Soru Global ve cin için üretilmiş cihazların farkı nedir

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Global ve cin için üretilmiş cihazların farkı nedir cin mali not 8 sorun çıkarır mı cin mali aldim ama tedirginim çöker vs diye yardımcı olursanız sevinirim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Global ve cin için üretilmiş cihazların farkı nedir cin mali not 8 sorun çıkarır mı cin mali aldim ama tedirginim çöker vs diye yardımcı olursanız sevinirim
Genel anlamda pek farkları yok, cihazın başına birşey gelecek ise çin olmasına gerek yok kore yada amerikan malı cihazlar da sorun çıkarıyor.

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Genel anlamda pek farkları yok, cihazın başına birşey gelecek ise çin olmasına gerek yok kore yada amerikan malı cihazlar da sorun çıkarıyor.
Sorunsuz kullanilirmi hocam yani

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Cin mali note 8i sorunsuz kullaniyorum iade etme sansiniz varsa global cihaz ile degistirin. Yoksa da kullanin.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
İade edin band20 desteği yok şebeke sorunları internet ve sesli görüşmelerde problem yaşarsınız arkadaşıma denk geldi böyle bi cihaz 4Gde kullanamıyo arayanlar ulaşamıyo 3G'ye alıyor aramalarda sorun yok bu seferde internet katlanılmaz şekilde yavaş arkadaş kanser oldu artık imei repairde hatalı değil herşeyi bizzat kontrol ettim.
Şu tedarikçi arkadaşlarda keşke çin ve hint sürümü cihazları türkiyeye getirmeyi bıraksa.

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
İade edin band20 desteği yok şebeke sorunları internet ve sesli görüşmelerde problem yaşarsınız arkadaşıma denk geldi böyle bi cihaz 4Gde kullanamıyo arayanlar ulaşamıyo 3G'ye alıyor aramalarda sorun yok bu seferde internet katlanılmaz şekilde yavaş arkadaş kanser oldu artık imei repairde hatalı değil herşeyi bizzat kontrol ettim.
Şu tedarikçi arkadaşlarda keşke çin ve hint sürümü cihazları türkiyeye getirmeyi bıraksa.
Hocam çözümü varmi global romda filan duzelirmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cin mali note 8i sorunsuz kullaniyorum iade etme sansiniz varsa global cihaz ile degistirin. Yoksa da kullanin.
Hocam peki global rom mu yüklü benimkimde etikette e yaziyor sistemde g gözüküyor bt kilidide kapali geçende miu 12 ye sorunsuz guncellendi

Şebekesi nasil hocam

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam çözümü varmi global romda filan duzelirmi

Hocam peki global rom mu yüklü benimkimde etikette e yaziyor sistemde g gözüküyor bt kilidide kapali geçende miu 12 ye sorunsuz guncellendi
Dostum çözümü yok malesef global rom yüklenir güncelleme sorunu olmaz zaten bunlar normal şeyler sorun yaşayacağın şeyleri yukarda yazdım ve cihaz şebeke sorunu yaşarsa iyi bi sinyal yakalamak için daha çok şarj yiyor. dediğim gibi iade edin kurtulun daha fazla kar edecem diye getiriyolar bu çin ve hint sürümünü tabi tercih sizin yinede ama ben türkiyedeki operatör bandlarını desteklemeyen cihazı asla kullanmam.
Ayarlar/ Cihazım/ Tüm özellikler diyip ekran görüntüsü atar mısın bi bakalım model numarasına.

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Dostum çözümü yok malesef global rom yüklenir güncelleme sorunu olmaz zaten bunlar normal şeyler sorun yaşayacağın şeyleri yukarda yazdım ve cihaz şebeke sorunu yaşarsa iyi bi sinyal yakalamak için daha çok şarj yiyor. dediğim gibi iade edin kurtulun daha fazla kar edecem diye getiriyolar bu çin ve hint sürümünü tabi tercih sizin yinede ama ben türkiyedeki operatör bandlarını desteklemeyen cihazı asla kullanmam.
Ayarlar/ Cihazım/ Tüm özellikler diyip ekran görüntüsü atar mısın bi bakalım model numarasına.
Hocam iade şansım yok ya ekran görüntüsünu attim imeili daha atili deil şebeke iyi şuan da model numarasının sonunda E yazıyor etikette bide cince yazilar global rom atili galiba ss de G yaziyor

Ekli dosyalar

• IMG-20210228-WA0002.jpg
    IMG-20210228-WA0002.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 27

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Ben aslinda surum dusururken brick ettim cihazi. Yedek felan almadigim icin global note 8den alinan yedegi cin modeline aktardik su an sorunsuz kullaniliyor sizikinde olur olmaz birsey diyemem. Arka kapaktaki model numarasi global cihaz icindeki model numarasi cin modeli gorunuyordu. İmkaniniz varsa iade edip global cihaz isteyin. Kafaniz rahat olur.

Üst Alt