Yardım Google Uygulamalarına Güncelleme Gelmiyor

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Mi 8 Global 9.6.7 sürümünü kullanıyorum. Cihazıma yaklaşık 2 haftadır hiç bir Google uygulamasının güncellemesi gelmiyor. Fotoğraflar 4.0 geldi arkadaşlarıma mi 8 kullanıyor ben 3.27 kullanıyorum. Chrome 69 geldi ben 68 kullanıyorum. Google play sertifikası da yok.
Adresinden gsf, iki imei ve android id numaralarını da kaydettim. Ne yapmam lazım ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Hocam şu an iki tane imei, gsf kodu ve android id kayıtlı bende başta imei kaydederken sona koydum 4 tane sıfırı bi de onlar var şu an ama hala sertifikalı değil diyor

Android Device ID mi?

Oyla:

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Bende o en üstteki Android Device ID'yi kabul etmiyor mesela Google
Hocam bende hepsini kabul etti ama değişen bişey olmadı. 4-5 gündür bu şekilde

Oyla:

fatih8134

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1
GSF ID'yi decimal olarak ve 2 IMEI numarasını da başlarına 0000 koyarak eklediniz mi? Ayrıca Google Play Services için Clear all data yapıp telefonu yeniden başlattınız mı?

bende 1 aydır sertifika sorununa çözüm bulmaya çalışıyorum.cihazımda 9.6.7 china stable rom yüklü.daha önce imei yazınca kabul etmiyordu sadece android id ve gsf id ekleyip deniyordum olmuyordu sizin imeilerin başına 0000 ekleyip deneyin dediğinizi gördüm bu sefer google kabul etti ancak ortada bi karmaşa var google play services içinden mi clear all data yapacağız yoksa google play store'dan mı ? ve bir sorum daha var stable china rom kullanıp mi8'i sertifikalı olan var mı ?

Oyla:

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
bende 1 aydır sertifika sorununa çözüm bulmaya çalışıyorum.cihazımda 9.6.7 china stable rom yüklü.daha önce imei yazınca kabul etmiyordu sadece android id ve gsf id ekleyip deniyordum olmuyordu sizin imeilerin başına 0000 ekleyip deneyin dediğinizi gördüm bu sefer google kabul etti ancak ortada bi karmaşa var google play services içinden mi clear all data yapacağız yoksa google play store'dan mı ? ve bir sorum daha var stable china rom kullanıp mi8'i sertifikalı olan var mı ?

Play store içinde nerede var ki? Bu arada sizin Play Store versiyonu kaç, benimki 11.4.16

Benim anlamsız bir şekilde Android Device ID'yi kabul etmiyor. Ben de çok uğraştım ama China Stable hiç certified olan görmedim, bu arada MIUI 10 benim 10.0.4.0 derken 10.0.5.0 geldi onu yüklüyorum şimdi. :)

Oyla:
Üst Alt