma kaydetme var.
Google ait mesajlaşma var arama ya bakmadım ama mesajlaşma silinmiyor lakin pasif hale getirdinizmi artık dert etmenize gerek kalmıyor.
Hocam benim telefon Çin versiyon ve telefona güncelleme gelmiyor hâlâ 1.0.1.0 versiyonunda bunu nasıl güncelleme yapabilirim?

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu hatayla karşılaşıyorum cihaz güncelleme alırmı global yurtdışı imei atılmadı

Üst Alt