Tema Harmony Tema Markette Yayında (Ottoman) (Statusbar XL Modu Entegre)

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam mağazadan indirebilmek için mi hesabına giriş yapmamız gerekiyor. Giriş yaptığınızda yurt dışı sms ücreti tahsil ediyor bu yüzden mtz olarak istemiştim
Mi hesabı oluştururken böyle bir işlem gerçekleşmiyor hocam. Sizin telefonunuza onay mesajı geliyor, siz atmıyorsunuz.

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Oluştururken değil mi hesabına giriş yaptigim her zaman o kesinti oldu ve bir daha asla mi hesabına giriş yapmamak üzerine karar verdim. Siz anlaşılan kazanç elde ediyorsunuz mağazadan her yükleme yapılışında bunun için oraya yönlendiriyorsunuz

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Oluştururken değil mi hesabına giriş yaptigim her zaman o kesinti oldu ve bir daha asla mi hesabına giriş yapmamak üzerine karar verdim. Siz anlaşılan kazanç elde ediyorsunuz mağazadan her yükleme yapılışında bunun için oraya yönlendiriyorsunuz
Nasıl anlamadım hocam, "Kazanç" derken?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam mağazadan indirebilmek için mi hesabına giriş yapmamız gerekiyor. Giriş yaptığınızda yurt dışı sms ücreti tahsil ediyor bu yüzden mtz olarak istemiştim
Aynı şekilde benimki de mi hesabıma giriş yapmıyor yapsa bile uzun sürüyor o yüzden tema mağazasını kullanmıyorum her zaman mtz ile yüklüyorum temaları

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
hocam magzaya yüklemekteki ama genel olarak herkesin kullanması sende rom vardır diğer vatandaşda yok global rom kullanıyordur magzadan indirsin herkes kullansın diyerek yapılan ve hiç bir beklentisi olmayan iş tamamen hayra hizmet burada kazanç yok magzaya tema yükledikçe para veren yok yani yanlış biliyorsunuz.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bazı rom ve telefonlarda, üst barda oluşan simgelerin (Pil, bildirim ikonu vs.) yarım görünmesi sorunu için verdiğim güncelleme, yayınlandı arkadaşlar. Temalar uygulamasına girerek, güncelleyebilirsiniz.

Ugurcan1996

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Bazı rom ve telefonlarda, üst barda oluşan simgelerin (Pil, bildirim ikonu vs.) yarım görünmesi sorunu için verdiğim güncelleme, yayınlandı arkadaşlar. Temalar uygulamasına girerek, güncelleyebilirsiniz.
Aynen düzelmiş gayet güzel oldu Yes~~ (ama sanki şarj olurken ana ekranda pil logosunda şimşek işareti çıksa bir de kontrol merkezinde pil tasarrufu simgesi açıldığında simge diğerleri ile uyumlu olsa imiş mükemmel ötesi olurmuş)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-19-11-39-57-112_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-02-19-11-39-57-112_com.miui.home.jpg
    633,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2021-02-19-11-40-19-433_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-02-19-11-40-19-433_com.miui.home.jpg
    543,6 KB · Görüntüleme: 26

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aynen düzelmiş gayet güzel oldu Yes~~ (ama sanki şarj olurken ana ekranda pil logosunda şimşek işareti çıksa bir de kontrol merkezinde pil tasarrufu simgesi açıldığında simge diğerleri ile uyumlu olsa imiş mükemmel ötesi olurmuş)
Hızlı bir şekilde sorunu düzeltip güncelledim hocam, yazdığınız yerlere inanın uğraşmadım. Artık ya yeni bir güncelleme yaparım yada farklı bir tema üzerinde gerçekleştiririm. :)
Teşekkürler.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Bunu mtz olarak paylaşabilecek bir koca yürekli forum üyesi mevcut mudur acaba :)

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Bunu mtz olarak paylaşabilecek bir koca yürekli forum üyesi mevcut mudur acaba :)
Hocam rom paylaşan arkadaşımız sanırım yeminli ısrarla tema mağazasına yönlendiriyor... En iyisi telegram da yabancı forumlar da tema grupları var orada daha iyileri mevcut tavsiye ederim isterseniz özelden link paylaşabilirim adamlar en azından nezaketen hem mağazada paylaşıyorlar hem de mtz olarak paylaşıyorlar tercihi saygı değer kullancılara bırakıyorlar

Üst Alt