Soru global stabil rom u yüklemek kolaymı

HemşireBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Mi5 prime alacağım şu global stabil rom u yüklemek kolaymı benim gibi beceriksizler rahat yapabilir mi ve telefonun kronik bir sorunu var mı alsam 3-4 yıl kullanbilir miyim kılıflı ekran koruyuculu?
Not:hepsiburada.com' dan alacağım

Son düzenleme:

Venain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Telefonu alıp iki elinle bükmek gibi hobilerin yoksa arkadaşın verdiği gofret tabirini bir yere bırak.

Mi5 modelinin parmak izi okuyucusu Mi5s'e göre daha stabil bunu bilmen bile yeterli.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

HemşireBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
Telefonu alıp iki elinle bükmek gibi hobilerin yoksa arkadaşın verdiği gofret tabirini bir yere bırak.

Mi5 modelinin parmak izi okuyucusu Mi5s'e göre daha stabil bunu bilmen bile yeterli.

Fotoğraf çekimi hangisi iyi gece/gündüz

Oyla:

Venain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Fotoğraf çekimi hangisi iyi gece/gündüz
Gece fotoğraf çekimi yapmadım gündüz yaptığım çekimlerde kalitesinden memnun kaldım. İkisiyle kıyaslamam mümkün değil çünkü 5s kullanmadım.

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
mi5s kullanıcısıyım,Mi5s'in kamera sensörü mi5'in sensöründen daha yeni bir sensör.Megapixel olayına takılmayın.Çok aşırı fark olmamakla birlikte mi5s'in kemerası bir tık daha önde.Sağlamlık olarak kesinlikle mi5s'i tavsiye ederim mi5 çok hassas cepte dahi eğildiğini söyleyenler var ve ekranları baya sorun çıkardı.Metal kasa gerçekten çok şık.Şahsi fikrim ben alacak olsam kesinlikle mi5s alırım.Kullanım ömrüne gelecek olursak o tamemen sizin şansınıza ve kullanım şartlarınıza bağlı.Xiaomi cihazlardaki pil genelde LG ürünüdür tıpkı Leeco markasında olduğu gibi ve bu pillere 500 defa şarjdan sonra dahi %90 veimlilik öngörülüyor,yani siz düzenli şarja takarsanız pil ömrü rahatlıkla 2 yılı bulur.Ekranı kırmadığınız,özenle kullandığınız sürece rahatlıkla 3 yıl kullanrsınız.Benim 2 yıl kullandığım ve ilk günkü gibi olan telefonumu kayınbiradere verdim ve 1 ay sonra tanıyamadım,2. ay sonunda telefon çöpe gitmişti.

Son düzenleme:
Oyla:

HemşireBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
mi5s kullanıcısıyım,Mi5s'in kamera sensörü mi5'in sensöründen daha yeni bir sensör.Megapixel olayına takılmayın.Çok aşırı fark olmamakla birlikte mi5s'in kemerası bir tık daha önde.Sağlamlık olarak kesinlikle mi5s'i tavsiye ederim mi5 çok hassas cepte dahi eğildiğini söyleyenler var ve ekranları baya sorun çıkardı.Metal kasa gerçekten çok şık.Şahsi fikrim ben alacak olsam kesinlikle mi5s alırım.Kullanım ömrüne gelecek olursak o tamemen sizin şansınıza ve kullanım şartlarınıza bağlı.Xiaomi cihazlardaki pil genelde LG ürünüdür tıpkı Leeco markasında olduğu gibi ve bu pillere 500 defa şarjdan sonra dahi %90 veimlilik öngörülüyor,yani siz düzenli şarja takarsanız pil ömrü rahatlıkla 2 yılı bulur.Ekranı kırmadığınız,özenle kullandığınız sürece rahatlıkla 3 yıl kullanrsınız.Benim 2 yıl kullandığım ve ilk günkü gibi olan telefonumu kayınbiradere verdim ve 1 ay sonra tanıyamadım,2. ay sonunda telefon çöpe gitmişti.
Ois yok fotoğraf çeksem elim azer bülbülün elinin yarısı kadar titrek bulanık çıkar mı

Oyla:

HemşireBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
  • Beğen
Tepkiler: VSM
Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Ne kadar da harika bir forum sırf forum için alınır telefon :) site yetkilisi beyefendi sizce kamera hangisinin iyi 5s 5? Ve hangisini uzun ömürlü kullanı mı daha stabil olur
Bana göre her açıdan 5s

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro