Soru Hyper OS dağıtım sacmaligi

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
Önce güncelleme alması bir şey mi değiştirecek hocam? Anlamadığım sıraya takılıyorsanız Xiaomi'nin 10 yıldır karışık sırayla güncelleme verdiğini bilmiyorsunuz derim. :D 15 gün geç gelsin ama daha düzgün gelsin. İsterse 3 ay önceden Redmi 10 5G'ye versin. :)
Siz 2025 ide beklersiniz😀😀😀😉🤭🤭

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
bu hyperOS rom'unun, aynı Muiu'da olduğu gibi, daha temiz eu.rom versiyonu da olacak mı?

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hyperos latest yazarsanız Google'a benim attığım sayfa sadece hyperos güncellemelerini barindirriyor normal
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bizde şuana kadar 1 tane fastboot rom gelmedi anca kör modlarin yaptığı modlamalar geliyor port romdan farksız recovery kurulumlu romlar geliyor bu nasıl normal olabilir

Esasında cihazınız için fastboot romlar da mevcut... Hem de tüm bölgeler için var. Muhtemelen bulmayı bilmiyorsunuz.

Eğer amacınız 13T'ye düzgün destek verilmiyor, verilmeyecek, cihaz dandik falan demekse size katılıyorum. MTK işlemcili cihazlara Xiaomi'nin desteği hep sınırlı olmuştur. Sınırlı derken SD işlemcilere bile kötüyken, SD ile kıyaslayınca sınırlı. Yani tavsiyem beklentinizi yüksek tutmayın hatta hiç beklenti de olmasın. Gelen güncelleme de geldiğinde yaka silkmenize neden olacak, keşke güncellemeseydim diyeceksiniz. Global cihaz, kamerası efsane, amiral gemisi gibi vs. diyenlere de kulak asmayın. Ancak bu dandikliği vurgulamak için şu cihaza güncelleme geldi benim cihazıma gelmedi, ben şu kadar para vermiştim o da az verdi gibi bir argümanla vurgu yapmaya çalışmanız cihazın dandikliğini değil sadece Xiaomi'nin sizi daha fazla kazıklamış olduğunu gösterir. :)

Açıkçası hata yapmışsınız bu beklentilerle Xiaomi almak mantıklı değil. MTK işlemcili xiaomi almak ise beklenti farketmeksizin mantıklı değil. Bu şekilde cihazı kullandığınız sürece boş yere sinir bozukluğu yaşayacaksınız, satın kurtulun en iyisi.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
Esasında cihazınız için fastboot romlar da mevcut... Hem de tüm bölgeler için var. Muhtemelen bulmayı bilmiyorsunuz.

Eğer amacınız 13T'ye düzgün destek verilmiyor, verilmeyecek, cihaz dandik falan demekse size katılıyorum. MTK işlemcili cihazlara Xiaomi'nin desteği hep sınırlı olmuştur. Sınırlı derken SD işlemcilere bile kötüyken, SD ile kıyaslayınca sınırlı. Yani tavsiyem beklentinizi yüksek tutmayın hatta hiç beklenti de olmasın. Gelen güncelleme de geldiğinde yaka silkmenize neden olacak, keşke güncellemeseydim diyeceksiniz. Global cihaz, kamerası efsane, amiral gemisi gibi vs. diyenlere de kulak asmayın. Ancak bu dandikliği vurgulamak için şu cihaza güncelleme geldi benim cihazıma gelmedi, ben şu kadar para vermiştim o da az verdi gibi bir argümanla vurgu yapmaya çalışmanız cihazın dandikliğini değil sadece Xiaomi'nin sizi daha fazla kazıklamış olduğunu gösterir. :)

Açıkçası hata yapmışsınız bu beklentilerle Xiaomi almak mantıklı değil. MTK işlemcili xiaomi almak ise beklenti farketmeksizin mantıklı değil. Bu şekilde cihazı kullandığınız sürece boş yere sinir bozukluğu yaşayacaksınız, satın kurtulun en iyisi.
Madem yanlis yer arıyoruz link atı verin

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Madem yanlis yer arıyoruz link atı verin
En basit ve kolay yöntem olarak bu sayfanın da üzerinde bağlantısı bulunan xiaomiupdate.com üzerinden bakabilirsiniz. :)

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
24
En basit ve kolay yöntem olarak bu sayfanın da üzerinde bağlantısı bulunan xiaomiupdate.com üzerinden bakabilirsiniz. :)

Attığınız linkte hyperos göremedim 🤭😉😀

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Redmi note 10 pro ya güncelleme geliyor 13t ye gelmiyor bu durum sizce normal takıntılı olan benim hmmm dogrudur
Güncelleme ve HyperFOS diye yanıp tutuşmaniz cidden komik 🤣 hayatınızda ne değişeceğini düşünüyorsunuz bu güncelleme ile? Bence hayatta daha önemli daha güzel şeyler var bir düşünün.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Attığınız linkte hyperos göremedim 🤭😉😀

Kurtarma romu olarak mevcut sitede, fastboot yok henüz. Bakarsınız.. yüklenmezse youtube da recovery rom için kandırma yöntemleri var. Rom adı vs değiştirilerek araştırırsınız.

Güncelleme ve HyperFOS diye yanıp tutuşmaniz cidden komik 🤣 hayatınızda ne değişeceğini düşünüyorsunuz bu güncelleme ile? Bence hayatta daha önemli daha güzel şeyler var bir düşünün.

Açık ve net söylemek gerekirse Mıuı14 de kalırım şahsen ben. Gelsin gelmesin umrumda olmaz pek. Çok büyük inovasyon olurda geçmek için tutuşuruz öyle bir olayda yok. Aynı rengin laciverti..

Üst Alt