Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

• Konbuyu başlatan ertanx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 386
  • Görüntüleme 90K

Orijinal Romların hangisini kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    655

AhmtOzdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
kadirirdem sms olarak bildirim geliyor. siteye girerekte kontrol edebilirsiniz. Cumartesi öğleden sonra başvurdum. Pazartesi sabaha karşı mesaj gelmiş.

tertip2002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilk
Cihazım
xioami mi 5
Konular
4
Selamlar
miu8 stable içinde türkçe dil desteği olacak mı?

captainhook

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
düşük
Cihazım
mi5
Konular
3
öncelikle ilgili ilgisiz herkeze merhaba demek istiyorum forum ortamına yabancı oldugum için bu mesajı nereye yazmam gerektiğini tam olarak bilemiyorum...yarin mi5 siparişi veriyorum birkaç gün sonra cihaz elime geçecek özellikle kapalı kutu ve jelatinli bir cihaz alıyorum ve bununda bazi götürüleri oluyor haliyle içerisinde global rom yüklü olarak gelmeyecek... ingilizce konusunda sıkıntım olmasada anadilim olsun istiyorum telefonda ve forumda biraz dolandım twrp,bootloader kilidi vs.vs. birşeylerden bahsediliyor yapabilirmiyim yapamazmıyım tam olarak emin degilim cihazi türkçe olarak kullanmanın başka bir yolu yokmudur herkeze çok teşekkür ederim...

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
öncelikle ilgili ilgisiz herkeze merhaba demek istiyorum forum ortamına yabancı oldugum için bu mesajı nereye yazmam gerektiğini tam olarak bilemiyorum...yarin mi5 siparişi veriyorum birkaç gün sonra cihaz elime geçecek özellikle kapalı kutu ve jelatinli bir cihaz alıyorum ve bununda bazi götürüleri oluyor haliyle içerisinde global rom yüklü olarak gelmeyecek... ingilizce konusunda sıkıntım olmasada anadilim olsun istiyorum telefonda ve forumda biraz dolandım twrp,bootloader kilidi vs.vs. birşeylerden bahsediliyor yapabilirmiyim yapamazmıyım tam olarak emin degilim cihazi türkçe olarak kullanmanın başka bir yolu yokmudur herkeze çok teşekkür ederim...
başka yolu yok maalesef. ama yapabilirsiniz kolay işlemler . yapamazsanız da buradaki arkadaşların size yardımcı olacağından eminim. aklınızda bi şüphe kalmasın. umarım şimdiden bi mi hesabı açıp bootloader için unlock başvurusu yapmışsınızdır?

tugican2

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi note
Konular
8
Bende cihazi(mi5) yarin teslim alacagim nasipse...Mi note var elimde ona silip yukluyorduk biseyler tarifle ama mi5 karisik geldi...Umarim yakmam telefonu...

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
mi5 e global romu ve miu7 yükledik, miu 8 sürümüne kendimiz mi geçireceğiz yoksa otomatik güncelleme alarak mı geçecek acaba ?
kardeşim herhangi bir sorunu varmı bende kuracam da...

kadirirdem sms olarak bildirim geliyor. siteye girerekte kontrol edebilirsiniz. Cumartesi öğleden sonra başvurdum. Pazartesi sabaha karşı mesaj gelmiş.
tamam kardeşim sağol...

Cihazla ilgili birşey sormuyor, unlock icin basvuru yapıyorsunuz 1 hafta sonra mesajla onaylandığını söyleyen bilgilendirme metni geliyor, bu süre uzayabilir. Ben mi5 kullanmıyorum birşey diyemem ama mi4c de 4G ye özel bir ısınma yok.
kardeşim unlock başvurunun cevabı geldi sms olarak telefon hala elimde olmadığından ben beklemedeyim ve size elime geçince döneceğim....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
ekran fotosu felan atında kurucak arkdaslara ışık olur bende dahil arayüzde fazla bi değişiklik varmı simgelerde felan bi değişiklik varmı v.s hoşuma giderse kurarrım.|(

tugican2

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi note
Konular
8
Bu unlock islemini ankarada ucretli yapiyor olan birileri var mi? Telefon elime gecti cok hos olmus sekli...ben siyah seramigini aldim....yakarsam uzulurum...

tugican2

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi note
Konular
8
Son bir soru sormak istiyorum...Miui 7 global stable romu bi sekilde kurduk diyelim, miui 8 guncellemesini otadan alabilecek mi cihaz? Alirsa bootloader kilidi tekrar kapanir mi? Tesekkurler...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
@tugican mi hesabı oluşturup en.miui.com/unlock adresinden başvuru yapmanız gerekli. Miui 8 konusunda birşey söyleyemem.

Üst Alt