Rom [GSI] OxygenOS Android 11 Evelyn Port [9T Pro | K20 Pro] 19.11.2021

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam iyi akşamlar, telefon konuşma kaydı için kullandığım SKVALEX uygulamasını magisk modül olarak kullanıyorum. Benmi yanlış birsey yapıyorum 07,05.2022 lisansın son günüydü bugün ne yaptıysam çağrı kaydını alamadım.satin al diyor 😅 başka bir yöntemi varmidir?
Hocam ben yeni bir uygulamaya geçtim, çok daha kaliteli kayıtlar yapıyor. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz. Yandex'e yükledim, linkten indirebilirsiniz. Magisk v23 ile kurulumu sorunsuz bir şekilde yaptım. Yaptığım ayarların görüntüsü de ekliyorum, görüntülere göre ayarları yaparsanız tamamdır.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

madcyler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cihat
Cihazım
MI6
Konular
0
Hocam ben yeni bir uygulamaya geçtim, çok daha kaliteli kayıtlar yapıyor. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz. Yandex'e yükledim, linkten indirebilirsiniz. Magisk v23 ile kurulumu sorunsuz bir şekilde yaptım. Yaptığım ayarların görüntüsü de ekliyorum, görüntülere göre ayarları yaparsanız tamamdır.

Hocam çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık kurdum gayet başarılı 👋

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
UnlnViTeD, hocam selamlar. Hangi kerneli kullanıyorsunuz şuan?

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
UnlnViTeD, hocam ısınma problemi var mı? Soviet 3.3 standalone flashlamistim ve bariz ısınma problemi oluştu. Genosta da pil nispeten hızlı düşüyor. Şu an memnunsaniz ben de yine 13 Şubata geçeyim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
UnlnViTeD, hocam ısınma problemi var mı? Soviet 3.3 standalone flashlamistim ve bariz ısınma problemi oluştu. Genosta da pil nispeten hızlı düşüyor. Şu an memnunsaniz ben de yine 13 Şubata geçeyim.
Birkaç gündür kullanıyorum, ısınma konusunda şimdilik problem yok hocam. Boşta pil tüketimi de gayet verimli. Sadece aktif pil tüketimi biraz fazla, o da toparlanırsa kullanmaya devam edebilirim.

LionKing17 hocamız, Carbon FireFenix v1.41 kerneli çok beğenmişti, isterseniz onu da deneyebilirsiniz. (Boot ve Dtbo yedeğini muhakkak alın hocam, çünkü ben denemedim, uygun mu bilmiyorum...)

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Teşekkürler hocam. Ancient kullanırken carbon flashliyordum ancak bunda fastboota atıyor. 13 Şubat sovieti flashadim bakalım inşallah geçen seferki gibi güzel sonuclar alırım. Teşekkürler tekrar🙋🏻‍♂️

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Anladım, rica ederim süvari2019 hocam. Carbon FireFenix, geri dönüşünüz için teşekkürler. Öyleyse ben hiç denemeyeyim, Infinity kernelin geliştiricisi @LuHaKo'nun yeni sürüm yayınlanmasını bekleyeyim. Gelecek sürüm birçok kernel geliştiricisi için yol gösterici olacağı yönündeymiş...

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
hocam merhaba OrangeFox R11.1_3 ile yapılmalıdır. demişsiniz son sürüm yüklü bende uygun olurmu birde genos kernelmi nasıl kurulum yapacaz romun arkasından mı
Hocam OrangeFox daha günceli varsa sorun olmaz. Genos Kernel stok olarak geliyor, ayrıca yükleminize gerek yok.

Üst Alt