Sohbet Hepsiburadanın Fake Mi Airdots 2 Satması

enessevgi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8
Konular
24
Hocam oncelikle gecmis olsun. Cakma urun tabiki kabul edilemez. Soyle de bir gercek var suan turkiye uzerinde (belki dunyada da boyledir) airdots kulakliklarin cakmasi orjinalinden daha cok bulunuyor. Zaten orjinal urune ulasmak cok zor. Malesef suan orjinal airdots aldigini sanan bir suru insan aslinda cakma kulaklik kullaniyor.
Satıcı ulaştı iade gönderin dedi bakalım ne olacak gelişmeleri paylaşırım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Satıcılar belirli koşulları sağladığında Hepsiburada satıcıya izin verir ve satışa başlar. Ne sattığını nasıl ürün sattığını nerden bilsin. Böyle bir şeyin imkanı yok. Dolandırıcılık yapıyorsa, sahte ürün satıyorsa şikayet edilir hepsiburada mağdurların mağduriyetini giderir. Satıcının satış iznini iptal eder. Diğer türlü Hepsiburada getir bakayım sen ne satıyorsun diyemez ki...
Aldığınız ürünü 399 ₺'ye Hepsiburada kendisi satıyor 40 ₺ fazla verip onu tercih etseydiniz hiç sorun yaşamazdınız hocam. Şahsen 350-400 ₺ vereceğim üründe 40-50 ₺'yi önemsemezdim. Vakit kaybetmeden iade talebi oluşturup satıcıyı şikayet edin. Sahte ürün sattığını da Hepsiburada'ya kanıtlarıyla beraber mail atın. İlgilenirler mutlaka.
Aynı ürünü hb kendi satıcısından verdim bakalım yarın ne gelecek

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Zamanında xbox 360 kolu almıştım çakma gelmişti. Yorumu 1-2 ay sonra çakma satıyorlar diye yazmıştım. Daha sonra bana ulaştılar çakma olduğundan eminmisiniz diye. Açıkladıktan sonra direk iadesini almışlardı.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seferizm

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
1
1 ay Hepsiburada'da çalıştım. Teknik ekipleri gerçekten 7/24 çalışıyorlar. Kesinlikle yardımcı olacaklardır. Bu ürün Hepsiburada'nın sattığı bi ürün değil hocam. Yani Hepsiburada'nın deposundan çıkan bir ürün değil, tamamen satıcı ile alakalı bir durum.

enessevgi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8
Konular
24
Hepsiburada kendi satıcısından verdiğim sipariş bugün elime ulaştı ürün orjinal.Diger satıcı henüz iadeyi onaylamadı

enessevgi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8
Konular
24
Son güncellemeyle birlikte sorunum çözüldü satıcı iadeyi onayladı.

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Son güncellemeyle birlikte sorunum çözüldü satıcı iadeyi onayladı.

Sorununuz çözülmüş güzel.

Ama başkalarıda yanmasın MH görüşün satıcının hala HB bünyesinde duruyormu duruyorsa gerekli işlemlerin yapılmasını saglayın ilişkilerini kessinler satıcı ile.

Üst Alt