Sohbet Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Saçmalığı

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Burada vereceğim miktar neden bu kadar önemli? Ben sadece size şunu diyorum şuan ki o cihaz için verilen miktar az illaki sukadar olması gereklidir diyemem desem yanlış olur sizlerde anlamanız lazım zaten ne demek istediğimi fiyati verirsem herkez bukadr olması lazım yok sukadar konu bam başka yere çekilir ben üstü kapalı konuşuyorum
hocam uzatmaya gerek yok. 2000 lira eden telin fiyatına satıcı kar için bunu %50 düşük fiyata alır. siz bunu elden satarsaniz tabiki biraz daha yukseye satarsiniz. ama satacaginiz yer satıcı onlar kar yapacak. siz bunu anlayin lutfen. normal bir kisiye vermiyorsunuz. bu işten para kazanacak satış yapan bu isten geçim saglayan dukkanlara vermeye çalışıyor sunuz. o yüzden bu fiyat gayet normal

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Anlatamadım galiba ? Cihaz garantili vs ise böyle fiyat veriliyorsa yanlış garantisiz ise bişey diyemem mesele bu?
Önerilen fıyat telefoncu fiyatı. Elden satısta zaten bu kadar dusuk olmaz ama bı telefoncuya götürsenız oda bu fıyatı verır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok gereksiz bir konu . Başlığı görünce önemli birşey sanmıştım . Neyse ki konu dışı bölümüne açılmış . Fiyat politikası her yerde böyledir telefoncular da örneğin 1200e alır 1500 1600 e satar .
Gecen birisi sıfırı ıle 100-150 tl farka cıhaz sattı :) alma dedım ama aldı kendısı bilir :D

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Arkadaşlar telefonu aç sim kartı tak nerde yüzde 50 düşüyor ya siz ticaretten anlamıyorsunuz ya ben çok güzel fiyatlara satabiliyorum. Burda arkadas kötü bir şey dememiş fiyatı düşük bulmuş ve dile getirmiş illa fiyat vermesine gerek yok illa var diyorsanız garantilidir 1.400 idealdir hadi 1.300 bunlar elden değil hepsi buradanın vermesi gereken bir fiyat diye düşünüyorm ve arkadaşta bunu söylemeye çalışmış.

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Arkadaşlar telefonu aç sim kartı tak nerde yüzde 50 düşüyor ya siz ticaretten anlamıyorsunuz ya ben çok güzel fiyatlara satabiliyorum. Burda arkadas kötü bir şey dememiş fiyatı düşük bulmuş ve dile getirmiş illa fiyat vermesine gerek yok illa var diyorsanız garantilidir 1.400 idealdir hadi 1.300 bunlar elden değil hepsi buradanın vermesi gereken bir fiyat diye düşünüyorm ve arkadaşta bunu söylemeye çalışmış.
hepsi burada 1400 e aldığı ikinci el telefonu kaca satacak. 1500 e mi 1600 e mi. ugrasmazlar. satıcılar ikinci elden daha çok kazanırlar her zaman. normal bir vatandaşa vermiyor sunuz.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Halimi anlayan birileri varmış hi~~

hepsi burada 1400 e aldığı ikinci el telefonu kaca satacak. 1500 e mi 1600 e mi. ugrasmazlar. satıcılar ikinci elden daha çok kazanırlar her zaman. normal bir vatandaşa vermiyor sunuz.

Eski cihaz için demiyorum zaten bunu bir anlasaniz keşke fotoğraf ta bile hangi cihazdan bahsetigim var

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Halimi anlayan birileri varmış hi~~

Eski cihaz için demiyorum zaten bunu bir anlasaniz keşke fotoğraf ta bile hangi cihazdan bahsetigim var
cihazı al sim kartı içine sok çıkar fiyatı %50 düşer hocam. anlamıyor musunuz. burada eski yeni bahsetmiyorum. telefon ikinci el oluyor

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
cihazı al sim kartı içine sok çıkar fiyatı %50 düşer hocam. anlamıyor musunuz. burada eski yeni bahsetmiyorum. telefon ikinci el oluyor

