MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bu Rom İle Kaç Saat Ekran Süresi Alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    119
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Bende de şöyle bir sorun var. Muhtemelen benden kaynaklı, gereksiz tüm uygulamaları silerim fakat bu kez neyden oldu bilmiyorum, herhangi bir dosyayı seçip paylaş deyince hata veriyor. Bir önceki romda da aynısını yapmıştım fakat sorun olmamıştı. Sonraki sürümde tek tek silicem uygulamaları. Bakalım hangisi sorun çıkarıyor.
Böyle bir sorun yaşamıyorum hocam. Ayrıca konuda da dediğim gibi, rom çok kompleks bir yapıya sahip herhangi bir değişilik stabilitesini ve çalışmasını bozabiliyor. Bazı üyeler çok nadir problemler yaşıyor ve bunları yaşayan başka birileri çıkmadığı için herhangi bir çözüm üretilemiyor. Önümüzde ki hafta yeni yapı yayınlanacak o zamana kadar bekleyin, belki sorununuz çözülür.

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Böyle bir sorun yaşamıyorum hocam. Ayrıca konuda da dediğim gibi, rom çok kompleks bir yapıya sahip herhangi bir değişilik stabilitesini ve çalışmasını bozabiliyor. Bazı üyeler çok nadir problemler yaşıyor ve bunları yaşayan başka birileri çıkmadığı için herhangi bir çözüm üretilemiyor. Önümüzde ki hafta yeni yapı yayınlanacak o zamana kadar bekleyin, belki sorununuz çözülür.
Muhtemelen çözülecek hocam çünkü sildiğim uygulamalar tekrar yüklenmiş olacak. Çok gereksiz uygulamaların kalmasını da pek sevmiyorum. Dediğim gibi tek tek silince sonuca da varmış olurum ve o uygulamaya sonraki sürümlerde de dokunmamış olurum :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhtemelen çözülecek hocam çünkü sildiğim uygulamalar tekrar yüklenmiş olacak. Çok gereksiz uygulamaların kalmasını da pek sevmiyorum. Dediğim gibi tek tek silince sonuca da varmış olurum ve o uygulamaya sonraki sürümlerde de dokunmamış olurum :)
Ayrıca böyle güzel rom bulunca, zip içindeki .dat uzantılı sistem imajlarını "decompress" yapıyorum. Uygulamalar elimin altında oluyor. TWRP sayesinde tekrar yükleyince zaman kaybetmeden orijinaline dönmüş oluyor rom. En çok işime yarayan da rom yüklemeden içindeki uygulamayı alıp, direkt olarak başka romda kullanmak oluyor.

Son düzenleme:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Bende de bootloop olmuştu, DFE flashlayınca açıldı telefon.
Kullandığım twrp şifre çözüyor, romu paylaşan arkadaş yeni sürüm gelecek diyor, o zaman denerim dediğiniz yöntemi. Teşekkürler bilgi için.

sukruyalciner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Mühendis
Konular
2
Emrespect Hocam en güncel twrp sürümüne güncellendi.Android 10.0 yapısından sonra direkt olarak format data yaparak bu Roma geçmem problem olur mu? Yoksa android 11 tabanlı Xiaomi eu romuna geçtikten sonra mı format ve wipe işlemlerini yapmalıyım

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Emrespect Hocam en güncel twrp sürümüne güncellendi.Android 10.0 yapısından sonra direkt olarak format data yaparak bu Roma geçmem problem olur mu? Yoksa android 11 tabanlı Xiaomi eu romuna geçtikten sonra mı format ve wipe işlemlerini yapmalıyım
Konudaki kurulum adimlari ile yapın hocam kurulumları, hangi sürümde olduğunuzun bir önemi yok.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
konu sahibi hocam bi sorum olacak altta açmış olduğun bir android 12 li konun yine var bu konudaki romunu yoksa onumu hangisini önerirsin diğer açtığın konudaki romu kurmadım sana sorayım dedim çünki o konudada romu öven baya mesaj var

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
konu sahibi hocam bi sorum olacak altta açmış olduğun bir android 12 li konun yine var bu konudaki romunu yoksa onumu hangisini önerirsin diğer açtığın konudaki romu kurmadım sana sorayım dedim çünki o konudada romu öven baya mesaj var
Hangi rom hocam? İsmi ne?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam o AOSP rom bu MIUI, aralarında fark var. AOSP romlar stock android arayüzüdur bu MIUI 13 rom. Yani karşılaştırılacak romlar değildir. Aospler kendi içinde MIUI kar kendi içinde karşılaştırılması mantıklı olur.

metehan2000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
0
hocam romu kurdum ama mi logosunda kendini yeniden başlatıyor cihaz sebebi nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt