Sohbet Herkese Merhaba

SanaTelefonAlacam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Bilişim
Konular
3
Maalesef , eğitim hayatını tamamlayanların büyük çoğunluğunun yaşadığı bir süreçten geçiyorsunuz. Bu süreçte size tek tavsiyem herşeyin iyi olacağını aklınızdan çıkarmamanız. Biraz geç olabilir ama elbet olacaktır. En büyük avantajınız yaşınızın genç olması. İş konusunda da bu hizmetleri ücretli sunan bi10luk gibi platformlarda sunarsanız talep görebilirsiniz.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Hoş geldiniz. Şuna kesinlikle katılıyorum. Bu forumda saygi,sevgi ve sabirt gerçekten ön planda ki başarısı da buradan geliyor bence. Yani bazen öyle konu acanlar oluyorki sinirleniyorum ama bakıyorum hemen başka birisi güzel bir şekilde anlatmış sorunu,cevabi neyse ben bile şaşırıyorum. Helal olsun diyorum. :)
Aramıza hoş geldiniz hocam. angel~~
Miui Türkiye'ye aramıza , aileye hoş geldiniz :)
Hoşgeldiniz hocam, içten paylaşımınız için çok teşekkürler :)
Ailemize hoşgeldiniz hocam party~~party~~

Her birinize ve içtenliğinize ben teşekkür ederim, hoş buldum güzel insanlar :)

Maalesef , eğitim hayatını tamamlayanların büyük çoğunluğunun yaşadığı bir süreçten geçiyorsunuz. Bu süreçte size tek tavsiyem herşeyin iyi olacağını aklınızdan çıkarmamanız. Biraz geç olabilir ama elbet olacaktır. En büyük avantajınız yaşınızın genç olması. İş konusunda da bu hizmetleri ücretli sunan bi10luk gibi platformlarda sunarsanız talep görebilirsiniz.

Hocam bi10lukta hesabım var aslında ama eskisi kadar rağbet görmediği için üst listelerde çıkmak biraz hayal işi oldu, tabi yine de umudu kesmemek lazım, zaten bionluk'un tasarımcısı çok kötü yapmış tasarımı, özellikle mobilde, herkes şikayetçi, çok müşteri kaybetti. Bu arada hoşbuldum hocam ve teşekkür ederim :)

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Üst Alt