Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Özelden pro sürümünü atayım onu yükle.

Sayın hocam öncelikle elinize, emeğinize sağlık güzel bir bilgilendirici konu. Banada size zahmet pro sürümünü özelden atabilir iseniz çok sevinirim.

mcfearcombat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Diğer tüm ACR uygulamalarındaki gibi bunda da karşı taraftan gelen sesi kayıt altına alamadım, sadece kendi sesimi kayıt altına alıyor. Uygulamayı play store'dan indirdim. Halen aktif olarak sorunsuz kullanabilen var mı ? yoksa bu uygulamada mı gitti.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Diğer tüm ACR uygulamalarındaki gibi bunda da karşı taraftan gelen sesi kayıt altına alamadım, sadece kendi sesimi kayıt altına alıyor. Uygulamayı play store'dan indirdim. Halen aktif olarak sorunsuz kullanabilen var mı ? yoksa bu uygulamada mı gitti.
Marketten yüklenen bütün uygulamalarda aynı durum var.

LENO7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
4
Android güvenliği arttırdığı için root dışında bir çözüm yok gibi.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Uygulama uzun zamandır güncelleme almıyor Android 11 güncellemesi sonrası kayıt özelliği çalışmıyor. Zaten Android 11 güncellemesi sonrası cracklenmiş APKlardan bazıları da çalışmıyor bununla ilgili konu açmıştım. Uygulamanın geliştiricisi tarafından yeni sürüm bekliyoruz. Ses kaydı özelliğini düzeltmiş olabilir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
"Uygulamayı 14/05/2021 saat 2:30 da indirdim. kişisel yazmalarımın, numaralarımın, mesajlarımın, fotoğraf veya videolarımın ,parmak izi ve şifrelerimin 1. 2. 3. Şahıslara veya kurumlarla paylaşılmasına izin vermiyorum. Bundan doğacak tüm sorumluluklar Google play ve uygulama sahipleri sorumludur. Her hangi bir durumda Türkiye Cumhuriyeti mahkemesine başvuracağımı tarafınıza bildiririm."

Uygulama yorumları buna benzer yorumlarla dolu. IQ seviyesi 2 haneli bunların.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
"Uygulamayı 14/05/2021 saat 2:30 da indirdim. kişisel yazmalarımın, numaralarımın, mesajlarımın, fotoğraf veya videolarımın ,parmak izi ve şifrelerimin 1. 2. 3. Şahıslara veya kurumlarla paylaşılmasına izin vermiyorum. Bundan doğacak tüm sorumluluklar Google play ve uygulama sahipleri sorumludur. Her hangi bir durumda Türkiye Cumhuriyeti mahkemesine başvuracağımı tarafınıza bildiririm."

Uygulama yorumları buna benzer yorumlarla dolu. IQ seviyesi 2 haneli bunların.
Tipik türk kullanıcıları yorumları işte böyle yazınca birşeyden sıyrılacağını sanıyor. Sanki WhatsApp, facebook, instagram, twitter ve bi dünya program ile takip edilmiyor verileri kaydedilmiyor. Program gayet güzel -1 IQ'ya sahip çocukların kullanmasını ve yararlanmasını beklemek aptallık olur.

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Uygulamayı paylaşalı çok oldu düzenmele seçeneği olmadığı için düzenleyemedim. TRUE PHONE. çağrı kaydı desteği var kendimde kullandım. uygulamayı varsayılan yapıp, izinlerini verdikten sonra kayıt yapabiliyorsun. marketteki sürümünde yaklaşık 10/15 gün reklamsız kullanabiliyorsun sonra reklam çıkıyor. Full sürümünü burdan paylaşmıştım ama adminler yasak olduğunu söyleyip kaldırdılar. isteyen olursa paslarım.
çok çok saçma orjinal mui zaten bu dediklerin kat kat kat fazlası var orjinal stok olan İD veya İN rom kur geç en temizi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulama uzun zamandır güncelleme almıyor Android 11 güncellemesi sonrası kayıt özelliği çalışmıyor. Zaten Android 11 güncellemesi sonrası cracklenmiş APKlardan bazıları da çalışmıyor bununla ilgili konu açmıştım. Uygulamanın geliştiricisi tarafından yeni sürüm bekliyoruz. Ses kaydı özelliğini düzeltmiş olabilir.
mui orjinal uygulamasında ses kayıtı sorunu yok bilgin olsun

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
çok çok saçma orjinal mui zaten bu dediklerin kat kat kat fazlası var orjinal stok olan İD veya İN rom kur geç en temizi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mui orjinal uygulamasında ses kayıtı sorunu yok bilgin olsun
Tamam sen onu kur o zaman. Herkesin cihazı yurt dışıydı zaten değil mi? Tr garantili global cihazlarda google kişiler uygulaması yüklü gelmiyor zaten değil mi dostum? Yani zahmet edip açıklamayı okusan google kişilere alternatif olduğunu göreceksin. Ben miui kişilerin bu dediklerin özelliklere sahip olduğunu bilmiyor muyum sence?

Üst Alt