Haber Hepsiburada 22 Kasım "Cuma Günü" İndirimleri Başlıyor Bilginize

Müşteri Hizmetleri Ile Görüştüm 22 Kasim Gunu Başlıyor Dedi Alacağınız Ürün Varsa Sepete Ekleyip Öyle Almanızı Öneririz dedi bilginiz olsun Bu Arada Söylemeyi Unutmadan Hepsiburadanin Ürün Gonderim Deposu Bizim burda ;) 15 dk uzaklıkta deposu sizlerinde ürünü vs bizim buradaki depodan geliyor Istanbul Sancaktepe olduğum yer benim

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
21 Kasım saat 21:00 değil miydi?
Ben reklamlar da az önce gördüm de :)

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Müşteri Hizmetleri Ile Görüştüm 22 Kasim Gunu Başlıyor Dedi Alacağınız Ürün Varsa Sepete Ekleyip Öyle Almanızı Öneririz dedi bilginiz olsun Bu Arada Söylemeyi Unutmadan Hepsiburadanin Ürün Gonderim Deposu Bizim burda ;) 15 dk uzaklıkta deposu sizlerinde ürünü vs bizim buradaki depodan geliyor Istanbul Sancaktepe olduğum yer benim

Sancaktepe mi ? :D Bende Sancaktepe'de oturuyorum (Samandıra) tam olarak nerede oluyor depo ?

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Philips'in HR1836/00 Viva Collection katı meyve sıkacağını 350 lira gibi bir fiyata almıştım bu muhteşem cuma indirimlerinde şimdiki fiyatına bakınca ne olmuş diyorum. Yorumumda duruyor halen ama fiyat yerinde değil. Hatta baya bi dalgalanma olmuş normal fiyatıda bu kadar pahalı değildi. :)

Böyle birşey arayanları için kompakt ve güçlü olduğundan da tavsiyem olur linkinide bırakayım.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
21 Kasım saat 21:00 değil miydi?
Ben reklamlar da az önce gördüm de :)
Müşteri Hizmetleri 22 dedi bana :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sancaktepe mi ? :D Bende Sancaktepe'de oturuyorum (Samandıra) tam olarak nerede oluyor depo ?
Rıdvan dilmen spor tesisi var pasakoy tarafında oradayım depoda çiftlik tarafında sultanbeyliye giderken

Philips'in HR1836/00 Viva Collection katı meyve sıkacağını 350 lira gibi bir fiyata almıştım bu muhteşem cuma indirimlerinde şimdiki fiyatına bakınca ne olmuş diyorum. Yorumumda duruyor halen ama fiyat yerinde değil. Hatta baya bi dalgalanma olmuş normal fiyatıda bu kadar pahalı değildi. :)

Böyle birşey arayanları için kompakt ve güçlü olduğundan da tercihim olur linkinide bırakayım.

Bakalım bana güzel indirim olacak dedi ne kadar olduğunu soylemiyor

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

Rıdvan dilmen spor tesisi var pasakoy tarafında oradayım depoda çiftlik tarafında sultanbeyliye giderken

Valla hocam TV de reklamı gördüm 21 Kasım saat 21 dedi.

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8

İyi indirimler oluyor hocam en büyük örneği bu katı meyve sıkacağı 2 senedirde kullanıyorum pratik birşey babam Bypass ameliyatı olup eve geldiğinde ona havuç suyu yapar verirdim iyi geliyordu.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
İyi indirimler oluyor hocam en büyük örneği bu katı meyve sıkacağı 2 senedirde kullanıyorum pratik birşey babam Bypass ameliyatı olup eve geldiğinde ona havuç suyu yapar verirdim iyi geliyordu.
Linki unutmuşsunuz hocam :)
Sözümü geri aldım, yukarıda yeni gördüm, pardon hocam :)

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
RezzNar Bende Redmi not 8 beyaz olanını alacağım sepete ekledim bekliyorum :) satıcı olarak hepsiburadayi hep secerim daha iyi oluyor ilgi alaka var ve dün beyaz rengi yoktu stokta aradım bugün eklemisler

Üst Alt