Rom Hangi Romu Kurmalıyım

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Bu arada bence siz global romdan bir kurtulun. :D İster EU Beta, ister Masik, ister Miroom beta bir rom indirin. Birini söyleyin demeyin siz seçin, kurulumu hepsi için aynı. Siz birini seçip, şimdiden indirip telefona atın.
Edit: Telefona atmayın PC de hazır bulunsun. :)
Neden hocam global sorunlumu ki yani şu açıdan soruyorum. Hani ben modül yükleyecem yani bu global romda zormu yani çalıştırması bakimından sordum.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Arkadaşlar selamın aleyküm. Bana içinde hazır twrp ve magisk olan stabil v11.0.6.0 global romdayım ben bunun gibi bi rom önerin ona geçicem. Yardımcı olun hangi rom daha başarılı hata olmasın ne biliyim herşeyi sorunsuz fix rom olsun güncel olsun dediğim gibi içinde mümkünse twrp ve magisk yüklü olsun. Bıktım twrp yükleme denemesinden telefon 6 kez twrp modda kaldi 6 kez yeniden sıfırladım kurdum usandım.
Eu beta güzeldir haftalık güncellenir tavsiyem dene bence ben kullaniyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Neden hocam global sorunlumu ki yani şu açıdan soruyorum. Hani ben modül yükleyecem yani bu global romda zormu yani çalıştırması bakimından sordum.
Global kısıtlı biraz hocam yüklersiniz evet özelleştirme o kadar çok değil bakın burda xiaomi betanin global romdan farkları yazıyo bi okuyun derim ben şuan kullaniyorum Memnunum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Eu beta güzeldir haftalık güncellenir tavsiyem dene bence ben kullaniyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Global kısıtlı biraz hocam yüklersiniz evet özelleştirme o kadar çok değil bakın burda xiaomi betanin global romdan farkları yazıyo bi okuyun derim ben şuan kullaniyorum Memnunum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Valla çok güzel özellikler var geceyim madem bu roma ben acaba en iyisi bu mu ki diğer romlar nasil böyle açıklayici bilgisi olsa keske

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Valla çok güzel özellikler var geceyim madem bu roma ben acaba en iyisi bu mu ki diğer romlar nasil böyle açıklayici bilgisi olsa keske
Benim mi roomda sevmedim özellikler var mesela WhatsApp ve playstore ikonlarinda karartı var ve tarayicida sabit kalan ana ekran sayfalarını sevmedim istersen ikisinide dene ama benim tavsiyem Eu Betadır

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Benim mi roomda sevmedim özellikler var mesela WhatsApp ve playstore ikonlarinda karartı var ve tarayicida sabit kalan ana ekran sayfalarını sevmedim istersen ikisinide dene ama benim tavsiyem Eu Betadır
Tamam eu beta rom kuracam kesin kararlıyım aksam eve varinca işlemlere başlarım twrp ve magisk bu romda var değilmi sonradan kurmaya gerek yok yani değilmi?

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Tamam eu beta rom kuracam kesin kararlıyım aksam eve varinca işlemlere başlarım twrp ve magisk bu romda var değilmi sonradan kurmaya gerek yok yani değilmi?
Twrpyi siz kuruyosunuz zaten magisk kurulu gelmiyor siz indirip twrpden flashlicaksiniz

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Önce bl kilidini açman lazim sonra twrp kurup wipe ve format data yapip cihazi temizleyip romu kurucaksiniz
Bl kilidi zaten açık. Ben 6 kez twrp yükledim. İlkinde olmadı twrp sonra kurdum oldu magisk kurdum sürüm yeniymiş modül kuruyorum telefon tepki vermiyor diye magisk sürümü değiştirecem diye ağzına ettim telefonun :) 6 kez twrp mod yükledim hepsinde twrp de kaldı telefon. Benim öncr twrp yi sorunsuz kurmam lazım.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bl kilidi zaten açık. Ben 6 kez twrp yükledim. İlkinde olmadı twrp sonra kurdum oldu magisk kurdum sürüm yeniymiş modül kuruyorum telefon tepki vermiyor diye magisk sürümü değiştirecem diye ağzına ettim telefonun :) 6 kez twrp mod yükledim hepsinde twrp de kaldı telefon. Benim öncr twrp yi sorunsuz kurmam lazım.
Aynen twrpyi sorunsuz kurun sonra romu kurun

Üst Alt