Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
Güncelleme sonrası güç tuşu bozuldu nasıl geri iptal edebilirim telefondan denedim olmuyor
bu sorunu ilk kez duyuyorum ama yazılımsal olması zor bir ihtimal gibi geliyor.

erdemcevik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Haylou LS05
Konular
0
Her şeyi söylendiği şekilde yapıyorum. Tekrar saat uygulamasına döndüğümde güncellemeyi de buluyor ve onay diyorum. Ancak kısa bir süre sonra güncelleme yüklenemedi hatası alıyorum. Sebebi nedir acaba?

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
Her şeyi söylendiği şekilde yapıyorum. Tekrar saat uygulamasına döndüğümde güncellemeyi de buluyor ve onay diyorum. Ancak kısa bir süre sonra güncelleme yüklenemedi hatası alıyorum. Sebebi nedir acaba?
bazı cihazlarda bu sorunu veriyor işlemi tekrar yapınca düzelir tam olarak nedenini şuan çözemedik

laziso

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Honor 8X
Konular
0
Her adımı tek tek uyguladım. Sıkıntısız güncellendi. Hemen temayı değiştirdim saat çağ atladı. Çok ama çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık.

Ekli dosyalar

• IMG_20210124_224327.jpg
    IMG_20210124_224327.jpg
    4 MB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20210124_224320.jpg
    IMG_20210124_224320.jpg
    3,2 MB · Görüntüleme: 80

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
Birden bire ne olacak ki hocam
sorunu araştırdım biraz uzun sürdü kiminde donanımsal kiminde yazılımsal bir sorun oluşmuş. Güncellemeden sonra olduğu için sende büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun oluşmuş. Çözüm cihazı ayını şekilde 854 versiyonuna düşürmek ama bunu yaparken cihazın brick olma ihtimali çok fazla ve maalesef ki fastboot yapabileceğin bir port olmadığı için cihazda cihaz ölebilir. Bir kaç Rus sitesinde saati açıp port oluşturmuşlar ama bunu yapan kişiler saati parçalamak ve yazılımsal olarak incelemek için saati almış.

burakcay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
samsung a7
Konular
0
evet yazılanları birebir doğru uyguladığında oldu teşekkür ederim

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Arkadaşlar saati bugün aldım, bağlıydı sonra kesildi. Restart yaptım saate şimdi program görüyor ama bağlantı başarısız yazıyor. Var mıdır bir çözümü?

Edit: Çözdüm bile. Konum ayarlarından A-gps'yi devredışı bıraktım ve bluetooth-wifi taramasından sadece bluetoothu açtım (ikisi de kapalıydı) Sorun çözüldü. Başına gelen arkadaş olursa bilgisi olsun.

Yazıldıysa da kusura bakmayın evham yapıp hızlıca yazdım diğer mesajları çok okumadan.

Son düzenleme:
Üst Alt