Sohbet Hesabımın banlanmasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Tamamen şahsi bir tasarruf. Nedenini, niçinini sorgulamak yerine alınan karara saygı duymak daha doğru bir davranış şekli olur kanaatindeyim.
Allah yolunu açık etsin.

spawn1905

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
2
Tamamen şahsi bir tasarruf. Nedenini, niçinini sorgulamak yerine alınan karara saygı duymak daha doğru bir davranış şekli olur kanaatindeyim.
Allah yolunu açık etsin.
Yinede banlanmadan once arkadaşla iletişime geçilmesi gerekiyordu. Belkide vazgeçerdi. Çünkü baya kişiye özel yoldan yardımcı olmuş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkes her sözü kaldırabilecek seviyede olamıyor malesef, bunu beklemek de yanlış olur. Sanıyorum ki üyemize hatasını gösteren ve doğruyu anlatan mesajımdan ötürü bunu istedi. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıptır diyerek yazmıştım fakat bunu taşıyamadı diye düşünüyorum.
Yinede banlanmadan once arkadaşla iletişime geçilmesi gerekiyordu. Belkide vazgeçerdi. Çünkü baya kişiye özel yoldan yardımcı olmuş

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62

Kendisi bizimle iletişime geçip banlanmak istediğini belirtti, biz zorla banlamadık. Durması gitmemesi için kimseye yalvaracak değiliz malesef kendi tasarrufu.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

Çok yanlış bir yaklaşım. Hesabının banlanmasını isteyen arkadaş ( kendince mutlaka haklı bir sebebi vardır ) lüzum görseydi bu hareketinin sebebini bizlerle paylaşırdı. Dediğim gibi kendi tasarrufunda olan bir hadise ve forum yöneticileri yapılması icap edeni yapmışlar. Kimseyi burada zorla tutmak gibi bir yükümlülükleri yok.
Konu kapanmıştır ve bundan sonrası sadece laf-ı güzaftan ibaret.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hakkında hayırlısı olsun yolu açık olsun.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Bilgili bir arkadaştı, herkese yardımcı olmaya çalışıyordu gördüğüm kadarıyla.
Ama egolar insanları soğutuyor bazen.

spawn1905

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
2
Bilgili bir arkadaştı, herkese yardımcı olmaya çalışıyordu gördüğüm kadarıyla.
Ama egolar insanları soğutuyor bazen.
Aynen öyle. Benim de telefonum açılmiyordu servis yapamadı o yapmıştı. İnşallah geri döner.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Arkadaşlar konu gereksiz bir şekilde tartışmaya dönmüş... Nedenini bilemiyorum ancak bir üyemiz hesabına erişimin engellenmesini istemiş ve yönetici arkadaşlarımız da kullanıcımızın bu talebini yerine getirmişler. Neyin sorulması ya da ısrarı bekleniyor bilemiyorum ancak forum üyelerimizin tamamının aklı başında yetişkinler olduğunu düşünerek hareket ediyoruz. mehmet_dengiz hocam da mesajları ve yardımlarıyla kendini kanıtlamış bir arkadaşımızdı. Verdiği kararı sorgulamak ya da bir çocuğu ikna etmeye çalışır gibi yanlış olduğunu iddia etmek bize düşmemeli. Saygıdeğer bir üyemizin bir talebi vardı ve bu talep yerine getirildi.

NOT :

Standart olarak forum hesabı kapatılan her kullanıcımızın hesabına uygulanan IP kontrolü sonrasında aynı IP'den aynı anda bağlandığı tespit edilen 3 ayrı hesap daha Forum Kurallarımız 2.6 maddesi uyarınca kapatılmıştır.

Konu içerisinde yer alan talep gerçekleştirildiği için konu yeni yorumlara kapatılmıştır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt