Sohbet Hangi romu kullanıyorsunuz ve önerileriniz nedir ?

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
hocam naçizane fikrim stabil ve miui yan yana olamaz. 12.0.12 yi uzun bir süre kullandım ve rom neresinden tutsan elinde kalıyor. dfps kapatıyorsun pil ve performans uygulaması , uygulamaların fpsini kısıtlıyor. Dfps 'yi kapatıp pil ve performansı kaldırayım diyorsunuz cihazın dokunmatiği garipleşiyor ve yine de kasmalara denk geliyorsun. Ayrıca batarya performansı da düşüyor. Xposed'la miu perf. save kurup joyose blokluyorsun yine olmuyor. Evet yine de miui kullanılacaksa size sonuna kadar katılıyorum. miui 12'ler 13'lere göre çok daha stabil. Şu anda Project Elixir son sürüm kullanıyorum. Batarya ve performans olarak şuanlık memnunum.
matrixice hocam merhabalar kullanmak istiyorum ama MMX teyim nasıl kamera pil ömrü uygulamalar ile telefon arasında geçişler ? sizin için ideal mi önerir misiniz ? pil kaç günde bitiyor bir BUG vs var mıdır? deneyimlerinizi azıcık paylaşırsanız hocam sevinirim ... bende EU 12.0.12 denedim her türlüsünü hemde global EAA eu rom alt üst ettim ama yok yani mi 10t için şöyle evet tamm diyeceğim bi rom bulamadım ... kamera google kamera mı yüklediniz başka ne gibi ekleme falan yaptınız mı roma

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
matrixice hocam merhabalar kullanmak istiyorum ama MMX teyim nasıl kamera pil ömrü uygulamalar ile telefon arasında geçişler ? sizin için ideal mi önerir misiniz ? pil kaç günde bitiyor bir BUG vs var mıdır? deneyimlerinizi azıcık paylaşırsanız hocam sevinirim ... bende EU 12.0.12 denedim her türlüsünü hemde global EAA eu rom alt üst ettim ama yok yani mi 10t için şöyle evet tamm diyeceğim bi rom bulamadım ... kamera google kamera mı yüklediniz başka ne gibi ekleme falan yaptınız mı roma
Sizin kullanım yoğunluğunuz nedir oyun odaklı mı ? Güncel MIUI 13 sürümleri toparladı. Şu an Endonezya 13.0.7 kullanıyorum. Arayüz performansı çok iyi oldu. Termal modül ve performans optimizasyonu açıkken oyun performansı da çok iyi. Güncel MIUI sürümlerine bir şans verin derim.

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Hocam öncelikle herhangi bir buga rastlamadım. Arayüz gerçekten çok akıcı. Kamerayı fazla kullanmadığım için yorum yapamayacağım fakat gcam,lmc ve MIUI port kamera modülü kurulu magiskten. Gerçekten çok başarılı bulduğum bir rom. MIUI romlardaki arayüz kasmalarından sıkıldıysanız ziyadesiyle tavsiye edebilirim. Oyun çok fazla oynamıyorum şu sıralar az da olsa gördüğüm kadarıyla gayet başarılı. Pil için fikriniz olması için ss bırakıyorum. Full 144 Hz ve ortalama yüzde 50 parlaklıkla aldığım sonuç ektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Hocam öncelikle herhangi bir buga rastlamadım. Arayüz gerçekten çok akıcı. Kamerayı fazla kullanmadığım için yorum yapamayacağım fakat gcam,lmc ve MIUI port kamera modülü kurulu magiskten. Gerçekten çok başarılı bulduğum bir rom. MIUI romlardaki arayüz kasmalarından sıkıldıysanız ziyadesiyle tavsiye edebilirim. Oyun çok fazla oynamıyorum şu sıralar az da olsa gördüğüm kadarıyla gayet başarılı. Pil için fikriniz olması için ss bırakıyorum. Full 144 Hz ve ortalama yüzde 50 parlaklıkla aldığım sonuç ektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
an itibariyle Evolution X roma geçtim android 13 ve türkçe bütün ayarları ELİXİR de iyi idi ancak bazı yerleri yarım ingilizce kaldığı için şuan evo romdan memnunum

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
an itibariyle Evolution X roma geçtim android 13 ve türkçe bütün ayarları ELİXİR de iyi idi ancak bazı yerleri yarım ingilizce kaldığı için şuan evo romdan memnunum
Memnunsanız sıkıntı yok hocam. Ben erofs rom diye hiç bulaşmadım evoxa.

FarFara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
9
teşekkürler

Son düzenleme:

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Bilindiği üzere her zamanki gibi eu 12.0.12

3.5.2_10-v1.1_By_Master.img TWRP kullanıyorum şu anda.
ben de 5-6 aydır 12.0.12 kullanıyorum ama biraz bug var . Ekran ışığı bazen kendi kendine kısılıyor öyle kalıyor. Sesli konuşmalarda karşı taraf sesini anlamıyor ses çok az gidiyor. şimdilik aklıma gelenler bunlar

Üst Alt