Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

Hüseyinyldz5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
2
Selam arkadaşlar. Google kişiler ve google arama uygulamalarına alternatif olarak 10 gündür kullandığım bir uygulamanın pro sürümünü paylaşmak istedim sizlerle. Malum herkes yurt dışı cihaz almıyor. Benim gibi TR garantili bir cihaza sahipseniz ve google uygulamalarını cihazdan kaldıramıyorsanız size şimdi ekleyeceğim uygulamayı kullanabilirsiniz. uygulamanın adı TRUE CALLER. Özellikleri ise şöyle;

Şimdiye kadarki en iyi T9 çevirici
- Son aramalarınızda ve kişilerinizde hızlı T9 araması
- Akıllı son aramaları gruplama
- Çoklu dil desteği
- Temiz ve rahat gezinme
- Modern ve özelleştirilebilir tasarım
- Temalar desteği
- Genişletilmiş Çift SIM desteği

Güçlü kişi yöneticisi
- Kişilerinizi tek bir yerde görüntüleyin ve düzenleyin
- Belirli bir hesapta kolayca yeni kişiler oluşturun
- Son derece güçlü önerilerle kişilerinizi düzenli tutun
- İstediğiniz kişi bilgilerini görüntüleyin
- Sosyal ağlarda arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurun
- Benzer kişilerinizi kolayca bağlayın
- Kişilerinizi bir yerden diğerine içe / dışa aktarın
- Kişilerinizi metin veya vCard olarak paylaşın
- Kişi grupları oluşturun ve düzenleyin
- Sık kullanılanlarınızı düzenleyin -
Şu anda ihtiyacınız olan işlevlere kolayca erişin

UYGULAMADA NE VAR NE YOK?

* Hata düzeltmeleri
* Gündüz / Gece temaları desteği (varsayılan olarak kapalı)
* Çeşitli görsel değişiklikler
* Gelen / Devam eden arama ekranları için Yeni Tam ekran fotoğraf stili
* Reddetme için isteğe bağlı yeni hatırlatıcılar
* Gelen arama açılır bildiriminde yeni eylemler
* Yeni Yeniden Arama / Devam eden çağrı ekranında Otomatik Yeniden Arama paneli
* Sesli posta bildirimleri
* Diğer küçük iyileştirmeler

Uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Peki nasıl çağrı kaydedecem

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Peki nasıl çağrı kaydedecem
Uygulamayı yükledikten sonra ayarlardan kayıt özelliğini aktifleştir birini ara kayıt yazan yere bas aktif et seni yönlendirecek. dosya yöneticisinde data adlı klasörün içinde callrecords-tp klasörünün içine atıyor ses kaydını.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Uygulama True Caller demişsiniz ama market linki True Phone. Bunlar birbirinden farklı uygulamalar.
True Caller rehber bilgileri hırsızlığı sebebi ile marketten kaldırılan bir uygulamadır.
Konu görselindeki resimler True Phone'a aittir ve markette var indirilebilir.

Arama kaydına gelince benim bildiğim bu uygulamalar kısıtlama sebebiyle kayıt yapamıyor.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Uygulama True Caller demişsiniz ama market linki True Phone. Bunlar birbirinden farklı uygulamalar.
True Caller rehber bilgileri hırsızlığı sebebi ile marketten kaldırılan bir uygulamadır.
Konu görselindeki resimler True Phone'a aittir ve markette var indirilebilir.

Arama kaydına gelince benim bildiğim bu uygulamalar kısıtlama sebebiyle kayıt yapamıyor.
Uygulamayı paylaşalı çok oldu düzenmele seçeneği olmadığı için düzenleyemedim. TRUE PHONE. çağrı kaydı desteği var kendimde kullandım. uygulamayı varsayılan yapıp, izinlerini verdikten sonra kayıt yapabiliyorsun. marketteki sürümünde yaklaşık 10/15 gün reklamsız kullanabiliyorsun sonra reklam çıkıyor. Full sürümünü burdan paylaşmıştım ama adminler yasak olduğunu söyleyip kaldırdılar. isteyen olursa paslarım.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Uygulamayı paylaşalı çok oldu düzenmele seçeneği olmadığı için düzenleyemedim. TRUE PHONE. çağrı kaydı desteği var kendimde kullandım. uygulamayı varsayılan yapıp, izinlerini verdikten sonra kayıt yapabiliyorsun. marketteki sürümünde yaklaşık 10/15 gün reklamsız kullanabiliyorsun sonra reklam çıkıyor. Full sürümünü burdan paylaşmıştım ama adminler yasak olduğunu söyleyip kaldırdılar. isteyen olursa paslarım.
Bende bu uygulamayı kullanıyorum zaten. Telefonum Note 8 Pro ama kayıt yapmıyor. En kötü root gerektiğini söylüyor kayıt yapanlar. Hem bu uygulamayı hemde marketteki çoğu uygulamayı pro sürümleri ile beraber denedim hiç biri kayıt yapmıyor. Hatta Acr kayıt uygulamasını satın bile aldım ama nafile...

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Bende bu uygulamayı kullanıyorum zaten. Telefonum Note 8 Pro ama kayıt yapmıyor. En kötü root gerektiğini söylüyor kayıt yapanlar. Hem bu uygulamayı hemde marketteki çoğu uygulamayı pro sürümleri ile beraber denedim hiç biri kayıt yapmıyor. Hatta Acr kayıt uygulamasını satın bile aldım ama nafile...
Bende kullanıyorum Mi note 10'da aldığım kayıtları dinliyorum. Kaydetmediğini ilk defa duydum, ilginç.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta şimdi arkadaşı aradım denedim kaydetti. Erişebilirliğe izin verdin mi ses kayıt için ? belki sürümden de kaynaklanıyor olabilir.

Son düzenleme:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bende kullanıyorum Mi note 10'da aldığım kayıtları dinliyorum. Kaydetmediğini ilk defa duydum, ilginç.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hatta şimdi arkadaşı aradım denedim kaydetti. Erişebilirliğe izin verdin mi ses kayıt için ? belki sürümden de kaynaklanıyor olabilir.
Telefondan telefona fark ediyor galiba. Her türlü izin verildi. Kayıt yapıyor ama sadece benim sesimi.. Karşı sesi kaydetmiyor. Az önce başka bir kayıt uygulaması yükledim onunla da denedim yine olmadı.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Telefondan telefona fark ediyor galiba. Her türlü izin verildi. Kayıt yapıyor ama sadece benim sesimi.. Karşı sesi kaydetmiyor. Az önce başka bir kayıt uygulaması yükledim onunla da denedim yine olmadı.
Yasal olarak üreticiler ses kaydının önüne geçti diye biliyorum ama bu program işe yarıyor. O yüzden paylaşmıştım.

KaptanPoyraz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 9s
Konular
0
Yasal olarak üreticiler ses kaydının önüne geçti diye biliyorum ama bu program işe yarıyor. O yüzden paylaşmıştım.
Çok sağolasın. Bende işe yaradı. Ancak Pro sürüme yükseltemiyorum. Nasıl Yapacağız?

Üst Alt