Soru Global ve cin için üretilmiş cihazların farkı nedir

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Ben aslinda surum dusururken brick ettim cihazi. Yedek felan almadigim icin global note 8den alinan yedegi cin modeline aktardik su an sorunsuz kullaniliyor sizikinde olur olmaz birsey diyemem. Arka kapaktaki model numarasi global cihaz icindeki model numarasi cin modeli gorunuyordu. İmkaniniz varsa iade edip global cihaz isteyin. Kafaniz rahat olur.
Hocam benim cihazda galiba dediğiniz gibi globak cihazdan alinan yedekle yapıldı büyük ihtimalle şebeke sorunu varmi sizin cihazda onu öğrenmek istiyorum

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Su an sebeke sorunu yok. Surum dusurmede risk var o nedenle iade edin ve ilerde sebeke sorunu vermeyeceginin garantisi yok.

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam iade şansım yok ya ekran görüntüsünu attim imeili daha atili deil şebeke iyi şuan da model numarasının sonunda E yazıyor etikette bide cince yazilar global rom atili galiba ss de G yaziyor
Attığınız ekran görüntüsünde tüm özelliklere tıklayın ordan ekran görüntüsü atın model numarası orda yazıyor.

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-28-01-21-59-632_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-02-28-01-21-59-632_com.android.settings.jpg
    212,7 KB · Görüntüleme: 25

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Cihaziniz global gorunuyor son harfi G.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cekirdek surumune 4-5 defa tiklayin software versiyoan girin asagilarda board id olacak kac yaziyor orda soyler misiniz.

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Tamam o zaman cihazınız çin sürümü değilki global sürüm hiç bi sorun yaşatmaz güle güle kullanın :)
Hocam arka etiketler cince model l no sunun sonunda da e yaziyor orjinallik sorgulamasindada global versiyon demiyor
Tamam o zaman cihazınız çin sürümü değilki global sürüm hiç bi sorun yaşatmaz güle güle kullanın :)

Cekirdek surumune 4-5 defa tiklayin software versiyoan girin asagilarda board id olacak kac yaziyor orda soyler misiniz. 1.29.0 yaziyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam arka etiketler cince model l no sunun sonunda da e yaziyor orjinallik sorgulamasindada global versiyon demiyor
Kutuya bakmayın fason kutudur üstündeki etiketler imeiler o cihaza ait değildir cihazda yazan model numarası önemli cihazınız global sürüm içiniz rahat olsun.

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
20
Kutuya bakmayın fason kutudur üstündeki etiketler imeiler o cihaza ait değildir cihazda yazan model numarası önemli cihazınız global sürüm içiniz rahat olsun.
Hocam aldığım yer endonezya mali dedi ama kutudaki deil hocam cihazin birebir arkasındaki etiket cince yaziyor model nosunun sonundada e yazisi var cin mali olduğunu gösteriyor bt kilidide kapali global rom atti galiba kesin nerden bakabilirim cihazdan

Cekirdek surumune 4-5 defa tiklayin software versiyoan girin asagilarda board id olacak kac yaziyor orda soyler misiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
1.29.0

Son düzenleme:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Dostum vallahada billahada global cihaz attığın ekran görüntüsündeki yer en kesin yer kutuyu etiketi boşver telefonun içindeki global romu demiyorum model numarasına istediğin romu at aynıdır sonunda G harfi var ve elindeki telefon global turkiyede satılan garantili cihazlarla aynı model.

Üst Alt