Tema Harmony Tema Markette Yayında (Ottoman) (Statusbar XL Modu Entegre)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam rom paylaşan arkadaşımız sanırım yeminli ısrarla tema mağazasına yönlendiriyor... En iyisi telegram da yabancı forumlar da tema grupları var orada daha iyileri mevcut tavsiye ederim isterseniz özelden link paylaşabilirim adamlar en azından nezaketen hem mağazada paylaşıyorlar hem de mtz olarak paylaşıyorlar tercihi saygı değer kullancılara bırakıyorlar
elimde bir kaç tane öyle telegram grubu mevcut hocam tabii sizinkileri de görmek isterim özelden atar mısınız

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam rom paylaşan arkadaşımız sanırım yeminli ısrarla tema mağazasına yönlendiriyor... En iyisi telegram da yabancı forumlar da tema grupları var orada daha iyileri mevcut tavsiye ederim isterseniz özelden link paylaşabilirim adamlar en azından nezaketen hem mağazada paylaşıyorlar hem de mtz olarak paylaşıyorlar tercihi saygı değer kullancılara bırakıyorlar
Emek verilen bir işin karşılığını görmek kadar doğal bir durum yoktur hocam. Evet nezaketen mağazaya girip oradan indirmek varken, neden mtz olarak paylaşmamı bu kadar çok istiyorsunuz anlamış değilim. Öte yandan bundan hiç bir kazanç elde etmiyoruz.
Önemli olan birlik olup diğer yabancı geliştiricilerinin yapmış olduğu temalara alternatif olarak, biz Türklerde biz bu işi yapıyoruz demek için mağazaya yönlendirip oradan indirmenizi istiyoruz. Ama sizler israrla yapılan bir işe destek olmak yerine baltalamaya çalışıyorsunuz. Bu durumu en güzel benim gibi tema geliştiren (agit77 vs) hocalarım da iyi bilir.

Yukarıdaki yazdıklarımı okuduktan sonra, İsteyen istediği yerden yükleyebilir...

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Size zahmet bi sorun bakalım temaları paylaşan kişilere, hangisi tema geliştiricisi bir tema ile en az bir hafta uğraşıp temayı tema mağazasına atıp paylaşıyor. Tema geliştiricileri hiçbir maddi geliri olmayan sadece temasını tema mağazası haricinde paylaşılmasını istememesi, Zahmet edip uygulama mağazasında indirmek çok mu zor geliyor?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Size zahmet bi sorun bakalım temaları paylaşan kişilere, hangisi tema geliştiricisi bir tema ile en az bir hafta uğraşıp temayı tema mağazasına atıp paylaşıyor. Tema geliştiricileri hiçbir maddi geliri olmayan sadece temasını tema mağazası haricinde paylaşılmasını istememesi, Zahmet edip uygulama mağazasında indirmek çok mu zor geliyor?
Hocam biz indirmek istiyoruz fakat mi hesabına girmek işkenceye dönüşüyor ben sürekli yeni hesap açmak zorunda kalıyorum. Her rom değişiminden önce tüm hesaplarımdan çıkıyorum ve rom yükleme işleminden sonra tekrar giriş yapmak istediğimde uzun süreler beklememe rağmen hiçbir şekilde hesabıma giriş yapamıyorum. Bu yüzden de temaları indiremiyorum yoksa ben her zaman emekçilerin hakkının yanındayım. Umarım sizin de bunları okuduktan sonra fikirlerinizi değişir. Kolay gelsin.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam biz indirmek istiyoruz fakat mi hesabına girmek işkenceye dönüşüyor ben sürekli yeni hesap açmak zorunda kalıyorum. Her rom değişiminden önce tüm hesaplarımdan çıkıyorum ve rom yükleme işleminden sonra tekrar giriş yapmak istediğimde uzun süreler beklememe rağmen hiçbir şekilde hesabıma giriş yapamıyorum. Bu yüzden de temaları indiremiyorum yoksa ben her zaman emekçilerin hakkının yanındayım. Umarım sizin de bunları okuduktan sonra fikirlerinizi değişir. Kolay gelsin.
Hocam temaları hesaba giriş yapmadan da indirebilirsiniz. Deneme amaçlı hesabı kaldırıp denediğim ekran görüntüsü

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam temaları hesaba giriş yapmadan da indirebilirsiniz. Deneme amaçlı hesabı kaldırıp denediğim ekran görüntüsü

Temayı indir dediğim zaman beni direkt mi hesabı sayfasına gönderiyor hesap eklemeden de hiçbir temayı indiremiyorum hocam. Kullandığım tema uygulaması sürümü ile alakalı da olabilir ya da kullandığım romla alakalı olabilir bilmiyorum ama hesap eklemeden hiçbir tema inmiyor

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Telefonumdaki temalar uygulamasını değiştirmek istemiyordum mtz var mı diye soracaktım yanlış yere gelmişim sanırım. :D kullanamadım ama temayı beğendim elinize sağlık hocam.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Telefonumdaki temalar uygulamasını değiştirmek istemiyordum mtz var mı diye soracaktım yanlış yere gelmişim sanırım. :D kullanamadım ama temayı beğendim elinize sağlık hocam.
Teşekkürler hocam :) Yanlış yer derken o cümleyi anlamadım wasntme~~

Üst Alt