MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bu Rom İle Kaç Saat Ekran Süresi Alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    119
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Hocam hazır seni online bulmuşken aklıma takılan bir soru sorayım bu romu yüklemek için güncel bir twrp yükledim daha sonra yüklediğim twrp nin daha yeni bir sürümü çıkmış ve bende eski twrp yi silmeden yeni güncel olanı direk eskinin üzerine yükledim yani 1 dk ara ile aynı twrp yi alt sürümden üstt sürüme yükselttim ama güncel sürümü yüklerken alt sürümü hiç ellemedim şimdi benim sorum bunun bir sıkıntısı olurmu twrp sorunsuz çalışıyor ama telefonun açılış ekranı süresine yada genel hızına bir etkisi filan olur mu yoksa benim psikolojik açıdan bir sıkıntımmı var doktor önerilerine de açığım 😃

sukruyalciner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Mühendis
Konular
2
Masik P,MIUI 12 android 10 sürümü ve uyumlu twrp yüklü.Twrp güncellememe gerek var mı yoksa direkt olarak talimatlara uygun olarak yükleme mi yapmalıyım

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
kurdugumda berıdır sureklı bu hata tekrarlıyor iptal dıyorum cıhaz yenıden baslıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

başka xtbuı chına stablede bu hata yok
Hocam romu temiz bir şekilde tekrardan kurmayı dener misiniz?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Masik P,MIUI 12 android 10 sürümü ve uyumlu twrp yüklü.Twrp güncellememe gerek var mı yoksa direkt olarak talimatlara uygun olarak yükleme mi yapmalıyım
Twrp sürümünüz tam olarak nedir hocam? En güncel twrp'yi ve ya orangefox'u kullanabiliyorsunuz. TWRP'niz uyumlu dahi olsa en güncel twrp ile guncellemenizi öneririm.

Son düzenleme:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam hazır seni online bulmuşken aklıma takılan bir soru sorayım bu romu yüklemek için güncel bir twrp yükledim daha sonra yüklediğim twrp nin daha yeni bir sürümü çıkmış ve bende eski twrp yi silmeden yeni güncel olanı direk eskinin üzerine yükledim yani 1 dk ara ile aynı twrp yi alt sürümden üstt sürüme yükselttim ama güncel sürümü yüklerken alt sürümü hiç ellemedim şimdi benim sorum bunun bir sıkıntısı olurmu twrp sorunsuz çalışıyor ama telefonun açılış ekranı süresine yada genel hızına bir etkisi filan olur mu yoksa benim psikolojik açıdan bir sıkıntımmı var doktor önerilerine de açığım 😃
Yok hocam TWRP zaten bu şekilde güncelleniyor. Herhangi bir sorun olmaz. Zaten twrp'nin telefonun yavaşlamasına da herhangi bir etkisi yoktur.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Dün kurdum romu bazı ufak tefek pürüzler olsada genel anlamda tatminkar görünüyor bakalım neler olacak.
Arayüz "Bellek Uzantısı" ni kapatınca daha akıcı oldu gibi geldi bana. İsteyenler bir denesin derim 👍🏻
Emrespect hocam romun güncellemelerini nereden takip edebiliriz?

3 5 kez denedim bir süre sonra tekrardan geliyor
Hocam önce fastboot ile temiz rom kurup sonrasında bu romu flaslamayi deneyebilirsiniz.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Dün kurdum romu bazı ufak tefek pürüzler olsada genel anlamda tatminkar görünüyor bakalım neler olacak.
Arayüz "Bellek Uzantısı" ni kapatınca daha akıcı oldu gibi geldi bana. İsteyenler bir denesin derim 👍🏻
Emrespect hocam romun güncellemelerini nereden takip edebiliriz?

Hocam önce fastboot ile temiz rom kurup sonrasında bu romu flaslamayi deneyebilirsiniz.
Güncelleme geldiği gün paylaşıyorum, konu sabitlenen konular arasında ve sürekli olarak güncel kalacak son guncellemeye kadar, onun dışında yazilimcinin telegram kanali var isterseniz PM atın göndereyim buradan telegram linki veremiyorum.

ErdincFE

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinc
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Güncelleme geldiği gün paylaşıyorum, konu sabitlenen konular arasında ve sürekli olarak güncel kalacak son guncellemeye kadar, onun dışında yazilimcinin telegram kanali var isterseniz PM atın göndereyim buradan telegram linki veremiyorum.
Tamam hocam atarım şimdi.
Birde dün romu kurdum açıldıktan sonra root ettim vs. ama şimdi twrp ye girecektim açılmadı. Mi logosunda sabit kaldı. Güç tuşuna uzun basıp resetledim öyle açıldı telefon. Neden olur var mı bir bilginiz?
Kurulu TWRP : SkyHawk Recovery-Twrp 3.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt