Çözüldü Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok.

kadsat03.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
0
⭐ Bootloader kilidini açmadan HyperOS yükleme.

Cihaz Xiaomi 13.
⛔ Telefonumda mevcut olan sorunlar:
Güncelleme hiç gelmiyor.
Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok.
En son güncelleme paketi indirilemiyor.

🔧 Çözüm:
İlk olarak sürümü kontrol edin. Bende “MIUI 14.0.9.0 TMSZIXM”. Bu isimde internetde herhangi bir rom bulamadım. Play Store’dan işletim sistemi bilgisini gösteren uygulama yükledim. Uygulama ismi "DevInfo". Uygulamada "Device > Build fingerprint" sekmesinde sistem bilgisi farklı - “MIUI 14.0.9.0 TMCMIXM” olarak yazıyordu, yani resmi Global sürüm ismi olarak. Sonra mifirm sitesinden “V14.0.9.0.TMCMIXM” isimli MIUI sürümünü ve en son HyperOS sürümünü "Global - Zip Stable" sekmesinden indirdim ve İndirilenler klasöründe yeni bir "Rom" isimli klasör oluşturub her iki rom dosyasını bu klasöre taşıdım.

Sıradaki adım taklit yöntemi.
Güncelleyici uygulamasında “Güncelleme paketini seçin”i seçib MIUI paketini seçtim, onay penceresi açılmadan dosya yöneticisi uygulamasında bu paketin ismini HyperOS paketine verdim. Ardından Güncelleyici uygulamasına geri döndüm. Yükleme başladı ve HyperOS yüklendi. Veri kaybı yok. NFC ve diğer uygulamalar normal çalışıyor.

Güncelleme kayıtlarına yine erişemiyorum, ama Bootloader kilidini açmaya gerek kalmadı.
Merhaba redmi note 13 pro Plus cihazımda güncelleme alamıyorum yani güncelleme geliyor yeniden başlatığında hata alıyorum neden yapıyor olabilir bl kapalı IMEI atılmadı

denemem123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mitr
Cihazım
note13pro+
Konular
0
merhaba bilmeden fake rom almışım , moralim çok bozuk telefon çin miş meğer fake rom ile global türkçe yapılmış , global gözüküyor
benim telimde hakkında bölümünde V14.0.1.0 (KHAWAJA) rom yazıyor , mifirm sitesinde gloabal zip romlara bakıyorum benim sürüm yok :( çinde benzxer var , oda bu şekil V14.0.1.0.TNOCNXM
çıkamadım işin içinden :((( çözebilen varmı

angelkiu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Avanced
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
Merhaba, günaydın, Meksika'dan selamlar, dilbilgisi için özür dilerim, bir çevirmen kullanıyorum. Yardımınız için çok teşekkür ederim
Benim için mükemmel çalıştı. Aynı sürüme sahiptim ve İngilizce bilgi yoktu. Benim için zordu. forumu bulmam gerekiyor
Her şeyi hızlı bir şekilde değiştirdim ve ilk denemede işe yaradı, sahte rom yüzünden cesaretim kırıldı ve "flashboot" kullanmak zorunda kaldım ama sizin sayenizde buna gerek kalmadı.

kursadte06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kürşad
Cihazım
redminote12pro+
Konular
0
⭐ Bootloader kilidini açmadan HyperOS yükleme.

Cihaz Xiaomi 13.
⛔ Telefonumda mevcut olan sorunlar:
Güncelleme hiç gelmiyor.
Güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok.
En son güncelleme paketi indirilemiyor.

🔧 Çözüm:
İlk olarak sürümü kontrol edin. Bende “MIUI 14.0.9.0 TMSZIXM”. Bu isimde internetde herhangi bir rom bulamadım. Play Store’dan işletim sistemi bilgisini gösteren uygulama yükledim. Uygulama ismi "DevInfo". Uygulamada "Device > Build fingerprint" sekmesinde sistem bilgisi farklı - “MIUI 14.0.9.0 TMCMIXM” olarak yazıyordu, yani resmi Global sürüm ismi olarak. Sonra mifirm sitesinden “V14.0.9.0.TMCMIXM” isimli MIUI sürümünü ve en son HyperOS sürümünü "Global - Zip Stable" sekmesinden indirdim ve İndirilenler klasöründe yeni bir "Rom" isimli klasör oluşturub her iki rom dosyasını bu klasöre taşıdım.

Sıradaki adım taklit yöntemi.
Güncelleyici uygulamasında “Güncelleme paketini seçin”i seçib MIUI paketini seçtim, onay penceresi açılmadan dosya yöneticisi uygulamasında bu paketin ismini HyperOS paketine verdim. Ardından Güncelleyici uygulamasına geri döndüm. Yükleme başladı ve HyperOS yüklendi. Veri kaybı yok. NFC ve diğer uygulamalar normal çalışıyor.

Güncelleme kayıtlarına yine erişemiyorum, ama Bootloader kilidini açmaya gerek kalmadı.
hyperos ile miui yi nasıl birleştiricez? Paket açılamıyor sorunu yaşıyorum

ShahinF27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
1
Bende Redmi Note 12 PRO kullanicisiyim.Telefonda v14.0.3.2 smomixn romu gözüküyor uygulamada v14.0.3.0 tmoinxm rom diyor indirdim manuel güncelleme çalıştığımda mevcut sürüm geçersiz kararli rommu ne yukleyin gibi hata veriyor(görselde ekli ) bu konuyu bilen varmı.Hızımı alamayıp smomixm romlarinida denedim olmadı.Yoksa tmoinxm romunun üst modelini mi yüklemeliyim bilmiyorum yardımci olursanız sev
Cihaz ayarlarında görünen sürümü değil, uygulamada görünen sürümü ve geçmek istediğiniz HyperOS sürümünü indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra miui romunu başka klasöre kopyalayın, çünkü tekrar lazım olucak.
Ayarlarda Güncelleyici uygulamasının verilerini temizleyin.
Bu miui romunu "Güncelleme paketini seçin" seçeneği ile yüklemeye çalışın. Telefon yeniden başlayacak ve "Güncelleme başarısız oldu" hatasını alacaksınız. Ondan sonra postdaki isim değiştirme yöntemi ile HyperOS romunu kura bilirsiniz.
Yukarıda söylediğim adımı yapmak gerekli, yani ilk olarak miui romunu (Devinfo uygulamasında görünen indirdiğiniz sürümü) yüklemeniz gerekiyor. Bu adımı atlarsanız, isim değiştirme yöntemi ile HyperOS yükleme çalışmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dediğinizi aynen yaptım güncellemeyi senkronizasyonu bitirdi telefon kapanıp açıldı ve güncelleme yüklenemedi hatası verdi. Sorun nedir eksik birşey yaptığımı düşünmüyorum ama bir türlü olmuyor.
İlk olarak Devinfo uygulamasında görünen miui romunu indirin ve başka klasöre kopyalayın. Geçmek istediğiniz HyperOS romunu da indirin, sonraki adımda lazım olucak.
Güncelleyici uygulamasının verilerini temizleyin ve "Güncelleme paketini seçin" yöntemi ile miui romunu kurmaya çalışın. Yani bu adımda yalnızca miui romunu (Devinfo uygulamasında görünen sürümü) kurmaya çalışıyoruz, başka işlem yapılmıyor.
Telefon yeniden başlayacak ve "Güncelleme başarısız oldu" bildirimini alıcaksın.
Ondan sonra paylaşımdaki gibi isim değiştirme yöntemi ile HyperOS romuna geçebilirsiniz.
Yukarıdaki adımı (yalnızca miui romunu kurma) atlarsanız, isim değiştirme yöntemi ile HyperOS romuna geçemezsiniz. Zaten bu adımı 1 kere yapacaksınız. Diğer HyperOS sürümlerine yükseltme işleminde gerekli olmayacak.
Diğer HyperOS sürümlerine de aynı, yani isim değiştirme yöntemi ile güncelleye bilirsiniz.

merhaba bilmeden fake rom almışım , moralim çok bozuk telefon çin miş meğer fake rom ile global türkçe yapılmış , global gözüküyor
benim telimde hakkında bölümünde V14.0.1.0 (KHAWAJA) rom yazıyor , mifirm sitesinde gloabal zip romlara bakıyorum benim sürüm yok :( çinde benzxer var , oda bu şekil V14.0.1.0.TNOCNXM
çıkamadım işin içinden :((( çözebilen varmı
Play Store-da Devinfo uygulamasında, Device sekmesinde, "build fingerpint" metninin sağında görünen sürüm, temel sürümdür.

hyperos ile miui yi nasıl birleştiricez? Paket açılamıyor sorunu yaşıyorum
Ne demek istediğini anlamadım. Hangi adımdasınız? Detaylı yazın lütfen

Merhaba redmi note 13 pro Plus cihazımda güncelleme alamıyorum yani güncelleme geliyor yeniden başlatığında hata alıyorum neden yapıyor olabilir bl kapalı IMEI atılmadı
Merhaba. Aldığınız hatayı google-da araştırırsanız, herhangi bir bilgiye ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:

dnzgr3891

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Redmi note9
Konular
0
merhaba aynı sorun bende de var telofonum yurt dışı kaydı yok şuan. mifirm sitesinden son global sürümü indirdim rom isimli klasöre koydum fakat taklit yöntemindeki adımları nasıl yapacağımı bulamadım güncelleyici uygulamasını paket seçimi adımlarını ve devamındakileri daha detaylı anlatma şansın var mı acaba ?
Merhaba çözebildinmi güncelleme işlemini

screamofcnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Bende de ismi değiştirdiğim anda güncelleme doğrulanamadı hatasına düşüyor hemen

ShahinF27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
1
Bende de ismi değiştirdiğim anda güncelleme doğrulanamadı hatasına düşüyor hemen
Güncelleyici uygulamasının verilerini temizleyin ve "Güncelleme paketini seçin" yöntemi ile miui romunu kurmaya çalışın. Yani yalnızca miui romunu (Devinfo uygulamasında görünen sürümü) kurun.

Telefon yeniden başlayacak ve "Güncelleme başarısız oldu" bildirimini alıcaksın.

Ondan sonra paylaşımdaki gibi isim değiştirme yöntemi ile HyperOS romuna geçebilirsin.

screamofcnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Güncelleyici uygulamasının verilerini temizleyin ve "Güncelleme paketini seçin" yöntemi ile miui romunu kurmaya çalışın. Yani yalnızca miui romunu (Devinfo uygulamasında görünen sürümü) kurun.

Ondan sonra paylaşımdaki gibi isim değiştirme yöntemi ile HyperOS romuna geçebilirsin.
Eyvallah dediğiniz gibi yaptım bir kere hata verdi ikinci denemede daha seri davranıp hallettim, yanlız birşeyleri merak ediyorum, bu yöntemle Avrupa dan Endonezya romuna veya custom romlara geçiş olur mu acaba?

Üst Alt