Hocam kim diyor onu yüzde elli düşer diye 150-200 diyin anlarım da hele amiral gemilerinde düşünsenize 10 bin lira veriyorsunuz ertesi gün 5 bin liraya mı satacaksınız bu biraz tabir kötü kullanmak istemiyorum keza 2000 liraya aldıgınız üründe 1000 liraya düşmez hocam gerçekten öyle bir şey varsa Siz benimle iletişime geçin güzel fiyatlara satarız.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam kim diyor onu yüzde elli düşer diye 150-200 diyin anlarım da hele amiral gemilerinde düşünsenize 10 bin lira veriyorsunuz ertesi gün 5 bin liraya mı satacaksınız bu biraz tabir kötü kullanmak istemiyorum keza 2000 liraya aldıgınız üründe 1000 liraya düşmez hocam gerçekten öyle bir şey varsa Siz benimle iletişime geçin güzel fiyatlara satarız.
Öyle bir şey var hocam, telefoncuda çalıştığım dönemlerde sürekli yaptığımız işlerdi. Bilmeden öyle şey olmaz yada yok demeyin. Iphone 6 cihazını adamdan yarı fiyatına satın aldığımızı biliyorum üstelik cihaz daha bir aylık ve Vodafone dan faturaya ek alınmış bir cihazdı.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
3 yıl telefoncu da çalıştım :) bu fiyatlar telefoncu fiyatlari. Çakal fiyatlari. Tutturabildigine yapıştırma fiyatlari :) bu cok net. Telefoncu senden alirken de kâr edecek satarken de kâr edecek . Bu böyledir. O yüzden sıfır telefon alıp sonra bunu telefoncuya satan kisi her zaman normalden daha cok zarar eder :)
Ayrica Fiyatin en az düştüğü modeller tabiki iPhonelar,sonra Samsung huwaei, xaoimi diye geliyor. Ama üstte arkadas demis iPhone 6yi yari fiyatina aldigimiz oluyor. E olur adam verir, telefoncu guzel konusur ikna eder alir :) bunlar normal şeyler.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Amacınız ne hocam? Telefoncu değilim konu açtım burada sizler gelmiş bana daha ona cevap veremiyorsunuz diyorsunuz ben sadece yanlış olduğunu düşünüyorum sende buna göre yorum yaparsan sevinirim

Nasıl katmiyor? Alırken ozaman niye 5 katı para veriyoruz?
Evet siz sadece yanlış olduğunu düşünüp konu açmışsınız. Arkadaşlar da kendi fikirlerini yazmışlar. Herkes yanlış düşünmek zorunda değil. Herkes kendi malını satıp satmama konusunda özgürdür. Ben burada kimsenin "ben bir galeriye gittim, arabama şu fiyatı verdiler resmen saçmalık ", "ben bir emlakçıya gittim, evime şu fiyatı verdiler resmen saçmalık", "ben bir spotçuya gittim, buzdolabıma şu fiyatı verdiler resmen saçmalık" veya "ben telefoncuya gittim, telefonuma şu fiyatı verdi resmen saçmalık" v.s. v.s. şeklinde anlamsız boş konular açtığını görmedim.
Hepsiburada'nın verdiği fiyatı yanlış bulmuş ve yanlış olmadığını söyleyen birine itiraz ettiğiniz için de o kişi neden yanlış bulduğunuzu anlamak için sizin kaç para olması gerektiğini düşündüğünüzü soruyursa buna cevap vermeniz gerekir. Yoksa sizin neye göre yanlış neye göre doğru düşündüğünüzü kimse bilemez ve konu havada kalır. Ha cevap yazınca ne olacak; hiçbir şey, sadece tartışma büyümeye devam edecek o kadar. Siz ben en azından 1800 falan bekliyordum yazarsınız, bir başkası 1800`e alırlarsa benim telefonu 1700'e vereyim hemen yazar, uzar gider.

Üst Alt