Haber Hepsiburada 22 Kasım "Cuma Günü" İndirimleri Başlıyor Bilginize

Müşteri Hizmetleri Ile Görüştüm 22 Kasim Gunu Başlıyor Dedi Alacağınız Ürün Varsa Sepete Ekleyip Öyle Almanızı Öneririz dedi bilginiz olsun Bu Arada Söylemeyi Unutmadan Hepsiburadanin Ürün Gonderim Deposu Bizim burda ;) 15 dk uzaklıkta deposu sizlerinde ürünü vs bizim buradaki depodan geliyor Istanbul Sancaktepe olduğum yer benim

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Yav tüh . 2 saat önce Xiaomi airdots BT kulaklio siparişi vermiştim kargoya da vermişler hatta keşke bilseydim beklerdim. Kesin benim şansıma 120 TL lere düşer

Bence kullanmanıza bakım hocam vardır herşeyde bir hayır 120-110 lara düştüğünde de sorunlu gelme ihtimalini düşündüğümüzde gereksiz uğraş bide üstüne kozmetik ürün kullandınız damgası felan hayırlı olsun keyfinize bakın benimki Arasın yanlış şubeye yönlendirmesi nedeniyle birkaç gün rötar yaparak gelecek. :)

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Bence kullanmanıza bakım hocam vardır herşeyde bir hayır 120-110 lara düştüğünde de sorunlu gelme ihtimalini düşündüğümüzde gereksiz uğraş bide üstüne kozmetik ürün kullandınız damgası felan hayırlı olsun keyfinize bakın :)
Haklısın hocam yapacak bir şey yok sağlık olsun. Bizden para olarak hep çıkıyor zaten hiç girdiği yok :) sağlığa bir şey olmasın sonuçta .

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Haklısın hocam yapacak bir şey yok sağlık olsun. Bizden para olarak hep çıkıyor zaten hiç girdiği yok :) sağlığa bir şey olmasın sonuçta .

Aynen öyle, ne için çalışılıyor rahat yaşamak için değil mi ? :) Allah bugünlerimizi şu mutluluğumuzu aratmasın.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Az önce yine gördüm reklamı, 21 Kasım saat 21de uygulamayı indir hazırlan gibi bişi dedi :) konu sahibi arkadaşın müşteri hizmetlerinden aldığı bilgiyi düşününce, 21 Kasım reklamı sadece uygulamaya özel mi olacak, anlamadım ben :D

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
2010 yılında aldığım ürünün hediyesini göndermedi hepsiburada, o tarihe kadar binlerce liralık alış veriş yapmıştım ve kestim alış verişi... 9 yıl olmuş ve 9 defa alış veriş yapmamışımdır...

Üst Alt