Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
Arkadaşlar saati bugün aldım, bağlıydı sonra kesildi. Restart yaptım saate şimdi program görüyoe ama bağlantı başarısız yazıyor. Var mıdır bir çözümü?
uygulamayı sil cihazı bluetooth ayalarından unut. Sonra tekrar yükle eşle

engin.cag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
engin
Cihazım
mi 5 prime
Konular
0
RH192I-V000854 versiyonunda olan ve güncelleme yapamayan arkadaşlar HttpCanary uygulaması ile cihazınızı güncelleye bilirsiniz.

1.İndirdiginiz apk'yı cihazınıza kurun ve acın (Sağ Altta Bulunan Mavi Ok Simgesine Tıklayın simge yeşil olsun)

2.Uygulamayı arka sekmeye alıp HaylouFit uygulamasını açıp güncelleme al deyin.

3.Sonra HttpCanary Uygulamasına geri dönüp getBtVersionUpdate yazan HayloFit konumunu bulun.

4.Üstüne Uzun basıp Compose diyip Body yazısının altındaki lenght tıklayın. Edite tıklayıp "RH192I" yazan yeri "RH192IA" yapın ve Sag Üsteki Dik işaretine basın sonra yine sag üsteki ok işaretine basın

5.En yukarıda HttpCanary Compose diye bir şey çıkacak ona tıklayıp response yazan yere basın text'e tıklayıp oradaki her şeyi kopyalayın. ( no new version yazıyorsa 3.adımdan tekrar yapın)

6.Kopyaladıgımız her şeyi 3.adımda girdiğimiz yere yine uzun basıp Rewrite yazan yere tıklayıp İsim olarak Haylou Fit 5 yazın. Response sekmesindeki follow server yazan yerin deki kalem simgesine tıklayıp Edit Online tıklayarak oraya yapıştırın.

7.Plugin Manager'dan kontrol edin.

8.Saatin Uygulamasına dönüp güncelleyin.

SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncelleme olmuyordu ama söylediğin gibi uygulama ile yaptım oldu teşekkür ederim

M.E.Y

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Not 8
Konular
14
sorunu araştırdım biraz uzun sürdü kiminde donanımsal kiminde yazılımsal bir sorun oluşmuş. Güncellemeden sonra olduğu için sende büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun oluşmuş. Çözüm cihazı ayını şekilde 854 versiyonuna düşürmek ama bunu yaparken cihazın brick olma ihtimali çok fazla ve maalesef ki fastboot yapabileceğin bir port olmadığı için cihazda cihaz ölebilir. Bir kaç Rus sitesinde saati açıp port oluşturmuşlar ama bunu yapan kişiler saati parçalamak ve yazılımsal olarak incelemek için saati almış.
Garantiye yolladım hocam teşekkürler

cehesto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Web Master
Konular
3
güncellemeyi yaptım sorunsuz. dili türkçe yapma şansımız yok mu hala ?

Ümit Aydın

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Gm9 pro
Konular
0
RH192I-V000854 versiyonunda olan ve güncelleme yapamayan arkadaşlar HttpCanary uygulaması ile cihazınızı güncelleye bilirsiniz.

1.İndirdiginiz apk'yı cihazınıza kurun ve acın (Sağ Altta Bulunan Mavi Ok Simgesine Tıklayın simge yeşil olsun)

3.Sonra HttpCanary Uygulamasına geri dönüp getBtVersionUpdate yazan HayloFit konumunu bulun.

4.Üstüne Uzun basıp Compose diyip Body yazısının altındaki lenght tıklayın. Edite tıklayıp "RH192I" yazan yeri "RH192IA" yapın ve Sag Üsteki Dik işaretine basın sonra yine sag üsteki ok işaretine basın

5.En yukarıda HttpCanary Compose diye bir şey çıkacak ona tıklayıp response yazan yere basın text'e tıklayıp oradaki her şeyi kopyalayın. ( no new version yazıyorsa 3.adımdan tekrar yapın)

6.Kopyaladıgımız her şeyi 3.adımda girdiğimiz yere yine uzun basıp Rewrite yazan yere tıklayıp İsim olarak Haylou Fit 5 yazın. Response sekmesindeki follow server yazan yerin deki kalem simgesine tıklayıp Edit Online tıklayarak oraya yapıştırın.

SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Ben bir türlü guncelleyemedim usta sunu sana zahmet yardimci olursan video felan

furkan0650

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Casper VIA f2
Konular
0
3. Adımı yapıyorum ancak api/client/getBtVersionUpdate diye birşey çıkmıyor

fbvirtue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi8se
Konular
3
unu veriyor işlemi tekrar yapınca düzelir tam olarak nedenini şuan çözemedik

SORUMLULUK SİZE AİTTİR.
Allah razı olsun. emeğinize sağlık

05455123229

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kara
Cihazım
Haylo ls05
Konular
0
Arkadaşlar yapamadım biri yardımci olurmu lutfen

fikaaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Mi 9
Konular
0
bende yapamadım bir türlü sertifika yükle diyor onu da yükleyemiyorum bir türlü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sertifika soruyor bende uygulama
hocam sen nasıl yaptın bu sertifika olayını ben interneti falan kapatıp denedim ama olmadı bi türlü.

Üst Alt