Sohbet hyper os kullanıyorum

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Mi 13 kullanıyorum beta sürümü değil normal sürümü Emin olunuz ki heyecan verici hiç bir şey yok (en azından şimdi için).
Sadece isim değişti batarya falan kullanımı aynı.
Yani çok şey beklemeyin hatta bunun için kendinizi yormayın güncelleme zamanını bekleyin derim ben.
Başta ben de böyle düşündüm ama sonra düşününce daha ne yapabilirler ki dedim.

Ekran ayarlarındaki gelişmiş dokular özelliği açılınca çok şık duruyor aslında. Farklı bir görünüm gayet keyifli. Ayrıca hiçbir MIUI sürümü ilk aşamada bu kadar tutarlı gelmemişti doğrusu. Direkt olarak stabil gelmesi bile bir fark aslında.

Bildirim sesi için harici kontrol bile geçmeye değer bence.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153

Ekran ayarlarındaki gelişmiş dokular özelliği açılınca çok şık duruyor aslında. Farklı bir görünüm gayet keyifli. Ayrıca hiçbir MIUI sürümü ilk aşamada bu kadar tutarlı gelmemişti doğrusu. Direkt olarak stabil gelmesi bile bir fark aslında.

Yani evet haklısınız o durumda. Ama ben şuna takılıyorum bu kadar büyütülmesine gerek varmıydı. Xiaomi bile çok ballandıra ballandıra açıklamıştı lansmanlarda felan işte o büyütüldüğü kadar ki bir değişiklik göremedim pek. Gerçekten büyük diyebileceğim..

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Yani evet haklısınız o durumda. Ama ben şuna takılıyorum bu kadar büyütülmesine gerek varmıydı. Xiaomi bile çok ballandıra ballandıra açıklamıştı lansmanlarda felan işte o büyütüldüğü kadar ki bir değişiklik göremedim pek. Gerçekten büyük diyebileceğim..
hocam değişiklik olmayacagını zaten biliyordum bu örneği önceden de vermiştim samsung hangi segment oldugu önemli degil tauchwiz arayüzü vardı hepsinde sorun oluyordu çünkü eski cihazlara göre yazılmıştı sürekli üstü yamalana yamalana artık düzen tutmaz olmuştu adamlar yeni sisteme geçiş yaptı artık o tür sorunlar kalmadı şimdi de xiaomi bunu yapıyor sistem değişti diye cihazlar uçacak degil max alınacak performans saf romlar lineage os vb saf android hızında kadar olabilir devrimsel birşey beklemiyordum sadece ileriye yönelik temeli tekrar kazıp sıfırdan beton atıp sistemi yenilediler bize görünen de 1-2 font görsellik vs bence bu iş gittikçe daha az yazılımsal sorunlu cihazlar olacak düşüncem bu şekilde

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
hocam değişiklik olmayacagını zaten biliyordum bu örneği önceden de vermiştim samsung hangi segment oldugu önemli degil tauchwiz arayüzü vardı hepsinde sorun oluyordu çünkü eski cihazlara göre yazılmıştı sürekli üstü yamalana yamalana artık düzen tutmaz olmuştu adamlar yeni sisteme geçiş yaptı artık o tür sorunlar kalmadı şimdi de xiaomi bunu yapıyor sistem değişti diye cihazlar uçacak degil max alınacak performans saf romlar lineage os vb saf android hızında kadar olabilir devrimsel birşey beklemiyordum sadece ileriye yönelik temeli tekrar kazıp sıfırdan beton atıp sistemi yenilediler bize görünen de 1-2 font görsellik vs bence bu iş gittikçe daha az yazılımsal sorunlu cihazlar olacak düşüncem bu şekilde

İşte benim korkum işlerin daha kötüye gitmesi ama yok biz bunu yaptık üzerinde duracağız derlerse tamam. Artık sinir bozucu diyebileceğim buglar görmek istemiyorum. Samsung touchwize de Xiaominin ilk yılları gibi çok güncelleme verdi ama olmayınca One Uı ile geldiler karşımıza ki One Uı şuan nerede ise kusursuz..

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
İşte benim korkum işlerin daha kötüye gitmesi ama yok biz bunu yaptık gene güncelleme yapacağız üzerinde duracağız derlerse tamam.
daha kötüye gitmesi biraz daha zor bi ihtimal hocam adamlar yamalı bohçayla bile iyi kötü miui 14 ü saglamlaştırdılar bence hyper os 3-5 güncelleme sonrası tamamen oturmuş olur

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
daha kötüye gitmesi biraz daha zor bi ihtimal hocam adamlar yamalı bohçayla bile iyi kötü miui 14 ü saglamlaştırdılar bence hyper os 3-5 güncelleme sonrası tamamen oturmuş olur

İnşallah..

mavi_mavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi_mavi
Cihazım
Xiaomi 12t pro
Konular
3

Hocam muhakkak iyi şeyler olmuştur hiç olmadı görsel olarak ama yani o kadar da abartıldıği kadar bir şey olmadığını ve bunun için kendinizi yormaya degmiyceni ifade ettim...

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Hocam muhakkak iyi şeyler olmuştur hiç olmadı görsel olarak ama yani o kadar da abartıldıği kadar bir şey olmadığını ve bunun için kendinizi yormaya degmiyceni ifade ettim...

Katılıyorum, benimde demek istediğim buydu.

Üst Alt