Yardım Google Uygulamalarına Güncelleme Gelmiyor

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Mi 8 Global 9.6.7 sürümünü kullanıyorum. Cihazıma yaklaşık 2 haftadır hiç bir Google uygulamasının güncellemesi gelmiyor. Fotoğraflar 4.0 geldi arkadaşlarıma mi 8 kullanıyor ben 3.27 kullanıyorum. Chrome 69 geldi ben 68 kullanıyorum. Google play sertifikası da yok.
Adresinden gsf, iki imei ve android id numaralarını da kaydettim. Ne yapmam lazım ?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Mi 8 Global 9.6.7 sürümünü kullanıyorum. Cihazıma yaklaşık 2 haftadır hiç bir Google uygulamasının güncellemesi gelmiyor. Fotoğraflar 4.0 geldi arkadaşlarıma mi 8 kullanıyor ben 3.27 kullanıyorum. Chrome 69 geldi ben 68 kullanıyorum. Google play sertifikası da yok.
Adresinden gsf, iki imei ve android id numaralarını da kaydettim. Ne yapmam lazım ?

Bende Google fotoğraflar 3.27 kullanıyorum bunun sizin cihazınızla alakalı olmadığını düşünüyorum ama arkadaşınızın daha ileri sürümleri almasının sebebini bilmiyorum

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Şu an benim cihazımda da aynı versiyonlar var sertifikalı olmasına rağmen , sıkıntı yok gelecektir.

Oyla:

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Bende Google fotoğraflar 3.27 kullanıyorum bunun sizin cihazınızla alakalı olmadığını düşünüyorum ama arkadaşınızın daha ileri sürümleri almasının sebebini bilmiyorum
Şu an benim cihazımda da aynı versiyonlar var sertifikalı olmasına rağmen , sıkıntı yok gelecektir.
Umarım öyle olur servisle vs uğraşmak istemiyorum

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Umarım öyle olur servisle vs uğraşmak istemiyorum

hocam servis bu konuda bir şey yapmaz yani en kötü yazılım yükler geri gönderir. Bu kadar basit şeylerı kafanıza takıp telefondan soğumayın.

Oyla:

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
hocam servis bu konuda bir şey yapmaz yani en kötü yazılım yükler geri gönderir. Bu kadar basit şeylerı kafanıza takıp telefondan soğumayın.
Hocam evet basit ama biz bu cihazlara para verip alıyoruz. İostan geçtim ben böyle saçma bir sorun görmedim. Neden sertifikalı değil yani çok saçma bir durum bu yapıyorlar düzgün yapsınlar. Telefondan inanılmaz memnunum fakat bunların olması can sıkıyor

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam evet basit ama biz bu cihazlara para verip alıyoruz. İostan geçtim ben böyle saçma bir sorun görmedim. Neden sertifikalı değil yani çok saçma bir durum bu yapıyorlar düzgün yapsınlar. Telefondan inanılmaz memnunum fakat bunların olması can sıkıyor

Bu bir sorun değil takmayın kafaya sertifikalı olup olmaması da problem değil. Siz ihtiyacınız kadar kullanıyorsunuz uygulama güncellemesi geç gelmiş problem değil yani

Oyla:

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21
Bu bir sorun değil takmayın kafaya sertifikalı olup olmaması da problem değil. Siz ihtiyacınız kadar kullanıyorsunuz uygulama güncellemesi geç gelmiş problem değil yani
Geç gelmesi değil gelmemesi problem hocam

Oyla:
Üst Alt