Sohbet Herkese Merhaba

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Sizin bu saydıklarınız gerçekten kulağa hoş geliyor kenarda dursun hocam belli mi olur ne zaman lazım olacağı iyilik her zaman galip gelir
Selametle

Elbette hocam, biz destekle büyüyen bir nesilden geldik :)

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Hoşgeldiniz. Bu forumda yardımlaşma gayet iyi düzeyde. Arada kendini bilmezler çıkıyor ama göz ardı edin onları. Hevesinizi kırmalaına izin vermeyin. Böyle durumlarda yonetime bildirin. Büyük çoğunluğumuz elinden geldiğince her konuda yardimci olur.

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Hoşgeldiniz. Bu forumda yardımlaşma gayet iyi düzeyde. Arada kendini bilmezler çıkıyor ama göz ardı edin onları. Hevesinizi kırmalaına izin vermeyin. Böyle durumlarda yonetime bildirin. Büyük çoğunluğumuz elinden geldiğince her konuda yardimci olur.

Bazı kişilere rastladım hocam ama benim muhatabıma denk gelmedi, çok sorunlu insan tanıdığım için garipsemiyorum çoğunu artık, teşekkür ederim :)

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hoş geldiniz. Şuna kesinlikle katılıyorum. Bu forumda saygi,sevgi ve sabirt gerçekten ön planda ki başarısı da buradan geliyor bence. Yani bazen öyle konu acanlar oluyorki sinirleniyorum ama bakıyorum hemen başka birisi güzel bir şekilde anlatmış sorunu,cevabi neyse ben bile şaşırıyorum. Helal olsun diyorum. :)

Üst Alt